PDA

View Full Version : До нищо хубаво не водят....



gabrielka@a
05-11-2007, 09:54
[b]Мислите ли,че нкои от тези продукти водят до нещо добро?

ЦвЕтИт0
05-11-2007, 10:11
Здравей.Не пия не употребявам налкотици НО пуша.Всичко е в количеството всяко 1 нещо което не се взима с мярка в 1 момент става вредно.Така че сама си напарве изводите до колко влият на здравето ни изброените в анкетата компоненти. :wink:

Sladkata_Nansi
05-11-2007, 10:34
Що за въпрос :roll: Много ясно, че и трите са вредни! Може би някои, които употребяват едно, две от тях /било то и трите/ ще кажат, че са полезни до някаква степен.Е, аз не мисля така!

AliceSw
05-11-2007, 12:38
цигарите са единственото, за което не знам положителен ефект :-s

05-11-2007, 14:48
цигарите и алкохола са много вредни, а "наркотици" според закона са 123 вещества,
от тях пове4ето са вредни горе-долу като алкохола и тютюна, но са редки като зъби от охлюв,
НО най-разпространените забранени вещества в Европа (марихуана, екстази, псилоцибинни гъби) са много по-безвредни както от цигарите, така и от алкохола.

teenkopele
05-11-2007, 16:26
цигарите са единственото, за което не знам положителен ефект :-s

Е как...в по-доволни количества ти помагат да умреш по-бързо. :lol:

:arrow: Няма вредни неща, има вредни количества.- Друго няма какво да се каже.

extazygirl
05-11-2007, 18:13
цигарите са единственото, за което не знам положителен ефект :-s

kakav polojitelen efekt be :shock: az nz alkohola i narkoticite da vodqt do ne6to dobro osven da ti sasipvat zdraveto,a i cigarite vodqt do "polojitelen efekt" sutrin kato si pie6 kafeto s cigarka ne ti li e qko,qko ti emi togava!Az mislq 4e i trite ne6ta vodqt do sasipvane na zdraveto,ne kazvam,4e ne gi upotrebqvam,no prosto znam 4e te sasipvat!Razbiram kakvo iska6 da kaje6(pone taka si mislq)4e alkohola i narkoticite imat polojitelen efekt,prosto te karat da razpusne6,da izbqga6 ot realnost i problemite za momenta,a pri cigarite ne e taka!NO MOLQ TE NE SE IZRAZQVAI 4E IMAT POLOJITELEN EFEKT 6TOTO E GLUPAVO

05-11-2007, 18:32
в умерени коли4ества и при определени (с много опити и грешки)традиционни модели на употреба,
някои алкохолни напитки и някои растения, съдържащи забранени от закона вещества могат да имат желаните от употребяващите ги ефекти без да поемат нито един от нежеланите рискове.
Нещо пове4е- някои алкохолни напитки (4ервеното вино заради танините и бирата , заради бирената мая) имат ПОЛЕЗНО за организма действие при някои СПЕЦИУФИ4НИ състояния.
Същото се отнася и за някои от забранените растения, например МАРИХУАНАТА спира развитието на множествената склероза, лекува глаукомата, предпазва от алцхаймерова болест и дори има антираково и антиастмати4но действие, (което се потвърждава както от нау4ните изследвания, така и от статисти4еските данни)

Така 4е не може така еднозна4но да се изхвърляме 4е "вси4ко вреди", камо ли пък "4е вси4ко вреди еднакво"

п.с. особено за две специфи4ни 4овешки страдания- множествената склероза и "илюзорната"болка в ампутиран крайник или увреден нерв
НЯМА по-добро лекарство, известно на науката от конопеца, и да се подвеждат под наказателна отговорност болни хора и/или техните близки, които интелигентно са избрали най-доброто известно на науката(макар и забранено по полити4ески при4ини) лекарство-това е посегателство върху правата на ли4ността.
В културни държави като Холандия и Канада щеше да ми се полага първока4ествена екологи4но-4иста трева за сметка ан здравната каса,
а тук в България ми се полага по-голяма присъда от тази за изнасилване, само за това, 4е съм избрал да се лекувам с билки.

:idea: :-k

phm
05-11-2007, 18:39
НО най-разпространените забранени вещества в Европа (марихуана, екстази, псилоцибинни гъби) са много по-безвредни както от цигарите, така и от алкохола.

аиде сега най-новата мода екстазито по безвредно от цигарите и алкохола (моля те не ми посочвай сайтове - чел съм ги )
ти знаеш ли как ми се изкривява физиономията на екстази
ми сутрин вместо кафе с цигарка яж гъбки
за марихуаната съм горе доло съгласен
гъбите спадали към най-разпросранените забранени вещества
:smt017

05-12-2007, 04:06
o6te ne sa, no se razprostranqwat s naj-byrzi tempowe. osobeno w Ewropa, wkl.i u nas. \:D/
4istoto MDMA e po-bezwredno ot alkohola, towa 4e u nas prodawat hapowe s metamfetamin i ketamin, wmesto MDMA e sywsem druga problema

one_more_minute
05-12-2007, 06:28
Не можеш да наречеш това,което ражда майчицата Земя вредно. :wink:

Напротив - справка отровните гъби - мухоморка и тн.

П.П. Новото ми хоби е да те дразня :lol:

BraInLesS_f
05-12-2007, 06:56
цигарите са единственото, за което не знам положителен ефект :-s
И аз! :)

BraInLesS_f
05-12-2007, 06:58
А нали знаеш какво прави мухоморката в умерената доза?
:wink:
Леле мале!....*кланям се* :D

one_more_minute
05-12-2007, 07:12
:smt005

IdiOtKa
05-12-2007, 09:59
то и захарта и солта са вредни и се умира от тях и кво !?

one_more_minute
05-12-2007, 10:01
то и захарта и солта са вредни и се умира от тях и кво !?
Трошете си главата. Все ми е тая :) Аз ще си правя квото си знам..

one_more_minute
05-12-2007, 16:04
Трошете си главата. Все ми е тая :) Аз ще си правя квото си знам..

А аз като го кажа това веднага ме провъзгласяват за утайката на обществото... :lol:
Живота е гаден :::

Само на мен ли ми се струва, че навън е към 40 градуса :D

sexa_na_kompleksa
05-12-2007, 19:28
Ми мн ясно,че са вредни.

VerryBerry
05-15-2007, 17:05
ni6to ot tezi ne vodi do ne6to dobro,sam do smart...............prejdevremenna...osobeno narkoticite

Mimka_sweet
05-15-2007, 17:09
Марихуаната,гъбите-всички други растения- не,не са вредни.Не можеш да наречеш това,което ражда майчицата Земя вредно. :wink:
Синтетиката вече-алкохолът,наркотиците- вредни са много ясно...Нещо такова :-D

cherinka
05-15-2007, 18:21
Всеизвестно е, че тревата е полезна. В определни количества.

А защо няма отговор "НЕ" ?