PDA

View Full Version : MANOWAR В БЪЛГАРИЯ!!!!!!



magesniko
05-11-2007, 16:21
Хилядите фенове на MANOWAR в България най-сетне ще дочакат да видят любимците си у нас - "Кралете на метъла" ще свирят на 30 юни в Каварна в рамките на тазгодишния "Kaliakra Rock Fest"! Както вече знаете, първите групи - за 28 и 29 юни са съответно HEAVEN AND HELL и MOTORHEAD. Билетите за първите две банди са вече в продажба на цена от 30 лв., толкова вероятно ще струват и тези за MANOWAR, които ще бъдат пуснати скоро.
Така, след фиаското с "българския" "Monsters of Rock 2006" и след по-малко от два месеца, най-сетне в родината ни ще се проведе първият истински голям метъл фестивал, продължаващ повече от един ден.

Ето и част от официалното съобщение на "Joker Media":

Гостуването на MANOWAR в крайморския град е част от тазгодишното издание на "Kaliakra Rock Fest", което се провежда от 28 юни до 30 юни. Преговорите за първия концерт на култовата група продължиха повече от три години. За радост на хилядите български фенове, които повече от 2 десетилетия чакат срещата си с тях, договорът с MANOWAR вече е факт. Стадион "Калиакра" ще бъде разтърсен от невиждан мега метъл концерт. Всички подробности оносно предстоящия лайв ще бъдат оповестени на специална пресконференция на 18 май от 10.00 в залата на БТА. На нея ще присъства лично басиста на MANOWAR Joey DeMaio, неговият мениджър и организаторите на "Kaliakra Rock Fest".

http://pro-rock.net/news/images3/manowar_k.jpg


Източник :arrow: Про Рок

аз аз аз...АААРРРГХХХХ!

05-11-2007, 16:55
Тези винаги са ми били любопитни...Как толкова еднообразна, безидейна и досадна група може да е толкова известна и обичана. За всичките години един сантиметър не са мръднали. Еднотипни композиций и речников запас от 20 думи. Имам чувството, че всички песни са еднакви, но текстът е разбъркан. Но все пак - честито на феновете:)

Swinkenhoffer
05-11-2007, 16:56
това е яко... въпреки че мразя Маньовър. :lol:

Boot
05-11-2007, 17:24
ROFL.
Почти няма толкова смотана група като меноуор. Тъпа музика, тъпа визия. Power, steel, our dicks are so long cuz our metal is so strong или нещо такова. Тъпа тъпа група.

Ама е хубаво, че ше дойдат. Развитие си е.

magesniko
05-11-2007, 17:27
Вие хулители ще горите в ада за думите си . :lol:


Обявявам официален фалит,лятото не ме търсете ще изплащам заеми. :lol:

Mo6no3
05-11-2007, 18:37
Защо на тоя фест ще ходят групи, които изобщо не харесвам? :?

magesniko
05-11-2007, 18:48
Защо на тоя фест ще ходят групи, които изобщо не харесвам? :?

абе ти,хем да е голям,хем да не боли ебаси.

Mo6no3
05-11-2007, 18:53
Ако ще и Ъндърграунд да е, ама не ги харесвам тия. Евъргрей и Ротинг КРайст може изобщо да не са "големи", ама бих им се накефил за разлика от Блек Сабат, Менуар или Моторхед.


бтв Гамарей бяха страхотни. На живо са с пъти по-добри от Helloween. Те тия ряпа да ядат в сравнение с Гамарей на живо.

Disrespect
05-11-2007, 19:05
Ебааааааааааааааси...сега и Металика ще дойдат аз ви казвам. :lol:

Boot
05-11-2007, 19:25
бтв Гамарей бяха страхотни. На живо са с пъти по-добри от Helloween. Те тия ряпа да ядат в сравнение с Гамарей на живо.

Аааа миналата година януари Хелоуийн знаеш ли какви яки бяха. Ама зверски концерт беше. Щото го снимаха за ДВД, де :D Ама все пак си бяха мега добри. Гамарей не съм гледала...

05-11-2007, 23:17
Хахах. Абе кви сте вие, дет плюете Manowar, бе.. :lol: Супер музиканти са , само дет' прекаляват малко със стоманата.. :lol:
Vse pak te izmislqt nova formula za praveneto na stomana , ostanala tyrgovsak taina ;)
Pro4uvat se s izvesnoto si darqvane na thousand men-at-arms and war-horses to the Crippled Children's Foundation, St. Jude's Children's Hospital, and the Mother Theresa. :D

ScionOfStorm
05-12-2007, 06:00
Кхах....май не ми се ходи за Маньовъра, ама ще видим. Зависи от кинти и развитие на личностните отношения...между мен и нашите :twisted: :-D

Rock & Roll Queen
05-12-2007, 19:53
Мдаааа ще ходя :-D