PDA

View Full Version : ediniqt testis mi e po-golqm



predatoraaaaa
05-11-2007, 20:46
Mislq, che imam problem - ediniqt testis (leviqt) mi e po-golqm ot drugiq. Po-golqm ne e tochnata duma... Po-uvisnal, inache kogato gi opipam dobre, qsno se oseshta che leviqt ima po-golqmo sudurjanie (mislq, che se seshtate za kakvo govorq), a desniqt si e prosto... testis :{
Kakvo da pravq?

batkodoki
05-11-2007, 20:51
Mislq, che imam problem - ediniqt testis (leviqt) mi e po-golqm ot drugiq. Po-golqm ne e tochnata duma... Po-uvisnal, inache kogato gi opipam dobre, qsno se oseshta che leviqt ima po-golqmo sudurjanie (mislq, che se seshtate za kakvo govorq), a desniqt si e prosto... testis :{
Kakvo da pravq?

е нищо няма да правиш :)

това е съвсем нормално. в човешкото тяло никъде няма абсолютна симетрия. включ и при тестисите.
абс нормално е единия тестис да е малко по-голям и да лежи малко по-ниско от другия. при 70% от европейските мъже от бялата раса това е левият. но дали е левият или десният - все едно, нормално е.

predatoraaaaa
05-11-2007, 21:55
ah, mersi mnogo :> dosega ne sum se zamislql :/ mn se oplashih :/

predatoraaaaa
05-11-2007, 21:57
vuprosut mi obache e kolko malko :?:

batkodoki
05-11-2007, 22:21
vuprosut mi obache e kolko malko :?:

0.41% по отношение на сагиталната равнина и до 0.6% спрямо дорзалнния полюс на еталона.....

тъпите шегички - в темичката "секс" ПЛС!!! там има чудесни педофилствуващи псевдоспецове, които с наслада ще те обслужат!

predatoraaaaa
05-11-2007, 22:24
e pitah seriozno, ma zaebi to se e widqlo....