PDA

View Full Version : ще дадете ли съветчета моляяяяяяяяяяяяяя...не знам как???



i love you
05-11-2007, 18:48
sorry че тфа го пускам и тука ама пак се нуждая от малко съвети и ако на някой му се занимава... Ето,мина още една скапана седмица...и нищо,вече не знам.Имам чувството че той сякаш си мисли ,че откакто се запознах с него ми е направил някво лошо впечатление и че вече въобще не го харесвам ...а въобще не е така,направо умирам за него ...но се свободни имат или си тръгва преди мен и нито мога да си тръгна с него нито нищо(той си е примерно момче точно като мен)...а тая седмица дори не се засичахме толкоз много в училище,а аз просто вече всичко харесвам в него ,най-вече начина по който се държа когато се запознахме(беше суперско,макар че си глътнах цялата граматика дет я имам ),ама оттогава ни нам,а го харесвам от началото на годината ,ебаси и все имам възможност да направя нещо и нищо не правя(а толкова искам да изляза с него и си мисля че няма да откаже) и само се тормозя след тфа,а на някои момичета не им пукааа ей тфа е действат и тфа е...къф ми е проблема нз хубава съм ,висока съм,готино гадже съм ,но не съм като другите момичета не съм толкоз отворена и тфа ужасно много ми пречи и нз как да се "отракам "малко за да го спечеля,макар че и той не е мн отракан...тъй че ако ви се занимава с мойта шибана история...съвет4е две няма да навредят ,моляя

05-11-2007, 18:59
ei vij ti sama kazva6-gotino mace si!!!Stegni se prosto davai ne mu misli,6te vidi6 4e napravi6 li purvata kra4ka ot tam natatuk vs trugva po voda!!!DAVAI STISKAM PALCI,malko kura6 ti trqbva

Valserp
05-11-2007, 19:12
Абсолютно нищо няма да ти стане ако му поискаш телефона и някой ден му се обадиш за кафе.
Е, може да ти опада косата, ама това е рядък страничен ефект.

Mishity
05-11-2007, 19:20
Какво ти пречи да му искаш телефона?И .. ако той откаже да го даде,ще се откажеш.В началото (преди 2г някъде) и аз бях така свита като теб..но някой ми каза,че .. нахаканите и нахалните успяват в живота и тъпчат другите,които са свити.ДЕЙСТВАЙ!Не си прави планове какво ще направиш като излезете,всичко ти идва на момента (поне при мен).Дори и евентуално да не се получи нищо..поне няма да се ядосваш и ще знаеш,че си опитала.ОПИТАЙ!Искай му номера,ако го даде ... му звънни някой ден за кафе и така..Ако не го даде...зарязвай го и си харесай друго.Успех :wink:

05-11-2007, 19:21
macka iskami se mn da ti pomogna 6toto problema mi e absoliutno sa6tiq ... ako iska6 me nameri na skype .. sweety_daqn4etyy samo posle 6te te pomolq da iztrie6 tozi otg ot temata :)

Анонимка
05-11-2007, 20:06
Хаха, ами другите мн добре ти го казаха. С малко смелост нищо няма да загубиш, дори напротив :wink: Go! Go! Go!

cherinka
05-11-2007, 20:12
Как може да казваш, че харесваш абсолютно всичко в него, при положение, че дори не сте разговаряли, нито сте излизали, нито въобще го познаваш по-добре от тва, само че сте се запознали. Пф.
Кво значи да си 'отракан'. Абе стига с тези глупости.
Света ли ще свърши ако идеш и му кажеш "О, кфо ста, свободен ли си да идем да пием по една айс-кола"...........

Digital
05-11-2007, 20:26
свободен ли си да идем да пием по една айс-кола
що пък точно айс кола ?

gPa3HuTeJl
05-11-2007, 21:35
свободен ли си да идем да пием по една айс-кола
що пък точно айс кола ?

Студена Кока Кола.....Неможеш да зацепиш? :smt017

Nassgerrack
05-11-2007, 21:40
свободен ли си да идем да пием по една айс-кола
що пък точно айс кола ?

Студена Кока Кола.....Неможеш да зацепиш? :smt017

Като пораснат големи cherinka и bqsna_teenagerka ще станат модераторки. Искам те да ни водят :)

SuMmEr_St0rM
05-12-2007, 06:10
Просто бъди себе си.Това ще му се хареса най-много ;] А и не само на него :)

neverand
05-12-2007, 06:35
Защо просто не поговориш с него ? Или му направиш намеци.