PDA

View Full Version : 15 юни-предложения plsSs



Na7a6a
05-11-2007, 16:04
15 юни идва...лятна ваканция..но има и един проблем (той да беше един..) Дайте предложения какво да правим на завършването, къде да ходим, понеже това ни е последната година заедно (7-ми клас сме), а сме съвсем различни и не можем да решим.Мислихме за кино,но вече е тъпо, не искаме и някъде на заведение само да ядем и да пием..Тук в София не знам къде може да се отиде,затова моля да ми дадете някаква идея..И другият проблем е какъв подарък да вземем на класната, нещо, което да и остане за спомен, защото след нас тя се пенсионира.Но проблемът е, че не знаем вкуса и, не знаем какво би харесала, а не искаме да купим нещо, което след 2 дни да захвърли.Единият вариант е огромен букет, но само с това няма да мине, трябва и подарък някакъв....Моля, ако имате идеи, от личен опит може би, ми помогнете, защото време вече почти не остана..
Благодаря предварително!!!

05-11-2007, 16:33
otidete na hija celiq vipusk sigorna sam 4e 6te si izkarate varhovno, nie s biv6iq ni klas mnoo iskahme ama poneje bqhme mnoo palavi :oops: i ne ni zavedoha :| a pa na klasnata 6o ne napravite ne6to kat golqm album sas snimki i 6a i ostane za spomen :) mnoo me kefite 4e iskate da se saberete bez da piete i tap4ete 6oto sega6niq mi klas misli ka samo da se natrqska i ne im puka s koi sa :( priqtno izkarvaneeeeeeeeee :D :D :D :D

Presley
05-11-2007, 17:35
ММмда !Хижата е супер идея!100% ще ви е готино ;-)

vikipf
05-12-2007, 12:13
Аиде плс хелкпвайте че и а зсъм от тоя клас и направо... си бия глаата в стената... Който има такъв проблем също да пише... Да бе няма кво да се праи па сме в София :Х

love in the darkness
05-12-2007, 13:40
Aз подкрепям идеята за хижа.Може пейнтбол или пък...хм нз трудна работаПо-добре изключете киното,там трябва да се мълчи,а все пак сте последна година заедно и трябва да си говорите

05-12-2007, 16:21
Идеята за хижа не е лоша,но щом сте от софия може да отидете заедно на софия ленд 100 % ще си прекарате там мн забавно!!!пък за класната може да вземете някво бижу или нещо такова зависи с кви пари разполагате!!!

SweetTeEscaPe
05-12-2007, 16:23
Идеята за хижа не е лоша,но щом сте от софия може да отидете заедно на софия ленд 100 % ще си прекарате там мн забавно!!!пък за класната може да вземете някво бижу или нещо такова зависи с кви пари разполагате!!!

Тва бях аззз!!!! :-)

Slave4You
05-12-2007, 17:46
Радвам се че вашата класна е свястна и иска да ви организира нещо.Аз като бях 7 клас накрая на годината абсолютно нищо на направихме защото даскалото беше СОУ и класната я беше яд че се махаме и ... беше мн кофти :( Ам по темата: да, хижа е добре ама проблемът е че сте 7 клас вече и може да не ви пуснат всичките родителите да не напрайте някоя простотия:))) Така че имайте едно на ум...

mi6enceto
05-12-2007, 17:51
za tova kude da otidete..nz no vij popitaite nqkoq blizka na klasnata vi gospoja tq 6te vi posuvetva kakvo haresva va6ata gospoja ;)

^sladyranka`
05-12-2007, 20:22
e v sofiq ako nqma kade da otidete....
kolkoto do podaraka .. za6to ne se organizirate klasa i ne si napravite ob6ta snimka na klasa(napravena estestveno ot profesionalen fotograf),neka snimkata da e s po golemi razmeri i slojena v ramka
tova mislq 4e bi i haresalo

malkoto^f
05-13-2007, 08:45
az kato bqh 7-mi klas dori nikade ne otidahme klasa za zavarshvaneto :shock: kakto i da e.. spored men ideqta za hija e mnogo dobra,no ako ne se poluchi moje da otidete na nqkade na piknik i da prekarate zaedno sledobeda :) za podarak bqhme kupili na klasnata edna grivna okolo 50 leva beshe,no ne mislq,che ideqta e nai-dobrata,zashtoto ne znaete dali shte i haresa..ako dadete na nqkoi snimka na klasa i da vi narisuva i da i podarite risunkata .. no mislq che nqma da imate dostatachno pari ... moje da saberete snimki ot ekskurzii i da napravite edno tablo .. no e mnogo trudno da vzemesh podarak kato ne poznavash choveka dobre :-k

NaDuFcHe
05-13-2007, 12:55
Mmm nie 7mi klas hodihme na baseinche i posle s edna chas ot klasa se motahme na kafence i tn...beshe super veselo..
A na klasnata dokolkoto si spomnqm i podarihme nqkakvo srebro...verijka i grivnichka i se poluchi super sladko

thedutchess
05-13-2007, 13:20
Идеята за хижа не е лоша,но щом сте от софия може да отидете заедно на софия ленд 100 % ще си прекарате там мн забавно!!!пък за класната може да вземете някво бижу или нещо такова зависи с кви пари разполагате!!!

къф софия ленд бе??? софия ленд не го ли закриха??? [-X а относно хижата - страхотна идея е, ние сме 9ти клас но тая година ходихме и супер яко си изкарахме на Борвец :D

Na7a6a
05-13-2007, 15:34
Благодаря ви на всички, че се отзовахте!Мерси за идеите, това за хижата неистина е много яко, обаче най-вероятно няма да стане. Половината няма да ги пуснат, а и класната няма да е съгласна..така че отпада.Но идеята за пикника ми се вижда много подходяща, ще е някъде из Витоша: хапване, пийване, разходка, снимки.Ако се навият съучениците мисля че ще бъде супер, но трябва да се проучат маршрути, да решим къде точно и с какво да отидем,но това ще се уреди.Някой беше споменал София Ленд, но там отдавна е затворено..Отново мерси за съветите и ако се сетите за още нещо-пишете O:)