PDA

View Full Version : ;( kakvo da pravq?



sexsinka
05-11-2007, 20:11
pls skoro sam na kupon i tam 6te bade nai-straxotnoto mom4e na sveta. mn go xaresvam mejdy nas ima ne6to.........no nz kvo da pravq.
pls kajete mi nqkvi na4ini da mu privli4am vnimanieto
mersi predvaritelno

cherinka
05-11-2007, 20:19
Оф.
Пф.
Мф.

Ако искаш да стане нещо между вас (по нататък) - просто ЗАБРАВИ като се алкохолизирате да го зарибяваш/сваляш/да му привличаш вниманието, защото вероятността да те приеме като сексуален обект е една на безкрай.

Може просто да си говориш с него, да си приказвате за нещата от живота, да го накараш да види в теб, че имаш интелект, че можеш да мислиш, че имаш мнение за разните житейски въпроси и т.н и деа знам, според мен не му показвай, че си падаш по него, опитай се максимално дълго да го задържиш в разговори и нека той сам си прецени дали му допадаш и т.н, и евентуално ако той не се сети да ти поиска телефонния номер, чак тогава ти му поискай неговия.......
и може след купона като се разделяте, да идеш при него и да му шушнеш на ушенце "еха, прекарах си чудесно тази вечер"........

Uptown_soldier
05-11-2007, 20:22
Първо - пиши на български.
Второ - Какво има между вас.
И накрая - отиди при него и започни разговор. Важно е да му бъде приятно с теб. Прекарай с него възможно най-много време, но много внимавай, да не те помисли за досадница.

sexsinka
05-11-2007, 20:42
ami o6te parviq pat kato go vidqx mn go xaresax posle bqxme naa kupon zaedno i se zabixme. sled tova se vijdaxme po kafeta s fr toi mi vze tela no ni6to ;(

Uptown_soldier
05-11-2007, 20:48
ami o6te parviq pat kato go vidqx mn go xaresax posle bqxme naa kupon zaedno i se zabixme. sled tova se vijdaxme po kafeta s fr toi mi vze tela no ni6to ;(

Значи, сте още в началото. Съветвам те да направиш това, което ти казах по-горе. Всъщност трябва да флиртуваш непрекъснато, но няма гаранция, че ще станете гаджета. Все пак успех.

bUmMbAmMTrEsS
05-11-2007, 20:56
Ако момчето те харесва .. Няма да има нужда да го впечатляваш и т.н .. ако не само ще се натягаш , а повярвай ми тфа е без резултат :)

05-11-2007, 21:01
pls skoro sam na kupon i tam 6te bade nai-straxotnoto mom4e na sveta. mn go xaresvam mejdy nas ima ne6to.........no nz kvo da pravq.
pls kajete mi nqkvi na4ini da mu privli4am vnimanieto
mersi predvaritelno
Ето как да постъпиш. 3 прости стъпки да му привлечеш вниманието:
1. Напий се
2. Отиди при него
3. Съблечи се

Uptown_soldier
05-11-2007, 21:08
pls skoro sam na kupon i tam 6te bade nai-straxotnoto mom4e na sveta. mn go xaresvam mejdy nas ima ne6to.........no nz kvo da pravq.
pls kajete mi nqkvi na4ini da mu privli4am vnimanieto
mersi predvaritelno
Ето как да постъпиш. 3 прости стъпки да му привлечеш вниманието:
1. Напий се
2. Отиди при него
3. Съблечи се

Да, добър вариант да му покажеш, на него и на всички останали, че си к*р*а.

Nassgerrack
05-11-2007, 21:14
pls skoro sam na kupon i tam 6te bade nai-straxotnoto mom4e na sveta. mn go xaresvam mejdy nas ima ne6to.........no nz kvo da pravq.
pls kajete mi nqkvi na4ini da mu privli4am vnimanieto
mersi predvaritelno
Ето как да постъпиш. 3 прости стъпки да му привлечеш вниманието:
1. Напий се
2. Отиди при него
3. Съблечи се

Да, добър вариант да му покажеш, на него и на всички останали, че си к*р*а.

Не схвана а?

Mishity
05-12-2007, 20:15
О,боже!На купон и искаш да се получи нещо за напред..Ми той ще се напие,ще стане примерно нещп между вас и това ще е .. на другия ден няма да си спомня или просто НЯМА да иска да си спомня,защото за него ще си просто поредната бройка.А и между другото какво има между вас???

BWald0rf
05-12-2007, 20:18
ОМГ да ви има човек проблемите...Ами мила отпускаш се и НЕ се правиш на каквато не си само за да привличаш вниманието(рискуваш да изглеждаш смешна ;) )...Можеш да пофлиртуваш с негооо и да видиш дали те харесва или не..Ако не стане-здраве да е и толкус...Това е само 1 купон ..Успокой се ;)

Azlan
05-12-2007, 20:25
предлагам ти да употребиш някакви наркотици и да го изнасилиш след това :) :smt007

LetiCherry
05-12-2007, 21:25
Остави пък не6тата малко в негови ръце, все пак забивали сте се, взел ти е телефона, макар 4е и не се е обадил...Не му се натрапвай и си говори съвсем нормално с него, ако има да става не6то - 6те стане! :wink:

koalka
05-13-2007, 09:26
Просто го покани на танц, но гледай да е преди да се е напил, за да може евентуално да си спомни нещо след това...