PDA

View Full Version : Какво оставяме след нас..



Radeto_
05-11-2007, 13:04
Има нещо, което от доста време насам се набива на очи - без значение навън или тук - в интернет пространството, а именно поведението на днешната младеж.Момичета на по 12-13 години масово започват половия си живот без въобще да осъзнават какво правят - просто, защото така е "модерно" сега или заради неясната представа за живота.Интересно ми е обаче какво е мястото на родителите в техния живот - къде са те, не осещат ли какво правят техните деца - не че трябва да ги следят непрекъснато ама поне малко повече внимание да им се обръща.Прочетох нещо и за няква 9годишна оня ден - и тя за секс мислела - по дяволите на къде отива тоя свят?Та тва е дете е само 2-3клас.Защо се страхувате да не останете девствени още няколко годинки по дяволите?Защо не осъзнавате ясно колко смешни сте отстрани с това си желание да порастнете преждевременно?Жалко само, че поколението след нас е такова.Наистина жалко!

Violenza
05-11-2007, 13:07
Защо не осъзнаваш колко смешна си ти?
Т'ва е поредната тъпа тема, в която някоя 'кака' се възмущава от малките.
И к'во, сигурно ще им налееш мозък?!?
Да си правят каквото искат... за мен почти всичко си опира до възпитание.
Щом не са могли да ги възпитат, надали с една глупава тема ти ще можеш.

изгонена__от__рая
05-11-2007, 13:08
Напълно си права!Ако всяко следващо поколение го прави по-рано и по-рано на каде отиваме :!: Явно "децата" намират за срамно това,че на 11годинки не са правили секс.

Radeto_
05-11-2007, 13:14
Първо - не целя да възпитавам никой, нито да му наливам нещо,което очевидно му липсва, а просто изказвам възмущението си.Второ - дали съм смешна или не - остави това аз да преценя - щото мен все още курва не са ме наричали - за теб обаче не гарантирам.

KRiSs4eNce
05-11-2007, 13:22
=; ехе по скокойно бе мацки ...
Светът се променя поколенията също... към по добро ли ? .. едва ли ... кофти е .. ама не всички са такива... и защо винаги говорите обобщено?! Има различни типове хора, и не всички за еднакви...
И защо се развалят децата ... защото някой ги е оставил да си праят каквото си искат... и не си е направил труда да "налее" това, което трябва :!:

cacegka_3a_cekc
05-11-2007, 13:24
Напълно си права!Ако всяко следващо поколение го прави по-рано и по-рано на каде отиваме :!: Явно "децата" намират за срамно това,че на 11годинки не са правили секс.


dam saglasna sam s teb ........... i4i :smt008

Mainata ti
05-11-2007, 13:26
Хаха, половината от тези теми за малките са пълни ебавки. Поне според мен...Разбира се, ако сте разговаряли масово с такива малки пикли и те ви кажат направо това което някой си пише тук..Ок аз си врущам думите назад, или поне не взимам отношение!

Violenza
05-11-2007, 13:26
Първо - не целя да възпитавам никой, нито да му наливам нещо,което очевидно му липсва, а просто изказвам възмущението си.Второ - дали съм смешна или не - остави това аз да преценя - щото мен все още курва не са ме наричали - за теб обаче не гарантирам.

Курвата какво общо имаше? Или просто се опитваш да ме засегнеш... ахх горката. :lol:
И какво като изкажеш възмущението си?
Нима ще постигнеш нещо?!
И на всичкото отгоре, не всяка направила го на 14-15 е курва... представи си...

Radeto_
05-11-2007, 13:29
Нямах предвид всички, а само тези, заради които пуснах темата - не говоря за всички, но все пак, ако обидих някой - да прощава.

Radeto_
05-11-2007, 13:34
Lady Death - не целя да те обиждам,а то че няма да постигна нищо се знае - не съм човек който може да повлияе на някого с каквото и да било, пък и не жалая да го правя - всеки сам си прави избора.А тва, че почват на 11-12 и си лягат с всеки срещнат как го наричаш ти - любопитно ми е да знам?

DarkAngelOfHope
05-11-2007, 13:38
на хората хич не им харесва да им казват истината в очите ...

Violenza
05-11-2007, 14:01
Lady Death - не целя да те обиждам,а то че няма да постигна нищо се знае - не съм човек който може да повлияе на някого с каквото и да било, пък и не жалая да го правя - всеки сам си прави избора.А тва, че почват на 11-12 и си лягат с всеки срещнат как го наричаш ти - любопитно ми е да знам?
Малки тъпи курви ги наричам.
И да, такива са.
Няма спор.
Обаче единици са тези, които започват да го правят толкова рано,повечето лъжат.
Това, че във форума има 2-3 на 13, които се хвалят с постиженията си, не значи че всички са такива.
Както и не значи, че всяка направила го на 15 го прави с всеки срещнат.

Radeto_
05-11-2007, 14:13
Аз говорех за 11-12 годишни - и то от лични наблюдения, не за тия от форума, макар че и някои от тях навярно влизат.Иначе другите, които не си лягат с всеки срещнат - аз уточних по-горе, че не коментирам тях.

Shmatko
05-11-2007, 14:31
бетер циганчетата искат да са... 1-ви насекъде. :lol:

malka_sladuranka
05-11-2007, 14:44
Аз съм съгласна с Lady Death, има ги и такива, но не се срещат масово. Другото което е, такива теми са пускани доста, не са променили нищо.. Защо реши, че ти ще ги промениш..? Сега може би ще кажеш нямам за цел да ги променя..? Еми..от там идва логичния въпрос - Защо се занимаваш да пускаш цяла тема..?

А и повечето теми "на 13 съм имам проблем, правих секс и нз какво ми стана.." 99.9% са ебавки, ако някоя девойка наистина иска да получи съвет, най-малкото няма да си каже възрастта. Защото след като форумното стадо чуе думите "на 13 съм..." веднага почва да обижда и да учи на морал, а съответно автора, който е най вероятно някой 15-16 годишен, на който му е доскучалко, си стои и си гледа сеир, как целия форум, дава акъл на несъществуваща малка пикла...

05-11-2007, 14:52
щом знаят какво е презерватив и как се използва, зна4и знаят какво и защо го правят, споко.

след себе си оставам презервативите вързани ан възел4е и по възможност близо до пенсионерските пейки :smt005 :smt005

Radeto_
05-11-2007, 14:55
Malka_Sladuranka - отговорила съм на въпросите ти много преди да се сетиш да попиташ - що си правиш труда да ги задаваш?

KyKJlu4KaAa
05-11-2007, 17:34
kfa tema..mnogo zle....ko kyt sa ebut na 12-13 godini..ebe im..sa ebat sa.kfo tolkova ](*,)

krizbeto_zleto
05-11-2007, 17:36
xuli zdravo site ](*,)

JoeBanana
05-11-2007, 17:37
ае, да се шибат колкото и когато искат, ама после да не реват "ама бременна ли съм. тъпа ли съм, курва ли съм"
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

Yuna
05-11-2007, 18:59
Безсмислена тема... malka_sladuranka и Lady Death казаха доста верни неща! Твърдо стоя зад техните мнения... :|

sh3_1s_7h3_0n3
05-11-2007, 19:09
според мен темата е направена по-скоро да се дискутира, отколкото да се налива акъл в нечия глава... то и без друго повечето са празноглави, няма смисъл... така че ми се струва глупаво да нападате авторката след като можете да изразите мнение... тя е написала своята гледна точка, направете го и вие...

пък по темата...според мен всичко опира до възпитание. ако децата са оставени без абсолютно никакъв надзор, родителите не се интересуват какво правят, къде, с кого излизат и т.н. (нещо, за което тийновете много се сърдят, но родителите им са в правото си да се интересуват)... и те хлапетиите един от друг гледат, и се учат на глупости, че и ги вършат на всичкото отгоре - и ей на резултата... на 12год 'свърши ми в устата, бременна ли съм?'...

кое 12-13годишно дете е виновно, че прави такива неща след като никой не му е обяснил кое е правилно, и кое не...

krizbeto_zleto
05-11-2007, 19:16
6to :smt017

Kremana
05-11-2007, 22:13
Всеки си понася последствията от действията. Кой каквото прави за себе си го прави. Отговорността искаш неискаш идва, дори и да бягаш от нея, тя е достатъчно нахална!

05-11-2007, 23:28
V4era pusnah podona tema :roll: Kazva se MOETO MNENIE( TVA I E ZAGLAVIETO)...PI6ETE I TAM PLS :P

Guarana
05-11-2007, 23:49
ами така ти се струва защото форума е оставен на самотек, т.е. не се грижи за никой за него и има простотия по него, като милиони теми за триене и дори забраняване. секс на 13? стига бе... изродщина...

FelisDirus
05-11-2007, 23:53
Radeto_ , знаеш ли аз лично колко съм писала по тия теми.
Много отдавна се обсъждат тук и не си единствената, която е забелязала това.

Грозно е, тъпо е, прее*ават си детството, но какво можеш да направиш?
Нито ти, нито аз.. никой не може да им каже нещо.
Погледнато от една страна, това си е техният живот. Нямаме право да се месим в него. Едва ли би ти било приятно някой да тръгне да ти дава акъл.
От друга, наистина не мислят и не одобрявам това, че започват да правят секс на 11-12 г. Но да ти кажа те на 12 изглеждат като на 18.
По цял ден ги гледам едни пиченца - 9 клас, а им даваш минимум 11-12.

Така, че... c'est la vie, както казват французите.
То си е за тях.
За добро или зло - те решават!

Единственото, което мога да направя е да предпазя собствените си деца от това. Но има време до тогава.

HellRYO
05-12-2007, 00:04
Аз напълно подкрепям Radeto_

Защото точно ей заради такива курвиииии и заради техните добри приятелки дето ги подкрепят ще се мислят за много напреднали.

Айде ще видим модата скоро :wink: ще минат бързо годинките и когато наистина трябва да поемат някаква отговорност ще видим Майки курви дето ще пускат на синовете си.

Тая страна ви гарантирам че ще бъде срината 100% ако е голяма част от хората са такива :?



Ей за това няма лечение срещу някои болести :lol: защото и в медицината за курвите си има граници.

kuber
05-12-2007, 06:51
Radeto_ аз съм съгласен с теб и също съм възмотен от "малките боклуци"

SINDEL
05-12-2007, 09:54
Едно време и аз супер много им се възмущавах и се опитвах да им налея малко мозък в кухите главици, ама се убедих, 4е насила нищо не става. Ако са си решили да правят секс на 12, да правят. В крайна сметка всеки ще си сърба каквото си е надробил.. :::

mi6ani
05-12-2007, 11:03
ami prava si ama i na6eto pokolenie ne e mn za podrajanie 4esno kazano imah poznati koito go praveha kato bqha na 10-11 taka 4e i nie sme vinovni za tova 4e malkite sa po4nali ot tolkova rabno nali nas gledat?nz no mi se struva 4e nie kakto i predhodnite 2-3 pokoleniq naistina mn sme obezcenili seksa revarnah mr go v sredstvo za prodajba. ne se i o4udvam 4e po4naha ot malki da go pravqt kato navsqkade se govori za seks zaboga sled nqkoq druga godina i reksamite za pampersi sigurno 6te sa s1s seksualni zaz4enaci :smt011 na kade otiva tozi svqt? :smt012

SexyBoy
05-12-2007, 18:56
Нямам думи просто ..

госте.н.к.а.
05-12-2007, 22:52
Аз не мисля, че в родителите и възпитанието е проблема. Моите родители ме възпитават да не съм курва и т.н. Винаги съм се възмущавала на момичетат, които са правили секс и се държат предизвикателно още от ранна възраст, носебе си не упреквам. Имам едно момче, първото в живота ми. Адски много го обичам, нещо което е странно на баща ми, може би защото ме ревнува от това момче, макари да съм малка. Ходя с това момче от 8, близо 9 месеца, и всички много се възмущават, как сме успелида се изтърпим досега. Всички момичета около мен ми обесняват,как им омръзват гаджетата още първите 2 до 3 седмици, как им доскучава с тях и и сикат нещо друго. Ето това е курвенското. Това, че имат гаджета на по13-124 не е лошо, това, че натази възраст го правят е странно, но да правиш секс просто, за да видиш какво е - това е курвенско; даразправяш как един ден обичаш някой, а на следващия вече го мразиш; да се хвалиш със това колко момчета си имала и т.н. - това вече е глупаво. Някои казват, че просто се развиваме по-рано - така ли е? това развитие ли е? не мисля. Развитие би било ако има истински чувства - никои обаче не би могъл да каже дали са истински - за възрастните сме малки, за да изпитваме чувства, а ние самите не знаем кое е истинско, тъй като наистина все още не разбираме добре живота.
Аз съм на почти 14. С момчето,което обичам съм от близо 9 месеца. До момента,в които не го направихме аз не мислях,че ще го направя на тази възраст, но с времето нещата се промениха и страстите явно нараснаха. А и любовта стана по-силна... и се оттдадохме на чувствата... направихме го на 6-ия месец... не се обвинявам, не мисля, че съмсторила нещо нередно. Може би греша, може би съм наистина малка и не знам какво е любов, но знам, че не съм спала с него заради секса и т.н. мисля, че ако влагаме някакви чувства исме сигурни в тези чувства, то няма да почваме със секса от толкова рано... и все пак няма да се повлияете от мнението на едно 14-годишно "объркано" (по думите на баща ми) момиче. И все пак вярвам, че не семеиството е важно за това кога ще дойде секса. Смея да го твърдя от собствен опит...

HYPE
05-13-2007, 08:06
Темата общо взето е излишна. Ще го кажа възможно най- просто, когато вие имате деца ги възпитавайте по начина по който смятате за добре.
Винаги един родител може да се намеси, ако той смята че това не е правилния път за детето му, друг е въпроса дали му пука изобщо. Аз не сматам моето дете да става уличница и да си отваря краката на 13-14, има си време за всичко. Така съм възпитан и по тоя начин смятам да възпитам и децата си.

Поздрави 8)

SuMmEr_St0rM
05-13-2007, 13:51
Според мен ДЕЦАТА от 12-15, които твърдят че са правили секс и се мислят за голямата работа ,че се хвалят с това или се опитват да изглеждат на мноо големи...точно това показва колко им е детско все още мисленето.Защото явно не могат да преценят трезво нещата,нито да действат разумно.Всички знаем ,че нито презервативити, нито каквито и да е противозачатъчни не са сигурни в наше време.Така че тези (наблягам на думата) ДЕЦА не могат въобще и да си представят какво ще се случи с живота им,ако се окажат бременни ,когато най-малко очакват.Да видим тогава на кое рамо ще реват.Не съм се месила никога в решенията на другите,все пак човек сам си прави живота,но това си е моето мнение за някои от тях...

LiloTa
05-13-2007, 18:52
Аз не мисля, че в родителите и възпитанието е проблема. Моите родители ме възпитават да не съм курва и т.н. Винаги съм се възмущавала на момичетат, които са правили секс и се държат предизвикателно още от ранна възраст, носебе си не упреквам. Имам едно момче, първото в живота ми. Адски много го обичам, нещо което е странно на баща ми, може би защото ме ревнува от това момче, макари да съм малка. Ходя с това момче от 8, близо 9 месеца, и всички много се възмущават, как сме успелида се изтърпим досега. Всички момичета около мен ми обесняват,как им омръзват гаджетата още първите 2 до 3 седмици, как им доскучава с тях и и сикат нещо друго. Ето това е курвенското. Това, че имат гаджета на по13-124 не е лошо, това, че натази възраст го правят е странно, но да правиш секс просто, за да видиш какво е - това е курвенско; даразправяш как един ден обичаш някой, а на следващия вече го мразиш; да се хвалиш със това колко момчета си имала и т.н. - това вече е глупаво. Някои казват, че просто се развиваме по-рано - така ли е? това развитие ли е? не мисля. Развитие би било ако има истински чувства - никои обаче не би могъл да каже дали са истински - за възрастните сме малки, за да изпитваме чувства, а ние самите не знаем кое е истинско, тъй като наистина все още не разбираме добре живота.
Аз съм на почти 14. С момчето,което обичам съм от близо 9 месеца. До момента,в които не го направихме аз не мислях,че ще го направя на тази възраст, но с времето нещата се промениха и страстите явно нараснаха. А и любовта стана по-силна... и се оттдадохме на чувствата... направихме го на 6-ия месец... не се обвинявам, не мисля, че съмсторила нещо нередно. Може би греша, може би съм наистина малка и не знам какво е любов, но знам, че не съм спала с него заради секса и т.н. мисля, че ако влагаме някакви чувства исме сигурни в тези чувства, то няма да почваме със секса от толкова рано... и все пак няма да се повлияете от мнението на едно 14-годишно "объркано" (по думите на баща ми) момиче. И все пак вярвам, че не семеиството е важно за това кога ще дойде секса. Смея да го твърдя от собствен опит...


И кво искаш да ми кажеш?Еми и мойте родители са ме възпитавали да не съм КУРВА ама на....на 14 го напрайх...нима те са ми виновни????Баси...мисля че тва е нещо което е мн лично и не мисля че е важно на колко си а дали си готов да го напрайш...щото има и такиа дет са по на 20-30 и още не са отворени...но тва си е до самия човек... :!:

naia
05-14-2007, 09:51
Само едно ще кажа:Как може такава простащина?
Поткрепям авторката на темата-писнало ми е от малки курвета не искам и детето ми да стане такова!Я слезте на земята

quench
05-14-2007, 09:55
Само едно ще кажа:Как може такава простащина?
Поткрепям авторката на темата-писнало ми е от малки курвета не искам и детето ми да стане такова!Я слезте на земята

единствената опасност детето ти да стане такова е ако си седиш вкъщи, с цигарката, ракийката и салатката и не те боли накъде отива то, оставяйки го да се учи само от обществото - и да почнеш да се вайкаш, когато стане късно и то е изгубило представа за ценностна система
:smt018

belphegor
05-14-2007, 11:35
Старото поколение винаги е гледало на младото с презрение. Хората казват " на къде върви света" от две хиляди години, че ако не и от повече. И на мен не ми е особено приятно като виждам такива дечица, ама нито аз мога да направя нещо, нито някой друг. Може да се промени нещо на фундаментално ниво, ама тогава ще си отиде всяка надежда за демокрация. Нека просто приемем, яе това е положението.
Впрочем аз имам една комшийка, която се беше "отворила" с дръжка на мухоловка или нещо подобно, когато беше 8-9 годишна и след това, често правеше подобни неща. Сега е на 17, пък си е напълно нормално момиче. Имам предвид не е някоя луда или пък курва.

Octofunk
05-14-2007, 12:28
Над половината от тези момеченца дето се хвалят, не са го правили, а просто, за да не останат по назад от приятелките си, почват да говорят и съответно да се натискат на, едва ли не, всеки срещнат, само и само да не са по-назад! След време ще осъзнаят заблудата си или ще се превярнат в курви! И в двата случая не ме грее особено.

jjjjjj6363
05-14-2007, 15:31
avtora na temata e napulno prav i si4ko go znaete

KyKJlu4KaAa
05-14-2007, 18:25
ave vii tyka na 50 godini li ste ?v koi vek jiveite ve ? da vi pripomnq samo 21 VEK SMEE !! neshtata ve4e sa izvyn kontrol...seki prai koto si iska..ebe sa....napiva sa kat svinq...bii roditelite si ?e i ko ?? nii ko mojem da promenim ve..MALE STIGA S TEZ TUPITE TEMI....VE4E NISHTO NE MOJE DA SA PROMENI..AKO ISKAT I NA 5 GODINI DA SA EBAT..KFO STE TRYGNALI DA IM DAVATE AKyl ??vii bavni li ste kvi ste... MNOGO ZLE #-o #-o #-o #-o #-o #-o AE Prodyljavaite s typite komentarii 4e da vii gledam siira :) :::

HYPE
05-14-2007, 18:48
ave vii tyka na 50 godini li ste ?v koi vek jiveite ve ? da vi pripomnq samo 21 VEK SMEE !! neshtata ve4e sa izvyn kontrol...seki prai koto si iska..ebe sa....napiva sa kat svinq...bii roditelite si ?e i ko ?? nii ko mojem da promenim ve..MALE STIGA S TEZ TUPITE TEMI....VE4E NISHTO NE MOJE DA SA PROMENI..AKO ISKAT I NA 5 GODINI DA SA EBAT..KFO STE TRYGNALI DA IM DAVATE AKyl ??vii bavni li ste kvi ste... MNOGO ZLE #-o #-o #-o #-o #-o #-o AE Prodyljavaite s typite komentarii 4e da vii gledam siira :) :::

аз ще ти кажа кво може да променим, ако от четящите темата ПОНЕ едно момиче разбере че да се http://ziza.ru/sites/ziza/emoticons/fuck.gif на 13 не е най- правилното нещо на тая възраст ще е добре (искренно се надявам да са повече)