PDA

View Full Version : Ченгета на мезета.



anastacia89
05-11-2007, 12:14
Малии тез ченгета са отврат.Днес за малко да ме гепят,че си пафкам тревичка.Но само ме подминаха,ох да ви кажа направо ми падна камък от сърцето.Не веднъж са ме били за тази марихуана.

bungle
05-11-2007, 12:19
Така е, като си глупава.
И как пък точно теб те бият ? Нали познавам сумати народ и си пафкат свободно, ама ти като си безмозъчна пикла, така ти се пада. И, това да се напушваш в такава обстановка - жега, панелени блокове, мизерни ъгълчета, е много смешно. Никакво удоволствие не носи. Друго си е да саснеш сред природа. Но както и да е.

AliceSw
05-11-2007, 12:34
чакай малко, кат ще пушиш, пуши си у вас, ако ти хвърлят един бой ще са си изпълнили задълженията

Disrespect
05-11-2007, 13:03
А ти кво искаш бе...да дойдат те черпят една бира?

05-11-2007, 13:09
Малии тез ченгета са отврат.Днес за малко да ме гепят,че си пафкам тревичка.Но само ме подминаха,ох да ви кажа направо ми падна камък от сърцето.Не веднъж са ме били за тази марихуана.

Дай ми една причина да хейтиш. Че си пофиш - пофиш. Виновна си. Те просто сляпо следват закона и толкуз.

Communist
05-11-2007, 13:16
Мръсни куки.... трябвало е да те арестуват, но те пак не си вършат работата. Трябва да се докладва :smt013 :smt013 :smt013

Violenza
05-11-2007, 14:49
И да те бият, и да не, пак ще си останеш тъпа.

malka_sladuranka
05-11-2007, 14:55
Уфф.. таз няма ли кои да я банне? :-s

05-11-2007, 15:07
Има доста тъпи хора.

И как точно я пафкаш таз тревица? Късаш от поляната свиваш в лист от тетрадка и палиш с лупа на слънце, А?

anastacia89
05-11-2007, 15:09
Офф айде заключвайте темата,модераторите.

malka_sladuranka
05-11-2007, 15:11
Дам.. Ти досаждай на другите с тъпите си теми, пък те модераторите да вървят след тебе и да оправят.. Пфу..

Qnchety
05-11-2007, 17:41
Мръсни куки.... трябвало е да те арестуват, но те пак не си вършат работата. Трябва да се докладва :smt013 :smt013 :smt013

teenkopele
05-11-2007, 17:51
А ти кво искаш бе...да дойдат те черпят една бира?

Няма невъзможни неща.

Един познат тука ми разправя как преди време е пафкал с някаква кука. :lol:

bungle
05-11-2007, 17:57
Един приятел познава 5-6 куки, които пафкат повече от него и редовно си се напушват. Така чеееееееее.... :)

_donna_
05-11-2007, 18:03
бънгъл,кака,абсолютно права си.
жалка история са градските тревоманчета.после защо били затъпявали.ами и аз да гледам коли и сгради докато се напушвам всеки ден и аз ще затъпея,никакво пространство за въображението,както и да е.та щях да казвам,че някои индивиди дори пушат по кенефите на влаковете.само си представи как дишат миризмите на всичката тая паплач,която се влачи по влаковете и пушат,хъхъ.после половината от тия ми отиват да празнуват "закозница",което представлява празник включващ напушване до безсъзнание с голяма група хора ТОЧНО ПОД НОСА на ченгетата и разотиване по домовете.няма значение дали ти се пуши или не-специална оферта има!та така..някои хора изобщо не разбират за какво им е дадена таз трева,как и в какви количества да употребяват и как да си го правят приятно преживяване и оттам вече/ако искат/-гъзария..отнесох се ..

а повечето ченгета са доста мили господа,които винаги знаят къде е най-близкия магазин за хранителни стоки.и те са хора и те семейства имат и просто си изпълняват задълженията,не го правят от спортна злоба към вас и вашата мизерна гъзарщина.

n1ght_shadow
05-11-2007, 18:13
porednata tupa i bezmislena tema.... :smt011 :smt011

phm
05-11-2007, 18:14
градски тревоманчета
:-D
ами аз искам да стана планинско тревоманче
ти ли ше ми плащаш да спя на банско
и да не гледам панелнки и гнусни ъгълчета

иначе не вярвам полицаи да те
бие заради марихуана
още повече че си момиче

InitialD
05-11-2007, 22:56
След херците ..тревоманите са най-тъпите копелета..вие за синтетика не сте ли чували бе?! :smt005 :smt011

05-12-2007, 09:52
А ти кво искаш бе...да дойдат те черпят една бира?

Няма невъзможни неща.

Един познат тука ми разправя как преди време е пафкал с някаква кука. :lol:
да бе, а на мен един познат ми разправя как си пали коза с огън от ада. :::

`Death`Whore``
05-12-2007, 09:54
Я ми кажи, Анастасийке, твоите 40 годишни приятели какво мислят за това, че пафкаш? Get a life, дете!

BraInLesS_f
05-12-2007, 09:57
Малии тез ченгета са отврат.Днес за малко да ме гепят,че си пафкам тревичка.Но само ме подминаха,ох да ви кажа направо ми падна камък от сърцето.Не веднъж са ме били за тази марихуана.
Малиии!И ние кво да направим???? :-)
Да ти съберем по едно левче,заради психическите щети ли? : ))))))

_donna_
05-12-2007, 09:58
ти ли ше ми плащаш да спя на банско
ми няма да спиш в Банско,бе,гъзар!
има много селца,за които не ти трябват особено много пари.да не говорим,че можеш просто да се качиш до Витоша и да си пафкаш там колко си искаш..а като нямаш възможност просто не пушиш.аз,например,не мога да пуша дори обикновена цигара докато дишам някви прахоляци от коли..ама кво ли ти обяснявам,айде със здраве!

Reed
05-12-2007, 10:23
Мм ти нещо хвалиш ли се?Като гледам вече в няколко теми спомена,че пушиш трева..просто си жалка

_donna_
05-12-2007, 11:53
@Under_my_skin,хаха,да,хваля се!
как се досети само!айде сега ми хвърли набързо един психологически анализ .. мхахаха..какво да споменавам според теб ако не нещата,които ми харесват?кво ми е било лайното тая сутрин?!като не можеш да се включиш адекватно в някой разговор,вземи си трайкай там.. (:

bungle
05-12-2007, 12:30
_donna_ е права...

bungle
05-12-2007, 12:31
А ти кво искаш бе...да дойдат те черпят една бира?

Няма невъзможни неща.

Един познат тука ми разправя как преди време е пафкал с някаква кука. :lol:
да бе, а на мен един познат ми разправя как си пали коза с огън от ада. :::

А това беше мнооого глупаво изказване. :smt005

Reed
05-12-2007, 20:44
@Under_my_skin,хаха,да,хваля се!
как се досети само!айде сега ми хвърли набързо един психологически анализ .. мхахаха..какво да споменавам според теб ако не нещата,които ми харесват?кво ми е било лайното тая сутрин?!като не можеш да се включиш адекватно в някой разговор,вземи си трайкай там.. (:
Това беше за авторката на темата.;)

teenkopele
05-13-2007, 06:40
А ти кво искаш бе...да дойдат те черпят една бира?

Няма невъзможни неща.

Един познат тука ми разправя как преди време е пафкал с някаква кука. :lol:
да бе, а на мен един познат ми разправя как си пали коза с огън от ада. :::

Какво пречи на една кука да си пуши трева? :lol:

_donna_
05-13-2007, 08:05
Може и да е права, но ако има някаква свиша сила ще я плесне някой метеорит по кухата кофа и ще седне
много зъл .. :smt005