PDA

View Full Version : mai go gubq!!!kakvo da pravq?



m1L1ChkA{}
05-11-2007, 11:22
Zdrasti na vs.Az sam momi4e na 15 i imam priqtel na 18.S nego sme zaedno ot nqkolko meseca.Do skoro vsichko beshe strahotno,izlizahme po razhodki,sheguvahme se,tarsihme se,no sega ne e sashtoto.Vijdame se po-rqdko,ne se tarsim taka 4esto.Rabotata e tam 4e nqmam predstava kakvo da pravq.Ako prodaljava taka nqma da izdyrja.Dori neznam dali shte se vidim pak...kakto e tragnalo.I neznam kakvo da pravq.Kato izlezem i govorim zatova vse edno nqma nikakav problem.Prekarvame si uj dobre.Oba4e vatreshno neshto me tormozi,zashtoto ne e sashtoto :smt010 Daje naskoro ne bqhme se vijdali nqkolko dni i az napravo se pobarkah,toest plakah neprekasnato.I sega ako se razdelim ne si go predstavqm :smt010 Kakvo da napravq za da vyzvyrna interesa v nashata vryzka? Molq vi daite ideq,savet4e.. [-o<

bungle
05-11-2007, 11:28
Ъъъ, може ли да питам нещо лично ?
Правите ли секс .. ?

m1L1Chka{}
05-11-2007, 11:32
Ъъъ, може ли да питам нещо лично ?
Правите ли секс .. ?Ne..

bungle
05-11-2007, 11:51
За к'во ме псуваш ??
Пикло, имай малко уважение.
Едно, че съм по-голяма от теб, второ - опитвам се да ти помогна и трето - имаш още много да учиш от тоя живот. Не ми се прави на много отворена, не ме псувай на майка, не обиждай мен, без дори да знаеш коя и каква съм.

И да, ето, той сигурно си е мислел , че си лесна и ще топне чушлето, но след като е видял, че нищо няма да излезне сега те пренебрегва и отбягва. Нормално. И правилно, добре, че не си му пуснала. Ще си намериш някой който наистина ще те обича и ще заслужава любовта ти.

m1L1Chka{}
05-11-2007, 11:53
За к'во ме псуваш ??
Пикло, имай малко уважение.
Едно, че съм по-голяма от теб, второ - опитвам се да ти помогна и трето - имаш още много да учиш от тоя живот. Не ми се прави на много отворена, не ме псувай на майка, не обиждай мен, без дори да знаеш коя и каква съм.

И да, ето, той сигурно си е мислел , че си лесна и ще топне чушлето, но след като е видял, че нищо няма да излезне сега те пренебрегва и отбягва. Нормално. И правилно, добре, че не си му пуснала. Ще си намериш някой който наистина ще те обича и ще заслужава любовта ти.vij poneje ne sam regnata v saita nqkoi mi vleze s nicka.1-voto mnenie si beshe moeto,no 2-roto ne :smt010 ne bqh az...sorry ne sam vlqza v saita da psuvam,a da si resha problema po nqkakav na4in.

bungle
05-11-2007, 11:58
ОК.
:P



Haha - nasra li we kurvo .
Трябва доооста да се потрудиш. Хайде наистина да не флуудиш темата. Глупаво е.

BAYO
05-11-2007, 12:02
Да ви ЕБА и децата лигави да ви еба .... аре марш от тука !!!!!!!!!!! :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

05-11-2007, 12:03
ОК.
:P



Haha - nasra li we kurvo .
Трябва доооста да се потрудиш. Хайде наистина да не флуудиш темата. Глупаво е.
e az kato gledam dosta podobavashto nasra taka che nema nujda se se trudq poveche :-D shit happens :smt006

malkoto_sladur4e
05-11-2007, 13:29
Не сте се виждали няколко дни и цивриш? :shock: Човека може да има някакви проблеми,нещо да е зает и затова да не те търси постоянно!Разбери го...иначе става досадна работа! :-) :) :D А пък..може вече да сте си омръзнали просто нз :-k

BeBsItO
05-11-2007, 13:36
spoko,tva e normalno si4ko da e po razli4no,taka de ve4e ste ot nqkolko meseca zaedno i e normalkno da se promeni..............edin vid znaete si kirlivite rizi ve4e :) spoko moje da e samo vremenooo :) uspeh

koalka
05-11-2007, 16:46
Вземи поговори с него.