PDA

View Full Version : JIVOTA MI i obratite v nego..



MACKA prez no6ta
05-11-2007, 12:15
Jivota mi do sega e izpalnen s radost , veselie, zabavlenie,samota ,maka i taga.Naposledak se 4uvstvam ujasno samotno,za6toto grupata ot pratalki v koqto bqh sqka6 se otdali4i.Predi me vikaha na sqkade izlizahme lqtoto i na more, nova godina voob6te nqma gre6ka, no ot 2 meseca go 4uvstvam 4e ne e sa6toto pravo az "ti4ah sled tqh" za da sam v kompaniqta im s vremeto se omorih i sprqh.Nerazbiram kakvo stana za6to postapvat taka a sam pravila mn jestove, pomagala sam s kvoto moga vinagi.Ina4e na 16g priatel nqmam (no po moe jelanie)mom4eta ima jelaer6ti moga da se obadq na nqkoi i s nego da izlqza.. az imam i dr priatelki izlizam s tqh..no nqmam na kogo iatinski i za si4ko da raz4itam..Dali da potarsq dr priateli(makr4e znam 4e ne stava tarsi6 i namira6 ne e toilkos prosto) ili drugo re6enie ima kajete mi?

sasha_90
05-11-2007, 12:40
И аз съм в подобна ситуация!Не се бой ще дойде време когато ще бъдеш мн щаслива,а тези които са те зарязали ще разберат как са сгрешили :!:



Успех и повече добри моменти ти пожелавам за напред!

KRiSs4eNce
05-11-2007, 12:44
Нещата, които ти се случват са абсолютно нормални. Това, че си останала сама, също. На всеки се е случвало... Подбирай приятелите си... не просто за ходене на море... за празнуване на НГ. Замисли се дали наистина са ти такива, когато ги наричаш ПРИЯТЕЛИ, защото приятелите, в реалния живот са МАЛКО, или поне истинските. Те са хората, с които си и в добро и лошо, и винаги можеш да разчиташ на тях, за всичко...

Няма някаква формула, за намиране на приятели... Срещаш човека, допадате си .. губите си времето заедно... и после разбираш, че без този човек(тези хора) не можеш ... че той/те знаят всичко за теб..и обратното...

P.S. Късмет.
И не им тичай подир гъзовете, ако са ти истински приятели ще те потърсят, опитай да поговориш с тях защо нещата са се получили така... Ако нищо не излезе здраве да е... няма незаменими хора... :-k

05-11-2007, 12:44
vseki e imal podobni prejivqvaniq ....az sa6to:(mnogo bi mi bilo lesno da ti kaja da ne ti puka ama znam 4e ne stava taka...az nqmam jen priqtelki samo mom4eta za6toto nq tqh moje pove4e da se raz4ita ..opitai zvanni na nqkoe mom4e,za6toto i te kakavto i imidj da podyrjat imat nujda ot priqtel s koito da spodelqt ..az sam smalko pove4e ot godina po - golqma ot teb i ve4e mi e naistina sprqlo da mi puka za momi4e,v majka kompaniq 6te se zabavlqva6 po dobre za6toto 6te ti obra6tat pove4e vnimanie na teb - damata:):):)nz drugo kakvo bih ti kazala ama gore glavata ne6tata produljavat:):):)

yuribg
05-12-2007, 12:43
Колко ми е познато да знаеш.Няма с кой да излезнеш да се забавляваш като нормален 4овек,а на вси4кото отгоре некви пиклиовци те използват като те виждат,4е нямаш избор...