PDA

View Full Version : vsichki koito mogat da pluvat da vlizat tuk



menee
05-11-2007, 12:26
mn iskam da se naucha da pluvam .Mnogo iskam da se naucha da pluvam no ne moga da si naema uchitel .Iskam da moga da pluvammmmmmmmmmmmmm pomosht

bungle
05-11-2007, 12:33
И аз не мога да плувам.
Плувам де, но докато знам, че има дъно. Отпускам се и си перкам и на по-дълбоко, но някой каже ли ми : "внимавай, дълбоко е, няма дъно" , на момента започвам да се давя. :(

lovekra
05-11-2007, 12:41
И аз не мога да плувам.
Плувам де, но докато знам, че има дъно. Отпускам се и си перкам и на по-дълбоко, но някой каже ли ми : "внимавай, дълбоко е, няма дъно" , на момента започвам да се давя. :(
{Prosto trqbva da se otpusnesh pove4e. Da ima6 ''doverie'' na sebe si i na vodata. Da znae6,4e moje6 da izpluva6,ako ima ne6to. Za celta sa nujni oba4e i uprajneniq. Ne e tolkova slojno. Otpuskai se i ne se 6a6kai. I praktikuvai pove4e vidove pluvane. Naslajdavai se na tova,a ne se strahuvai. To e kato pri sex-a :smt007

aeaeaeea
05-11-2007, 12:51
az pyk moga da se otpusna po grub no kogato trqbva daaa se vyrna v pyrvonachalnoto si polojenie t.e. da stypq na dunoto se panikiosvamipochvam da se mqtam kato riba na suho nz kak da es otpusna mn syms trahliva kak moga da se otpuna da kakvo da si mislq za da moga da se otpusna i da ne se pritesnqvam

quench
05-11-2007, 13:51
интересното при мен е,че имам издръжливостта и умението да плувам, но колкото и да се старая, винаги имам проблеми с плаваемостта на тялото - ей,хора,плувал съм по километър в езеро, но акосе отпусна, веднага започвам да потъвам
:)
затова, когато реша да се отпусна във водата, просто слагам очила и шнорхел и се оставям да потъна на дъното

даже под водата е по-приятно - слизал съм на 10 метра в морето, но е много замърсено и вече става мрачно, не е хубаво :(

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-11-2007, 15:22
pluvaneto naistina ne se u4i po forumite.. :roll: q pone kaji ot kude si :)

Disrespect
05-11-2007, 15:26
Омфг...еми отиди на някой басейн и се мъчи да плуваш на плиткото. След тва се научи да се държиш на повърхността, когато под тебе няма дъно. Само се отпусни. Стегнеш ли се потъваш. :-D също така...НИКОГА ама НИКОГА не се панирай.

bulgarche
05-11-2007, 17:24
Нямаш ли познати които да те научат?

Qnchety
05-11-2007, 17:35
И аз не мога да плувам и тва ми е супер голям проблем щото съм от морски град и през лятото сичките фр моат плуват, а само аз не мога :-k . Но кво да прая кат ме е страх от дълбокото ](*,) !!!

machoka
05-11-2007, 19:58
Има си ефтини курсове. Аз поне преди време бях на такива .. доста дълги години - правиш физическа подговка стабилна, после разгряване, чак тогава влизаш да направиш няколко загряващи дължини.. и слеед това почваш да работиш за време примерно.
Но това е дълъг процес и не става за месец - два. За сметка на това ще направиш хубав релеф на тялото :)

tetetetete
05-12-2007, 10:33
mi i az ne moa da pluvam am syshto se pritesnqm am shte vidq lqtoto shte se opitam i da potyna sho tolko xixixixixiixixix da ne ti puka kvo tolko kat nemoij da pluvash da ne svyrshi sveta a pyk za uroci ne si zaslujaaa da si davash parite za glupost