PDA

View Full Version : Bih iskala malko ot gyza mi da ''otide'' kym cicite ;/



liniti
05-11-2007, 11:48
Zdraveite az sum momi4e ama ne6to naposleduk vzeh da se sduhvam za6toto imam golqmo,zakrugleno dupe,koeto vpro4em moje da e mn sexy,ako treniram i e stegnato,za6toto e izpuknalo..no..mnogo malki cici ;/ Tova mn kofti kombinaciq li e? Ehh kak iskam za smetka na po-golqmoto mi dupence da imah po-golemi cicki ...ama na! I moga li da napravq ne6to po vuprosa? :?

05-11-2007, 11:50
plasti4na operaciq.. 6a vzemat ot dupeto i 6te ti go lepnat na cicite

xOtkiSsSs
05-11-2007, 13:09
Спокс бе мацка :) мисля ,че почти на всяко момиче му е минавало тва през главата .. просто трябва да се приемеш такава каквато си а и както описващ дупето си мисля че не е някво гадно и отпуснато .. пък и всяко моче е доволно когато има какво да пипне хахах а не само някви кокали така че радвай се на това което имаш( С тоя пост не искам да обидя никое мн слабичко момиче :))

gostenki
05-11-2007, 13:48
razberi 4e ako ti ne se priemesh i haresvash takava kakvato si nqma koi i ako nqkoi ti kaje ili nqmekne neshto za tvoeto tqlo ne mu obrashtai vnimanie zashtoto 4ovek se 4uvstva dobre kogato iska a ne kogato mu kajat

05-11-2007, 13:52
radvai se 4e ima6 guz poneje e mn grozno da si plosuk i da nqma6 nikakuv zadnik. :D

vivian
05-11-2007, 13:58
to ako moje6e taka da se maha ot ednoto i da se slaga na drugoto..... [-X
a ina4e drugite sa pravi,tr ti da se haresva6,za da te haresat i drugite.i ne badi tolkova kriti4na kam tqloto si,tai kato nz na kolko godini si,no tqloto ti moje bi sega se oformq. :wink:

Presley
05-11-2007, 17:20
Ахаха това е един от най-често срещаните проблеми при жените..!НЕ е добре да се комплексираш ,эаради такива неща!В крайна сметка-всеки е такъв ,какъвто е!И трябва да се научиш да се приемаш,эащото когато човек сам се харесва и другите эапочват да го харесват-това не е поредното клише!Когато всички видят ,че имаш самочувствие и се харесваш ,ще погледнат на теб с други очи :) !А и всяка жена може да иэглежда по-добре ,но само ако се подържа и то редовно!Абе всичко е поправимо -трябват само ЖЕЛАНИЕ и ПОСТОЯНСТВО!
Късмет!

overjoyed
05-13-2007, 19:29
fa6ta6 noja,reje6 ot zadnika,kyrpi6 na cicite i si gotova ;)

SINDEL
05-14-2007, 08:05
:smt005
То и аз искам, ама не може.
Вземи потренирай малко и го стегни, особено щом мислиш, 4е би било по-секси.
Ина4е за малките гърди недей се притеснява толкова. Верно, 4е много мом4ета са си цицомани и са на принципа "колкото пове4е, толкова пове4е", ама не са вси4ки.