PDA

View Full Version : Френски песнички



black_velvet
05-11-2007, 16:07
Здравейте! :) Преди около 3-4 години даваха по MCM (френската муз.тв) едни песнички...Едната беше за един портокал и доколкото си спомням беше нещо като диалог...Певеца беше облечен като портокал...А продавачите в магазина за портокали май го гонеха... 8-[ Оффф искрено се надявам да сте ме разбрали! Разбирате ли,беше толкова отдавна,че едва едва помня :roll: Другата песничка пак беше френска и беше супер готина! :smt020 Беше сборна песен на известни френски певци и певици (помня например,че Natasha St Pierre беше сред тях) и имаше едни много хубави дечица в клипа...Имаше май и едни кутии,които ги мърдаха! Малеее извинете ако само съм ви объркала повече! :oops: Просто почти само това помня от тези песнички и се убих да ги търся! Моля само,ако някой се е сетил,да ми ги каже и да ме спаси !!! :roll: thanx

Jamalska
05-11-2007, 17:55
Star Academy-L'orange
...оф и 2рата се сещам за песничката ама името й не мога да се сетя :/:(..помня там Мат покора и Диамс :)

black_velvet
05-11-2007, 19:59
Ейййй...страшно много ти благодаря! :smt041 НЯМАШ СИ НАПРЕДСТАВА СЪС СЕСТРА МИ КАК СЕ РАЗВИКАХМЕ КАТ СИ ПУСНАХМЕ L'ORANGE!!! \:D/ МАЛИИИ СУПЕР СИ!!! :smt038 Ако случайно се сетиш за другата песничка... O:)
Еххх...обаче много ме зарадва!!! :smt044
Радвам се,че някой ми е разбрал обяснението!!! :P
THANX!!! :smt049 :smt049 :smt049