PDA

View Full Version : Притеснена съм много



Момиче
05-11-2007, 18:40
Имам сериозен приятел,заедно сме от 9 месеца.Обичаме се.Но напоследък нз не6то ми става :roll: има един негов приятел,с когото наскоро бяхме на кафе. Бяхме аз,гаджето ми и той и още двама.Не можах да отлепя очи от него и сега само той ми е в главата.Не знам какво да правя.Предполагам е само преходно увлечение,но се притеснявам.Случвало ли се е на вас?

Presley
05-11-2007, 18:46
Ами в това няма нищо лошо!Все пак си човек-на всеки може да се случи!Хормоните са се обадили може би....нооооо не си эаслужава эаради нещо такова да си опропастиш връэката с това момче-9 месеца не са никак малко време! А и все пак те са приятели,внимавай много ,эащото е така стават големи гафове ;-)

Uptown_soldier
05-11-2007, 18:53
Избери, с кой искаш да бъдеш, но ако винаги се хвърляш на врата на някой си, не е добре. Не може цял живот да сменяш гаджетата си защото няма винаги да си млада и красива. И също така, ако зарежеш гаджето си само защото, неговия приятел ти се е видял симпатичен, ще постъпиш много гадно. Представи си, как щеше да се почувстваш, ако гаджето ти те зареже и тръгне с твоя приятелка.

Jessika_MG
05-11-2007, 18:57
мииии НЕ, явно не обичаш достатъчно приятеля си

azazas
05-11-2007, 19:03
triple-sss napylno sym syglasn as tebe

Mishity
05-11-2007, 19:07
Ами в това няма нищо лошо!Все пак си човек-на всеки може да се случи!Хормоните са се обадили може би....нооооо не си эаслужава эаради нещо такова да си опропастиш връэката с това момче-9 месеца не са никак малко време! А и все пак те са приятели,внимавай много ,эащото е така стават големи гафове ;-)

И .. ако ТЕ СА истински приятели..мислиш ли,че колкото и въпросия да те харесва,ще се изпокара с приятеля му,заради теб?А и .. ако НЕ те харесва .. ем ще останеш сама,ем сегашния ти може и да те намрази и да го нараниш много.Остани си със сегашния!

savage
05-11-2007, 19:23
Що бе, що така говорите на момичето? Ако сега не прави такива неща, като се омъжи ли да ги прави? Прави това дето ти се иска, в крайна сметка дори и да останеш сама накрая и без гаджета се живее :wink:

Uptown_soldier
05-11-2007, 19:30
Що бе, що така говорите на момичето? Ако сега не прави такива неща, като се омъжи ли да ги прави? Прави това дето ти се иска, в крайна сметка дори и да останеш сама накрая и без гаджета се живее :wink:

Едва ли, ще се омъжи защото ще свикне да "бройка" гаджетата си. Както казах преди, един ден ще остарее САМА и няма да има кой да я погледне, да и подаде ръка.
Това е лично мое мнение - всеки сам избира как ще изживее живота си.

Digital
05-11-2007, 19:39
Случвало ли се е на вас?
Не ми се е случвало. Ако ходя с един човек цели 9 месеца определено няма да го допусна. Не съм толкова тъп просто.

amoremio
05-11-2007, 21:51
Според мен не е нито увлечение, нито влюбване.Просто ти е станал интересен и си започнала да се чудиш какво ще е ако опиташ с него.Искаш да си с него,защото мислиш , че изпитваш някакви чувства.Мога само да те посъветвам да не си прецакваш връзката,изглежда момчето те обича ,щом сте изкарали толкова време.Ако го скъсаш ,за да си с неговия приятел , ще останеш сама.Момчетата държат на приятелството си и няма да го развалят заради едно момиче,независимо кое е то.

gPa3HuTeJl
05-11-2007, 21:53
мииии НЕ, явно не обичаш достатъчно приятеля си

Определенно, но не си заслужава да пропилееш 9 месеца вр1зка с лек замах.

alkobalko
05-12-2007, 06:11
Според мен не е нито увлечение, нито влюбване.Просто ти е станал интересен и си започнала да се чудиш какво ще е ако опиташ с него.Искаш да си с него,защото мислиш , че изпитваш някакви чувства.Мога само да те посъветвам да не си прецакваш връзката,изглежда момчето те обича ,щом сте изкарали толкова време.Ако го скъсаш ,за да си с неговия приятел , ще останеш сама.Момчетата държат на приятелството си и няма да го развалят заради едно момиче,независимо кое е то.