PDA

View Full Version : Tuti



Za Heroina
05-11-2007, 09:05
Zdraveite, stava vupros za priqtelqt mi.Na 30 godini e.Izobshto ne sum ochakvala takova neshto ot nego. no naskoro razbrah, che se bocka. :cry:Sigurna sum, che predi ne go e pravil.Kaza, che nqkakuv negov priqtel go zakachil i to tochno v moment, v koito ostana bez rabota.Vikah, chupih, ideshe mi da go ubiq.ZASHTO?ZASHTO?Ta nali ima men?Pitam go..."Zashto ne pomisli i za men predi da go napravish?" ](*,) Posle se zapochna edin koshmar.Az sedqh pri nego i na 2-iq3-ia den ne izdurja i otiva da si kupuva/Izbutva me sus sila ot vratata i ni6to ne moje da go spre.A go pravil ot skpro...nqkude mesec.Nakraq ne izdurjah i go zaplashih, che shte si otida.E...obeshta...sega i rucete mu gledam, nqma ni6to novo, samo sininite ot predi, no sa minali samo nqkolko sedmici.I abstinenciqta mu mina...sqkash mnogo leko.Nz...pls.Pomagaite.Pochti 24h sum s nego.Daje i toaletnata ostavq otvorena.Moga li da mu vqrvam?Nikoga ne sum probvala heroin, 1-2 puti sum pushila treva i tolkoz, ama ot tova, koeto sum chuvala za heroina..ne mi se struva taka lesno da go spresh.Pomagaite...

05-11-2007, 09:10
не можем да ти помагаме, нито сме на по 30, нито сме женени, нито имаме опит с хероина, бегай при възрастните! :smt005 :smt005

05-11-2007, 09:11
Tupak...az sum na 18! :smt013

Chacho
05-11-2007, 09:12
Обърнете се към специалист,ако е нетърпим абсистентния глад.Но ти казваш,че е изчезнал.Ако е било достатъчно рано може и така да е,но иначе сигурно само те прелъгва нещо.Поинтересувай се повече за действието на хероина и ако имаш възможност поговори с някой доктор и психолог по въпроса.Може да не им споменаваш,че е за мъжа ти.Но наистина е пълна глупост,както хероин,така и всички наркотици.Две мнения по този въпрос няма.Който иска може да поспори с мен,на разположение съм,обаче смятам е безмислено.Най-лесно ми е да страня от цигари,алкохол и наркотици,като се занимавам с БИ (Бойни изкуства).То ми е малко мания,но наистина ми укрепиха духа,че да спра лошите навици.Не съм посягал към наркотици,но не мисля,че не може да се спасите от това.Единствено гледай да не прецакате отношенията си.Не изпадай в паника и избягвай всеки път,когато тръгнете да се карате или да си правите прикрити нападки.

sWeEt_SeEd
05-11-2007, 15:07
аехах не е за смях ама :mrgreen: един съвет- не му гледай само ръчичките !!! капиш? :smt006

05-11-2007, 15:19
кажи му, че ако иска да се друса с опиати да не мързелува, ами да си гледа мак.. и че няма да търпиш да ограбва семейния бюджет за глупости.

O.B.I_
05-11-2007, 20:42
tc ti samo racete mu li gleda6? vij dori i da ne nameri6 dupki po tqloto mu toi moje da produljava da se drusa s heroin, moje da go pu6i , moje da go smurka.Moje tova da obqsnqva fakta 4e ne e polu4aval abstinenciq.

05-12-2007, 13:30
Samo ne razbrah kude sum spomenala, che sum omujena???!?!?!?! ](*,)

rap
05-13-2007, 01:02
Zdraveite, stava vupros za priqtelqt mi.Na 30 godini e.Izobshto ne sum ochakvala takova neshto ot nego. no naskoro razbrah, che se bocka. :cry:Sigurna sum, che predi ne go e pravil.Kaza, che nqkakuv negov priqtel go zakachil i to tochno v moment, v koito ostana bez rabota.Vikah, chupih, ideshe mi da go ubiq.ZASHTO?ZASHTO?Ta nali ima men?Pitam go..."Zashto ne pomisli i za men predi da go napravish?" ](*,) Posle se zapochna edin koshmar.Az sedqh pri nego i na 2-iq3-ia den ne izdurja i otiva da si kupuva/Izbutva me sus sila ot vratata i ni6to ne moje da go spre.A go pravil ot skpro...nqkude mesec.Nakraq ne izdurjah i go zaplashih, che shte si otida.E...obeshta...sega i rucete mu gledam, nqma ni6to novo, samo sininite ot predi, no sa minali samo nqkolko sedmici.I abstinenciqta mu mina...sqkash mnogo leko.Nz...pls.Pomagaite.Pochti 24h sum s nego.Daje i toaletnata ostavq otvorena.Moga li da mu vqrvam?Nikoga ne sum probvala heroin, 1-2 puti sum pushila treva i tolkoz, ama ot tova, koeto sum chuvala za heroina..ne mi se struva taka lesno da go spresh.Pomagaite... zavisi dali e pristrasten ot kolko vreme drusa kofti e heroto poznavam mn hora no do sega ne sam pipal samo ekstazi jojka ala bala amfetki i do tam seki da si znae granicata ako ima krizi e tejko da go spre t.e ako e na igli4ka po dobre da drusa metadon sushtoto e samo deto e medicinski heroin!