PDA

View Full Version : На майка ми не и пука за мен...



gabrielka@a
05-11-2007, 10:59
Здравейте!Мисля,че на майка и изобщо не и пука за мен...Никога не е поискала да види бележника ми;дори когато спечелихме 1-во място от цяла България,тя не ми каза ни едно:"Браво!Поздравления!".Аз съм седми клас,а дори не ме е попитала:къде смяташ да кандидатстваш?Изобщо не мога да си говор с нея за нищо :smt012 Не разбра когато ми дойде-дори не ме попита.Някои майки чак задушават децата си,но предпочитам да е така,отколкото изобщо да не и пука.Това от една страна ме прави по-самостоятелна,защото от 9-годишна си пера сама дрехите,без да ми помага и за нищо друго и винаги се оправям сама,но искам да имам майка,която поне да се интересува.Знам,че не можеш да промени родителите,но няма ли някакъв начин,да привлека вниманието и?

PoPsI
05-11-2007, 11:07
Хм е добре да не ти обраща внимание.... да не ти пере дрехите.... ае това данеби да не е твойта майка.... Как да и превлечеш вниманието.... така както я описваш едва ли има начин , но мога та посаветвам след време да не ставаш като нея....

gabrielka@a
05-11-2007, 11:10
Хм е добре да не ти обраща внимание.... да не ти пере дрехите.... ае това данеби да не е твойта майка.... Как да и превлечеш вниманието.... така както я описваш едва ли има начин , но мога та посаветвам след време да не ставаш като нея....
100 % няма да съм като нея!

fuckloveee
05-11-2007, 11:19
amii macka ot tova koeto kaza nz kak moje da i privle4e6 vnimanieto sled kato si dobra u4eni4ka dokolkoto razbiram (rqdko sre6tano v na6e vreme),tq ili e vyzpitana taka ili se int po svoi na4in ot teb...proso 6tom dosega si bila samostoqtelna opitai i zanapred da e taka...nz kakfo drugo moga da te posyvetvam uspeh

ThePowerOfLove
05-11-2007, 11:52
Много гадно :? Надявам се,че баща ти не е като нея...Не знам как да й привлечеш вниманието,щом с такива постижения не успяваш...мисля че ще е доста трудно

VerryBerry
05-16-2007, 17:17
mi 6tom tq ne ti obra6ta vnimanie-i ti ne i obra6ta!vse pak .....kvo 6e se ma4i6?!

Presley
05-16-2007, 18:38
Ами говори с нея направо...кажи и всичко това!Предполагам ,че ще се эамисли,би било нормално :roll: !Но тъпото е ,че трябва ти да я караш да прави ,това което е нейно эадлжение...!Иначе мога да те посъветвам,да не ставаш като нея и да продължиш да се справяш с всичко беэ да се предаваш :)
Късмет

VerryBerry
05-17-2007, 04:37
samnqvam se....6tom dosega ne e pomislila....6e se zamisli li?nai-mn da napravi nqkoq fizionomiq i pak da ne i obarne vnimanie....... =;

VerryBerry
05-17-2007, 04:41
po dobre izob6to ne se zanimavai...taka kato gledam-nqma smisal :?

Seducti0n
05-17-2007, 07:32
Здравей мила.Не искам да защитавам майка ти но замисле си защо не ти обръща внимание.Не кси споменала с какво се занимава.Ако работата и е напрегната и отговорна може да не и остава време за теб.Това не оправдава отношението и към теб но все пак............Аз имам горе-долу същия проблем.Майка ми е адвокат постоянно е на работа дори и събота и неделя по цял ден е на компютъра за да си подготвя делата за пред седмицата.Рядко има време за мен и брат ми и когат и се отдаде удобен моент не спира да ме разпитва стремейки се да изтръгне някаква подробност от мен.Поговори с майка си че това че не ти обръща заслуженото внимание те прави нещастна.Опитай се за и подскажеш че тя е твоя родна майка и като такава трябва да бъде до теб да ти помага с каквото може да се интересува от твоите проблеми интресеи желания.После родитетилети се чудят и маят защо не познават децата си. :?: :!: Отговорът на този въпрос е само идин-за да опознаеш един човек мдори и той да е собственото си дете трябва да му отделиш време да контактуваш с него нека майка ти напарви точно това а не след време да те обвиня за грешките които си допуснала ако тя е била близо до теб в този момент може лби е нямало да се случи подобно нещо :!: Успех мила. :wink:

jjjjjj6363
05-17-2007, 07:49
Pyrvo trqbva da znae6 4e ti nqma6 nikakva vina za tova neino otno6enie ima takiva hora koito sa po studeni i jiveeqt v nqkakyv sobstven svqt. Ne 4e ne te obi4a naprotiv samo 4e neznae kak da go izrazqva. Po princip takiva hora nemogat da izrazqt 4ustvata si. A ti syjalqvam 4e 6te ti go kaja no e po4ti nevyzmojno da i prevli4e6 vnimanieto osven ako ne pogovori6 s neq i ne q pita6 za6to se darji taka s tebe i ne izlee6 du6ata si moje bi taka bi stignala do neq. Uspeh

VerryBerry
05-17-2007, 08:53
abe zaeta ili ne-TQ I E MAIKA!!to biva,biva...ama elementarno vnimanie da ne obra6ta...ve4e...nz ](*,)

EniTyYy
05-17-2007, 13:34
smisal prai sa 4e ne ta poznaa li kfo ?! :smt005

gabrielka@a
05-21-2007, 16:13
Здравей мила.Не искам да защитавам майка ти но замисле си защо не ти обръща внимание.Не кси споменала с какво се занимава.Ако работата и е напрегната и отговорна може да не и остава време за теб.Това не оправдава отношението и към теб но все пак............Аз имам горе-долу същия проблем.Майка ми е адвокат постоянно е на работа дори и събота и неделя по цял ден е на компютъра за да си подготвя делата за пред седмицата.Рядко има време за мен и брат ми и когат и се отдаде удобен моент не спира да ме разпитва стремейки се да изтръгне някаква подробност от мен.Поговори с майка си че това че не ти обръща заслуженото внимание те прави нещастна.Опитай се за и подскажеш че тя е твоя родна майка и като такава трябва да бъде до теб да ти помага с каквото може да се интересува от твоите проблеми интресеи желания.После родитетилети се чудят и маят защо не познават децата си. :?: :!: Отговорът на този въпрос е само идин-за да опознаеш един човек мдори и той да е собственото си дете трябва да му отделиш време да контактуваш с него нека майка ти напарви точно това а не след време да те обвиня за грешките които си допуснала ако тя е била близо до теб в този момент може лби е нямало да се случи подобно нещо :!: Успех мила. :wink:
Тя е инспектор в университет,ама работи до 5,събота и неделя също не работи и не си носи работа вкъщи......

dessito{p}
05-21-2007, 16:36
az ne gi razbiram tezi roditeli!

bik4eto
05-27-2007, 12:35
ti ima6 k1smet moita p1k ne me ostavq na mira...

NoTaLoNe
05-27-2007, 12:54
Кофти...и аз от една страна до време бях така.Аз й привлякох вниманието като направих куп глупости.... ха ноп не ти препоръчвам да го правиш.Беше готова да ме изгони от нас на няколко пъти...каза ми "ти нямаш работа в това семейство"....аз бях си заминала дори,бях при една приятелка 3 дена...дори не ми се обади.След това вече се завъртяха едни интриги,разкриха се тайни...абе живота ми беше ад,но от там нататък вече почна да се пооправа,да си говорим,да излизаме по кафета насам натам :) яко . А за твоя проблем...мога да ти кажа само да опитате да си поговорите,обясни и че ти липсва вниманието й,че искаш...абе излей си каквото ти ев на душата и да видим после какво ще каже и какво ще стане :) :-k ;-) :!:

05-28-2007, 15:21
Аз ще те посъветвам да поговориш с нея,кажи и това,което каза на нас!
Ако и тогава не се получи,просто не знам.Не знам как може да има такива родители.Някои от нас се оплакват,че родителите искат най-доброто от тях(включително и аз),а сега като слушам теб,ми става мъчно и гадно!УСПЕХ!!!