PDA

View Full Version : Кажете ми какво да правя моля ви!



Жани
05-11-2007, 16:03
Така сиг. ще кажете че това е поредната тъпа тема....и така да е....моля ви за съвет или мнение...Преди време се разделих с едно мн скъпо за мен момче....и доскоро мислех че още го харесвам.Внезаптно обаче забелязах едно момче 2 години по голямо от мен в училище.Така се случи че с него се заговорихме заради една кауза в училището.Може би си допаднахме бързо и в период от 1 седмица започнахме и да си говориим мн често и да се държим мило един с друг...и сси писахме..и като че ли той даде началото на това.Въпроса ми е че нз дали ме харесва и нз как да разбера това? Някой ако може да помага моля ви! ](*,)

koalka
05-11-2007, 16:17
Излизайте повече, говорете си и не можеш да не разбереш дали те харесва, все някога ще се издаде.

Uptown_soldier
05-11-2007, 18:07
Имам два въпроса преди да си дам мнението - Ти на колко години си и харесваш ли го.

За да разбереш наистина ли те харесва е добре да продължиш да общуваш, с него. Когато решиш го попитай за неговите чувства. Според мен той също не е много наясно ти какво изитваш към него, но вероятно не си му безразлична.

Seks1t i G1z1t
05-11-2007, 19:47
tva e dosta slojna materiq spored men toi ima malko po po priqtelsko 4uvstva i ima6 6ans da se razrasnat no v malko po-d1l1g period ot sorta na mesec ili ne6to ot sorta :-D ili prosto go pitai centralno mu otperva6 v1prosa stiga da ima6 smelost de

Digital
05-11-2007, 19:51
Въпроса ми е че нз дали ме харесва и нз как да разбера това? Някой ако може да помага моля ви!
Здрасти. Ми кво ни питаш нас да не сме врачки ? То ще си проличи ако те харесва. Ако не - колкото бързо сте се заговорили толкова бързо ще се отзаговорите.

Mementomori
05-11-2007, 20:11
Здравей,Жани!От думите ти личи.че и двамата сте емоционални натури.Щом се отнасяте мило един към и това е извън границите на обикновеното учтиво фамилиарничане,може би той те харесва.Но дали като бъдещо гадже или като добра приятелка,никой не може да каже със сигурност.Подходящ вариант за решение е разговор между двамата,за да изясните самото положение и да няма неправилно разчетени знаци.Словесният начин винаги помага!Успех,Мила!