PDA

View Full Version : Коремчето и любовните дръжки



:)))))))))
05-11-2007, 17:31
Може ли да ми кажете някакви упражнения с който да отслабна на корема и на любовните дръжки ахах :) и трябва ли да спазвам някаква диета? иначе дупето краката съм добре ;) само кормчето искам да намаля 8) сори ако е имало такава тема .. даже съм сигурна че има но нямам време да разглеждам всичко :)

Presley
05-11-2007, 17:52
Е то эа това горе в дясно има ТЪРСАЧКА
А по темата:не е нужен глад, а ограничения!Ако спреш тестените иэделия эа иэвестно време и ограничиш максимално сладкото (яж само натурален шоколад в МАЛКИ количества) ще имаш успех !Но всичко това трябва да е съпроводено и със спорт! ;-)

earth wind and fire
05-11-2007, 19:12
koremni presi tva e kolokoto i da e gadno no e po dobre ot li6eniq ama se pak namali malko sladkoto i tva e nai vajnoto koremni presi! :)

Keira
05-11-2007, 19:41
Мен във фпрума ми бяха казали, че коремните само стягали корема, а не го намаляли ( и аз имах такъв корем ) така че ще стане с ограничения на сладко, тестено и някакъв спорт като тичане или нещо от тоя род. Лятото бях стигнала почти до плосък корем с плуване. Късмет :)

anonimnaaaaaaa
05-12-2007, 07:55
taka za da namali6 korema sa nujni tri ne6ta: volq, ograni4eniq v hranata i sport...kato ti kazvam volq zna4i imam predvit sa saumee6 da se ograni4ava6 v qdeneto, ne trqbva da gladuva6 cql den i nakraq da se natup4i6, a trqbva da qde6 redovno no po malko, sutrin, ve4er koremni presi, ska4ane na vujde, bqgane, nqkakvi leki uprajneniq i tova e g/d