PDA

View Full Version : Проблем със свършването



BlackHeart
05-11-2007, 21:12
ами прекалено бавно стигам до оргазъм трябва ли да се притяснявам
или не защото на приятелката ми и харесва донякаде
но мие притеснено малко (все пак това малко е кам 5/5:30 часа)

П.С не си мислете че се правя някаква лоша гавра

vvs_go
05-11-2007, 21:50
не6то не ти вярвам майна

Komar
05-11-2007, 21:59
БРАВО! =D> =D> =D> ПОЛОВ АТЛЕТ!

PL4YB0Y
05-11-2007, 22:01
СЕКС АВТОМАТ,ПУСКАМ 50 С'ТИНКИ,ТО НЕ МИ ГИ ВРЪЩА,И Ч'ЕКАМ ЦЕЛИ 5/5:30 ЧАСА ! ТЦТЦТЦ ХАХАХА

experiment_m
05-11-2007, 22:29
Еи пич,ако това е вярно, не те знам как ти се прави на другия ден,не ти ли се схваща оная работа.И мен ми се е случвало да издържам по повечко, когато съм разсеян и изморен, но определено не ми е кеф в такива моменти,пък и цели 5 часа-много бе!
Съсредоточи се върху това което правиш.Не преяждай преди това, хапни малко шоколад за power по-добре.Ако ходиш на бачкане почини час-два преди да се видите с гаджето.Мисля че това ще ти помогне,при мен дава резултати.
Но може проблема да е друг.Ако приятелката ти е прекалено широка и влажна,не знам какво очакваш.

Alex_89
05-12-2007, 11:51
5 часа викаш...?

ThePainIsReaL
05-12-2007, 12:08
Моля?! 5 часа секс, за да стигнеш докрай. За мен това е много. Не бих се стърпила 5 часа някой да се опитва да свърши. Става много мъчително, и двамата искат краят да дойде. Ужасно е.
Пък и тя не "изсъхва" ли за толкова време? Не става ли болезнено и кофти и за двама ви?
Може би трябва да се концентрираш повече + да не си толкова уморен преди секс.
А винаги ли е било така ?

SINDEL
05-12-2007, 12:10
Tва 5 4аса ми се вижда някъв тор4ър абсолютен. Аз не бих могла. След 4ас, 4ас и малко ми става гадно и се протривам, да не говорим за след 5. =; Не знам, вижда ми се прекалено бавно. Може би няма да е зле да поговориш с някъв лекар :-k

dajdostih
05-12-2007, 13:01
mnogo mi e interesno da mi kaje6 sled
kato se plqkate 5-5;30 4asa s tvoita
,kakvo e yse6taneto na orgazma
,koito qvno idva sled tolkova vreme
A i iskam da pitam vob6te stigalili ste
do kraq,i moje6 li da hodi6 posle????????

05-12-2007, 13:03
Сигурно иска да каже,че е кам 5:30 сутринта #-o

krizbeto_zleto
05-12-2007, 13:05
6to??? ](*,)

MaKiNgMeCraZy
05-12-2007, 13:09
Хах 5часа! Аз след такова е***е няма да искам повече да го погледна тоя .... тц тц пич или нещУ ни еба**ш или имаш нужда от лекар /може и психиатЪр/ ;)

`Death`Whore``
05-12-2007, 13:13
Хах 5часа! Аз след такова е***е няма да искам повече да го погледна тоя .... тц тц пич или нещУ ни е****ш или имаш нужда от лекар /може и психиатЪр/ ;)

1. Ти си глупава.
2. Имаш уста, как някой просто ще те ебе 5 часа и после ще го заебеш?
3. Жена ли си или мъж? Приличаш повече на мъж, защото рипаш, че не е вярно. Я се осъзнай!

Момче, това е много гадно...не знам как може да ти се помогне...с чикия за колко време свършваш? И само да те уведомя, че ако приятелката ти твърди, че повече от 2 часа И харесва и не я боли, те лъже.

MaKiNgMeCraZy
05-12-2007, 13:17
Хах 5часа! Аз след такова е***е няма да искам повече да го погледна тоя .... тц тц пич или нещУ ни е****ш или имаш нужда от лекар /може и психиатЪр/ ;)

1. Ти си глупава.
2. Имаш уста, как някой просто ще те ебе 5 часа и после ще го заебеш?
3. Жена ли си или мъж? Приличаш повече на мъж, защото рипаш, че не е вярно. Я се осъзнай!


1.Не можеш да ме определяш просто ей така.
2.Няма да го заеба, просто ще е ужасен самия факт, че 5 часа ще те лашкат и после на другия ден пак ще си искат и пак ще е 5 часа.Много ясно, че си имам уста и ако ми се случи ще си го кажа.За т'ва грижа не бери.
3.Жена съм и знам, че е възможно .. но в случая темата прилича повече на поредната ебавка и само ви(ни) гледат сейра.
4.Май не можеш да общуваш нормално с хората?Само се заяждаш с всички.Т'ва, че не ти споделяме мнението не значи, че трябва да се заяждаш како (како, защото си със сигурност по-голяма .. 1-2 години може би.)

`Death`Whore``
05-12-2007, 13:19
Не се заяждам, просто мнението ти беше просташко и написано по глупав начин. И защо в този форум всички имат параноя за теми-ебавки? Има много, но да пишеш само, че темата ти се струва ебавка, не е много смислено.

MaKiNgMeCraZy
05-12-2007, 13:24
Е ми не можем всички да се изказваме както ти би искала.В случая моето мнение е такова.Т'ва, че на теб ти се вижда просташко не означава, че съм глупава, нали?! Не смятам, че трябва да се заяждаме.Също не съм казала само, че темата е ебавка.За да свършва по 5 часа явно има някакъв проблем и нужда от лекар.Казах психиатЪр, защото според мен момчето ни бъзика.Ако наистина има такъв проблем и темата е напълно сериозна да отиде на лекар, защото може да не е от момичето, а от него.Толкова бавно свършване може да има заради много фактори като преумора, алкохол, разсеяност и т.н.
Както и да е ...

`Death`Whore``
05-12-2007, 14:00
В такъв случай се извинявам, явно не съм била права. :)

MaKiNgMeCraZy
05-12-2007, 14:03
И аз се извинявам за опита да се заяждам ;)