PDA

View Full Version : бяло течение



нвтсео
05-11-2007, 18:54
хора преди няколко дни ми свърши цикъла а бях пила антибьотик и сега го пия но ми се появи бяло течение -какво е това и много ли е нередно нямам никакви други оплаквания ъъъ гадно

anastacia89
05-11-2007, 19:13
Еми по принцип при мен се появява преди и след мензис.Но съм чувала,че е сигнал за инфекция.Ние тук надали ще знаем,отиди на гинеколог.Няма нищо срамно.

gabrielka@a
05-11-2007, 20:04
Уф!И аз имам проблем с бялото течение,но за да не правя нова тема,бихте ли ми казали дали се лекува с някакви антибиотици ?

batkodoki
05-12-2007, 00:12
Еми по принцип при мен се появява преди и след мензис.Но съм чувала,че е сигнал за инфекция.Ние тук надали ще знаем,отиди на гинеколог.Няма нищо срамно.

прости дете, но като е

"Ние тук надали ще знаем,отиди на гинеколог",


ТИ що пишеш тук от името на нас, специалистите!?

Забавлявай се в тема "секс" колкото искаш, все пак там е без риск - а в Здравната тема има един -двама лекари жертващи време и пари за да ограмотяват безкористно.

и за да не сгреша да попитам: кои сте тези " ние тук" - понеже нам такава структура не е известна, но ако я има - просто сще сме доволни че консултираме само колеги в PubMed и товарът да се оттеглим е голям
............


ако не беше Брукнеер....

Escarina
05-12-2007, 01:43
Бяло течение има всяко момиче и не е нищо ненормално.Имаш основания да се притесняваш ако започне да мирише гадно или има жълто-зеленикав или кафеникав цвят.Но иначе не с епритеснявай нищо ти няма:)

05-12-2007, 12:16
Бяло течение има всяко момиче и не е нищо ненормално.Имаш основания да се притесняваш ако започне да мирише гадно или има жълто-зеленикав или кафеникав цвят.Но иначе не с епритеснявай нищо ти няма:)
moito e jaltenikavo i bie na zeleno i e sveki den i e mnogo i HODIH NA GINEKOLOG i nqmam nikakvi infekcii 4yh tyka imashe o6te edno momi4e sas sa6tia problem no nikoi ne pomogna nikoi ni6ot ne kaza koiato sa6to smenla lekarq no rezultata sa6tia ni6to i nqma a ima mn bqlo te4enie i za kakvo e toziforum kato vsqka vtora fraza e "otidi na ginekolog" da hodih i ni6to ne mi pomignaha za tova s eobry6tame kam vas za savet nqkoi prosto da spodeli opita si ili ako e imal satia problem da kaje kak se e izlekuval!

Escarina
05-12-2007, 12:33
Тука ме обърка...не съм имала такива проблеми но жълтеникаво-зелено бяло течение означава че нещо не е на ред..гинеколога ти луд ли е?!задължително отиди пак при друг!Има ли нещо което може да е предизвикало подобна ситуация?Поне да знаем какво повече да ти кажем.. :-s

ProstoAz
05-12-2007, 15:57
След приема на някои антибиотици можеш да се сдобиеш с кандидоза. За това моята аптекарка винаги ми препоръчва с антибиотиците да пия Витамин Б. Само че това жълто-зеленикаво течение не отговаря на симптомите на кандидозата, а по-скоро на гонореята. Нормалното бяло течение, трябва да е млечно бяло.
Правила ли си секс без презерватив?
Най-добре просто смени гинеколога, направи си микробиологично изследване, за да видиш дали не е кандидоза (според мен е по-вероятно заради тези антибиотици), и микроскопско изследване на цервикалния секрет, за да се увериш, че не гонорея.
Успех!

05-12-2007, 22:25
hodih po dosta gginekologa ne po 2-3 po pove4e i ni6to ne mi otkrivat devstvena sam!i ne mi minava