PDA

View Full Version : Iskam da stana visoka, hapcheta ili?



grow_tall
05-11-2007, 13:14
Chuvstvam se niska za vuzrastta si, i iskam da razbera kakvi sa nachinite za da promenq tova neshto! :roll: Ima li hapcheta za uskorqvane na razteja? :smt013 Molq vi, daite suvet ! :-k

05-11-2007, 13:41
i az imam sy6tiq problem :(:(:(

KRiSs4eNce
05-11-2007, 13:56
Тренировки :wink: за какво ще си тровиш излишно организма с хапове :D

05-11-2007, 14:42
a za tezi koito nqmat vreme za trinirovki?

deem
05-11-2007, 15:43
Ако на тиловете ви има червено петно/а , можете да опитате с Егологията. Случвало се е много пъти хора да порастват на височина по този начин:
http://esotherica.freecom-int.com/bg-4.htm

RhytmiX
05-11-2007, 16:34
Az imam 1 suvet...zna4i otiva6 tam deto ima stroej na put i go asfaltirat....gleda6 koga ima valqk i lqga6 da mine prez tebe :smt005 .6e vidi6 kolko po slaba,stroina i visoka 6e si.nqmate li si druga rabota osven da mislite i postvate 6turutii deca takiva :smt098 NOOB !

ff7
05-11-2007, 18:24
Тренировки :wink: за какво ще си тровиш излишно организма с хапове :D

Какви са тези тренировки? Дай малко инфо.

batkodoki
05-11-2007, 20:40
Chuvstvam se niska za vuzrastta si, i iskam da razbera kakvi sa nachinite za da promenq tova neshto! :roll: Ima li hapcheta za uskorqvane na razteja? :smt013 Molq vi, daite suvet ! :-k

няма тъкъв начин!
никакъв. с тренировки, с хапове, с или без шарлатани - все е тая...
неможете да промените генетично заложена програма от която зависи цялата система на организма ви.
вместо да се комплексирате без нужда, по добре извлечете максимално предимствата предоставени от Природата на минималния размер.

Extravaganza_GirL
05-12-2007, 10:24
играй повече баскетбол, па може и да порастнеш :)

05-12-2007, 13:22
Играй баскетбол, но не стой на едно място... а скачай, у вас прави тренировки и упражнения... иди в някой спортен магазин и потърси тежести за крака виж колко кила тежиш ако си окло 50-70 ще ти са достатъчни 1-2 кила на по краката (общо 2-4) и скачай скачай скачай и така ще станеш поне с 1-2 санта за една година по висока от колкото можеш да пораснеш следователно около 5 санта общо... но не е сигорно звиви от гениите и възраста ти ако беше малка на 5-10 години щеше да е лесно но ако си над 15 може дори да не стане... а фитнеса го забрави най много да станеш пон иска :-D

деем(нерегистриран)
05-12-2007, 13:52
Chuvstvam se niska za vuzrastta si, i iskam da razbera kakvi sa nachinite za da promenq tova neshto! :roll: Ima li hapcheta za uskorqvane na razteja? :smt013 Molq vi, daite suvet ! :-k

няма тъкъв начин!
никакъв. с тренировки, с хапове, с или без шарлатани - все е тая...
неможете да промените генетично заложена програма от която зависи цялата система на организма ви.
вместо да се комплексирате без нужда, по добре извлечете максимално предимствата предоставени от Природата на минималния размер.


Отдавна съм забравил да споря с хора като теб. Все пак не се изказвай неподготвен. Особено за Егологията...

deem
05-12-2007, 14:37
Наистина, за мнозина той е като "вълшебна пръчка". От неговите ръце се повлияват болести, за които сме свикнали да смятаме, че са нелечими. ЕДИНСТВЕНО И НЕОБХОДИМО УСЛОВИЕ Е ТЕ ДА СА ПРЕДИЗВИКАНИ ОТ СЕС. Тогава повлияването е бързо и необратимо

В процеса на отстраняване на "парахормоналната маса" (натрупана в митохондриите), се наблюдават ефекти, които понякога са доста изненадващи. Най-лесно доказуемият е порастването на височина. Като става дума не само за деца и млади хора, а и за възраст, през която растежът отдавна е спрял. Много пациенти на 30 - 40 години се издължават с 3-5 см. Но растат само тези, които по някаква причина не са достигнали определения им от гените и природата ръст. Парахормоналният ресурс се използва за възстановяване на тъканта и за "концентрация върху определено място" - нещо като концентриране на оздравителен процес.

"Доведох сина си Д. - на 19 г. Диагнозата е хипофизарен нанизъм, хипогонадотропен хипогонадизъм. На ръст е 147 см, а костната му възраст е на 10-12 годишно дете.
Изумена съм от бързото въздействие, което оказва методът на Д.ЗАХАРИЕВ - за проведените няколко сеанса резултатът е 1 см растеж!
Благодарим му от сърце!
27.06.1992 г., З.А., Димитровград"


--------------------------------------------------------------------------------

"След един сеанс на г-н ЗАХАРИЕВ, за около месец пораснах с 1 см. Благодаря!
22.08.1997 г., Р.П."

gu6ter
05-12-2007, 15:27
Chuvstvam se niska za vuzrastta si, i iskam da razbera kakvi sa nachinite za da promenq tova neshto! :roll: Ima li hapcheta za uskorqvane na razteja? :smt013 Molq vi, daite suvet ! :-k

няма тъкъв начин!
никакъв. с тренировки, с хапове, с или без шарлатани - все е тая...
неможете да промените генетично заложена програма от която зависи цялата система на организма ви.
вместо да се комплексирате без нужда, по добре извлечете максимално предимствата предоставени от Природата на минималния размер.

Аз съм напълно убеден, че гените на човек нямат почти нищо общо с ръста на един човек.И за това такива глупости, като тва че височината ти зависи от гените на майка ти баща ти това е пълна ГЛУПОСТ!!!!Ще ви дам и пример с леля ми която е висока около 162-3 санта а нейните синове са високи по 190 санта, ако беше от гените и те щяха да са ниски като нея.Мога и още един пример да дам, имам позната треньорка по плуване тя е нисичка не знам дали и 160 санта има, а синовете и са по 2 метра и двамата (плувци)Това с гените са пълни глупости!

Сега по темата.Растежа зависи от начина на живот на даден индивид.Ако чак толкова искаш да станеш по-висока, води по здравословен начин на живот спортувай, пий витамини, храни се правилно и т.н. Сега ако вземеш да се разтягаш насила на някой лост, не стига че няма да има ефект ми може да си докараш и някоя нежелана контузия.

gabrielka@a
05-12-2007, 17:51
Тренировки :wink: за какво ще си тровиш излишно организма с хапове :D
Tс!Някои спортове не помагат!Например аз тренирам художествена гимнастика и съм 155 см,а съм на 13........

05-12-2007, 23:08
do kolkoto znam ima rastejen hormon koito se bie pod formata na injekciq,no ne e mnogo polezen i e mnogo skyp

саска
05-13-2007, 19:19
здр,аз тренирам от 5калс а сега сам 8и сам жисока 1.55 ска4ам постоянно какво ли неправя ама от миналата год не раста? на мен тренировките не ми помагат?имате ли други мнение по въпроса

LoveIsBitch
05-13-2007, 23:50
здр,аз тренирам от 5калс а сега сам 8и сам жисока 1.55 ска4ам постоянно какво ли неправя ама от миналата год не раста? на мен тренировките не ми помагат?имате ли други мнение по въпроса
Абе гледам и един преди теб беше писал че е на 13 и е 1.55 , че Вие кво искате на 13 14 години да сте 2.20 ли ??? лелеее
Я се стегнете, идва етап когато израствате бързо.
Пример: Аз съм 1.73 близо, и съм 11 клас, в началото на учебната година имаше едно момче от класа което беше 1 глава под мене, и гледай го сега какво му стана вече е малко по-висок и от мене..има време за всичко!!!
В краен случай пробвайте с Тор в обувките :D :D