PDA

View Full Version : ДепилатоАр :?)



05-11-2007, 18:18
Здравейте всички (: предполагам, че това е 98326480670735756 тема за тва, но в търсачката не намерих точно тва, коет ме интересува.... начи на 15 съм и почнаха да ми излизат некви смотани косми по корема... не някви тънки и незабележими, както май бяха преди, а черни косми, макар и не много на гъсто.. както и да е, много яко ме комплексират вече, особено сега, когато идва лято... та искам да ви попитам дали е удачно да ги махна с тея прословути депилатоАри ... знам, veet е боклук :lol: в няколко теми прочетох за някакъв в розова опаковка на elea… ма не съм го виждала до сега... :-k някой може ли да ми каже от къде мога да си го намеря? От софия съм де :-D Аааа, че се сетих.. лентички за кола маска (за лице)- кои са най-ефикасни и колко струват горе-долу? Много благодаря предварително на всички :-D :) 8)
П.С. Молим без отговори от сорта на ‘ми аз нямам косми там/нямам такива проблеми/не ги махай’ и т.н. ... Само по темата =; Пак мерси :smt016 :smt005

Sarabi
05-11-2007, 19:55
Ами аз не мога да ти дам съвет за никое от изброените, но ще ти предложа да ги махаш с пинсета. Лошото на кола маската е, че трябва да чакаш пак да пораснат, а то е еднакво гадно да ги имаш небутнати и да ги имаш някакви стърчащи, в стадий на растеж. С пинсета можеш да ги хванеш още докато са покарали съвсем леко и няма да имаш проблем. Аз ги махам така и нямам проблеми нито се оплаквам.
:-)

05-11-2007, 20:34
Shte se syglasq s gornoto mnenie, 4e pinsetata za kosmite po korema sa moje bi nai-dobitq variant, tyi kato s depilatoar mogat da stanat po-4erni, po-dylgi i po-gysti. Za lenti4kite- ima mn i razli4ni vidove: Taky, Veet, Strep... mai sa po4ti ednakvi kato ka4estvo. KUpi si i opitai- efekta ot tqh si struva. Dano sym ti pomognala :)

Keira
05-11-2007, 22:29
С пинсета не боли ли много?

mid_get
05-12-2007, 07:27
Да, боли, но само в началото :wink: След няколко пъти такава "процедура" ще свикнеш :smt016 Аз бих ти препоръчала да отидеш на козметик, поради простата причина, че "работата" ще е 100% качествено свършена \:D/ Но както решиш ти :smt006 Успех :!: