PDA

View Full Version : Поредното разочарование :( Не трябваше ли..?



SpAcE_LaDy
05-11-2007, 16:01
Здрвейте, вече сиг. ви писнах с тия теми, ама като ми е гадно и яма с кого д споделя, споделям н вас.. вие също сте ми приятели и се надявам, че мога да разчитам на искрен съвет..
от седмица и половина си пиша с едно момче.. адски много си допаднахме по характер.. той си има гадже, но с нея не се бяха виждали и чували от супер мн време, той даже мислеше, че всичко между тях е свършило, макар и д не му се искаше д е така.. в смисъл още я обича.. явно..
ние с него се запознахме и на живо, играхме билярд.. аз много го харесах.. за жалост.. а и бях адски привързана към него заради разговорите ни, защото за една седмица и половина му споделих неща, които на мн хора не съм казвала.. след като се видяхме аз му правех леки намеци, че го харесвам.. знаех че все още има приятелка, въпреки че нещата не вървяха между тях и беше ясно, че няма да се задържат още дълго.. поне така казваше той.. даде ми надежда.. почувствах се невероятно щастлива.. така не се бях чувствала от години.. опне 2-3 години.. имаше тръпка, с нетърпение чаках да дойде петък.. ДНЕС.. за да се видим и.. знам ли.. може би нещо щеше да стане.. той ми даваше надежди, каза че супер мн го кефя и че много ще се раздва ако започнем връзка.. но първо трябва да скъса с приятелката си.. така се случи, че вчера (четвъртък) ме помоли да отида с него до поликлиниката и както и да е.. отидох.. бях невероятно щастлива, защото се целунахме.. и то не веднъж, хаха.. за час и половина-два бяхме заедно и беше невероятно хубаво.. решх че сме тръгнали (колко съм тъпа само.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ) и той днес ми сервира, че вчера се е видал с приятелката си, за да я скъса, но са се събрали пак.. т.е. те не са късали де.. но все пак..
Почувствах се ужасно.. знам, че аз съм излишната в случая, но като не е бил сигурен дали ще успее да скъса с нея, защо ми даде надежда.. защо ме накара да се чувствам толкова щастлива вчера.. ЗАЩО???
Не трябваше да ми казва, че му пука з мен.. той още го твърди, но сега съм само приятелка.. не сиакх д им развалям връзката, но се чувствам ужасно.. той ми наговори толкова хубави неща и изведнъж..
Тяхната връзка все още не се е скрепила.. отново.. в смисъл не е мн сигурна още. те са били заедно малко повече от половин година, което не е малко време и го разбирам от една страна, за това че така постъпи с мен, но от друга мисля, че не трябваше така да ме дразни, защото сега наистина ми е нечовешки гадно, защото не се бях чувствала толкова щастлива от много време, съответно сега нещастието ми е умножено х10..
той ще заминава след 2 месеца за Щатите.. може би това, което стана е по-добре от тази гледна точка, че з 2 месеца щях да съм 500000 пъти по-привързана към него.. щом за седмица и 1/2 се привързах толкова..
Какво да правя, хора.. моля ви помогнете ми, имам чувството че.. не знам и аз какво.. все едно светът.. се е сринал.. защо съм толкова влюбчива.. как да го забравя? МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

P.S. Sorrka за грешките, не съм проверила за такива, а не се съмнявам в присъствието им..

05-11-2007, 16:17
mislq 4e nie nqma kak da ti pomognem,prosto nqma kakvo da kajem ili napravim 4e da ti olekne,az taka mislq.spored men s vremeto shte ti mine,nqma kak shte ti e gadno,vinagi e taka,prosto trqbva da se razseivash maximalno,a ima mn dr mom4eta na koito sy6to shte mojesh da kajesh vsi4ko,a fakta 4e zaminava za USA sled 2 meseca protsto obezsmislq napylno trevogite ti.naistina shte ti e mn po-gadno kato zamine,atak 4e kolkoto po-rano po-dobre

05-11-2007, 16:28
:smt017 се едно си чета биографията, ама малко по така иначе... щом ще заминава добре... ако е за дълго още по добре ... ще го забравиш, колкото и да не ти се вярва ... защо ти дава надежди ли? ами защото му вярваш :wink:
Извод: не се доверявай на всеки, за да не се окажеш в същото положение занапред. :!:

Cvetkaa
05-11-2007, 16:28
Maiko milaa moga da kaja che izjivqh podobno neshty, no mnogo po gadno i ne za 1 sedmica a za celi 5 meseca.. daje i ot gore taka che smqtai kakvo mi e v momenta.. moga samo da ti kaja da zabravish che syshtestfuva, che ti e govoril mili neshta i kolko mnogo te haresfa i da chakash da skysa s gadjeto si i nakraq da si ostane s neq i da si q obicha i ti ostavash sama i s razbiti nadejdi, prosto go ostavi i ne misli za nego. Znam che sega kato ti kazvam tiq neshta si mislish, che ne te razbiram, che neznaesh tochno kfo chustfash i taka no povqrvai mi znam mn po dobre kakvo e chustfoto... sled vreme kogato veche zapochnesh da ne mislish vsqka edna sekunda za tova momche shte razberesh che tozi syvet koito sm ti go dala i ako sa ti davali i drugi tfoi priqteli sa bili pravilni i che e trqbvalo da go napravish mnogo po odavna.Izvinqvam se za izkazvaneto ama e golem pomqr.. moje oshte da obicham tfa momche, koeto mi provali taka gadno jivota i toi da mi e kazval che dori oshte me haresfa ama nali si e s gadjeto i che e pomqr, no ne usporvam tova che e pomqr, zashtoto za vsichko tfa koeto prejivqh razbiram, che prosto ne si zaslujava dori da go pogledna, no prosto ne moga da ne mislq oshte za nego, da stradam, da si navlicham problemi ot strana na priqtelkata mu i mnogo drugi neshta. Za tova molq te ne pravi tazi greshka, koqto i az .. Nadqvam se da sm ti pomognala pone malko i se izvinqvam za dylgoto si izkazvane, no prosto kato go prochetoh tova i prosto prejivqh moqta situaciq pak... :cry: No moga da tfyrdq che i da go obicham i vsichko prosto nqma veche da se zanimavam s nego i che go zabravqm zavinagi(ili pone taka shte kazvam za pred horata do vreme, shtot ... ) Haide spiram da pisha :roll: USPEH :wink: !!!! shte ti e nujen :?

koalka
05-11-2007, 16:37
Наистина е по-добре, че сте се разделили сега(вие не сте били заедно де), от колкото през тези два месеца да се влюбиш безумно много и после да плачеш и да ти е 100 пъти по-гадно от сега.Когато момчето си има приятелка никога не е добре, защото той или не знае какво иска, или ви върти и двете.Е, има свестни, които наистина си държат на обещанието, че ще се разделят с нея, но при повечето не е така.Още преди да стигна до момента, в който си написала, че са се събрали просто ми беше ясно какво ще следва нататък.По-добре го забрави, нека замине за Щатите и не мисли за него.Не сте били заедно, по-лесно ще ти мине.

Presley
05-11-2007, 16:41
Найстина много трогателна история...преживявала съм нещо подобно ,само че эа доста по-голям период от време-надявам се при теб да отшуми по-бърэо!!!!!Ами много е кофти понякога ,както в твоя случай,но нали энаеш ,че не може винаги да става това ,което искаме...прсто найстина иэводът е един: Не се доверявай на всеки и винаги имай едно на ум! :? Освен ,че много съжалявам,мисля ,че друго не мога да направя...раэчитай само на клишето ,че времето лекува..................
Късмет!!!!

SpAcE_LaDy
05-11-2007, 17:07
Адски много ви благодаря за съветите, милички.. честно казано очаквах да ме упрекнете, че съм се намесила във връзката му.. което си е истина.. но той не трябваше да ми дава надежди.. на всички вас, които сте преживели същото ви съчувствам невероятно много.. наистина, изживявавам го адски трудно това нещо в момента, и въпреки че беше само за една седмица и половина и самата забивка беше само за около 2 часа.. но се привързах адски много.. а и аз като го питах преди 2 дена като се видим и ако стане нещо между нас.. дали ще е смао забивка или ще има връзка.. той ми отговори, че не си пада по забивките и че предпочита връзка и при добро желание това ще се получи между нас.. след вчера бях адски обнадеждена за днес.. че ще се видим, че ще го целуна пак.. ама.. шанс :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
каза ми че се е видал с приятелката си и тя му е казала да се замисли.. и той се е замислил съответно и не е имал сили да скъса с нея, а по нейните действия си личало, че тя искала да са заедно.. и той ми каза, че ми дължи извинение.. приех извинението, но адски мн ме боли.. не знам.. така наистина не се бях чувствала от адски много време.. тръпката е така.. желанието д гушна любимия човек.. да го целуна.. да ми каже нещо мило.. като си сопмня за чера колко хубаво ми беше и.. е мога д спра да рева..като бебетата съм.. ревла..
толкова ли много искам??? просто искам веднъж да съм наистина шастлива както до вчера бях и това щастие да се задържи повече от 2 дена.. винаги съм искала дълга и щастлива връзка.. ама май.. много искам.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

05-11-2007, 17:15
Еми останете си приятели може скоро да скъсат и да трагнете... въпреки че не ти трябва такова гадже щом с нея така е постъпил може и с теб така.. а и тва трябва да ти е за урок да не се занимаваш с такива дет имат гаджета независимо, че казват, че нещата не вървят...

SpAcE_LaDy
05-11-2007, 17:27
ми той ми каза, че ме харесва.. помислих, че е така.. като го попитах, той ми каза че би му било мн хубаво да сме заедно.. знам ли.. не бил събрал смелост да скъса с нея.. според мен тя не го заслужава, той е страхотен човек и знам, че не го е направил с някаква умисъл, тя го е късала няколко пъти, съвсем различни са.. тя не го заслужава, ако го обичаше нямаше да го остави така.. без да се вижда с него и т.н.
Охх, мн ми е зле.. искам да останем поне приятели, но ще ме боли много така.. какво да направя?
Дали имам шанс със него ако скъса с гаджето си..? няма да правя нищо против връзката им, но ако така се развият нещата..?

Cvetkaa
05-11-2007, 19:06
Eyyy mila spored men imash shans, NO NE DEI DA POSTYPVASH TAKA !!!!!!! Tova e moq syvet km teb, zashtoto da go chakash da skysa s neq, tepyrva da trygva s teb prosto az ne vijdam nikyf smisal.. Po tochno vijdah kogato bqh neshty kato v tfoqta situaciq. I nakraq kfo.. chakah go 5 meseca.. izlizahme.. prekarvahme si super, privyrzah se km nego kakto km nikoi dr, kakvo li ne mi e kazval, pisal i taka i nakraq kfo.. predi 1 sedmica mi zaqvi che si q obicha neq i taka i sega az ostavam sama i s razbito syrce ](*,) Syvet ot men : Ne se doverqvai tolkova byrzo na nqkoi i vinaig si imai edno na um i ne se zanimavai poveche s nego.. Btw.. a i nali toi shte zaminava za USA sled 2 meseca ??? Kyf e smisala da go chakash da skysa s priqtelkata si i da trygvash s nego kato toi shte zaminava :-s Po-dobre go zabravi ! syvet ot men .. mislq, che tova e nai-dobre.. neznam drugite kakvo mislqh... :|

Mishity
05-11-2007, 19:14
Еее,това е наистина много гадно!Била съм в подобна ситуация и .. после ми се струваше все едно света се срина пред мен и аз не можах да направя нищо.Представям си сега на теб какво ти е.НО ... има една приказка "Живей за мига",т.е. изживели сте мига..А наистина .. може би е искал да скъса с нея,т.е. ти си му помогнала да я позабрави,но .. като я е видял може би и му се е приискало пак да са заедно.А и не се знае ТЯ какво му е обещала,т.е.как се е извинила.А .. защо сега като сте приятели с него,не му пишеш и да му кажеш какво чувстваш към него..какво чувстваш сега..колко си разтроена и той сам може би ще ти обясни всичко,питай го защо е постъпил така и защп ваобще те е целунал..НЕ ГУБИ НАДЕЖДА!Тя умира последна,нали знаеш?И какво като след 2месеца заминава..ако после ще се върне пак и ако ти наистина имаш силни чувства и си имате доверие .. ще го изчакаш.НЕ ЗАБРАВЯЙ,че за любовта граници и възраст няма!А относно това,че си много влюбчива .. то ивда от върте,когато най-малко очакваш и искаш...

SpAcE_LaDy
05-11-2007, 19:50
Cvetkaa, ми аз го питах като му казах че ми е гадно, че ще заминава, той каза, че не е съвсем сигурен още.. не знам.. имам чувството, че не му дреме з мен.. еле поне доста добре го изкарва така.. даже ще ходи в хасково или там къде беше с приятелката си..

Mishity, аз го питах точно тези неща.. каза, че е мислел, че ще бъде силен, било му е писнало от връзката му и е търсел нещо ново.. затова ме е целунал.. грешка.. целуВал.. даже преди да се види с нея ми каза, че нямал особено желание да се оправят и предпочитал да скъсат.. като гледам "е било точно така"... ухх, мн ми е гадно :cry: :cry: :cry:

malina_90
05-16-2007, 10:37
Purvo iskam da ti kaja,4e naistina e adski gadno tova koeto si prejivqla.Za6toto i az go prejivqh.No nqma da te zanimavam s moqta istoriq.Prosto trqbva da ne misli6 za nego za6toto ne e edinstven!!!Ti zaslujava6 4ovek,koito da te obi4a,da ne ti dava naprazni nadejdi. O:) I gore glavata vsi4ko 6te se opravi!!!Vremeto lekuva.

Cvetkaa
05-16-2007, 16:39
Emi vij sega.. spored mene i da ne e sigyren che shte zaminava i da e sigyren tfa ne dava golqmo znachenie.. kolkoto i da gadno i neznam i az kfo da zvuchi ot moq strana ama e po-dobre spored men da go ostavish ili zabravish.. tfa da go tyrsish pak da mu kazvash kfo chustfash i KOLKO MNOGO TI E GADNO e typo.. v smisal ne e typo, no da mu se klanqsh ili takofa.. Znaam go ot opit i povqrvai mi stana po-zle ot kolkoto beshe.. taka che .. neznam ti si reshavai ama ako iskash da spresh da mislish za nego i da ne ti e gadno(TOLKOVA) ne go tyrsi.. az taka napravih sega i ot 1-2 sedmici veche shte stanat ne sm go tyrsila i mi e po-dobre.. mislq po malko za nego i ne placha vsqka minuta za nego :smt016 taka che USPEH .. i kaji kfo si reshila posle :P haide :wink: