PDA

View Full Version : Защо жените са толкова тъпи...



Анонименчо
05-11-2007, 21:15
Здравейте,
Искам да ми отговорите на въпроса, "защо жените са толкова тъпи".Колкото по-мило се държиш с едно момиче, толкова повече започва да Ти лази по нервичките... Никога не бъдете мили с една жена ... показвайте уважението си към нея, но никога не показваите милост...Всички сме чували думи от вида на "много си мил... много си добър... много добре се държиш.." и други такива ... не си мислете, че с това ще впечетлите някое момиче(като показвате колко сте добричък..)...
... Вместо да търсят добричките и тихите мъже ... жените обичат грубите и тузарите.Всичко това Ви го казвам от личен опит

Айде лека вечер на всички ... :smt004

05-11-2007, 21:19
Здравейте,
Искам да ми отговорите на въпроса, "защо жените са толкова тъпи".Колкото по-мило се държиш с едно момиче, толкова повече започва да Ти лази по нервичките... Никога не бъдете мили с една жена ... показвайте уважението си към нея, но никога не показваите милост...Всички сме чували думи от вида на "много си мил... много си добър... много добре се държиш.." и други такива ... не си мислете, че с това ще впечетлите някое момиче(като показвате колко сте добричък..)...
... Вместо да търсят добричките и тихите мъже ... жените обичат грубите и тузарите.Всичко това Ви го казвам от личен опит

Айде лека вечер на всички ... :smt004
Хаха пак под общ знаменател. Тва, че си харесал некви шибани курвички (а и те по-голямата част са такива), незначи че всички са така.

Nassgerrack
05-11-2007, 21:24
Здравейте,
Искам да ми отговорите на въпроса, "защо жените са толкова тъпи".Колкото по-мило се държиш с едно момиче, толкова повече започва да Ти лази по нервичките... Никога не бъдете мили с една жена ... показвайте уважението си към нея, но никога не показваите милост...Всички сме чували думи от вида на "много си мил... много си добър... много добре се държиш.." и други такива ... не си мислете, че с това ще впечетлите някое момиче(като показвате колко сте добричък..)...
... Вместо да търсят добричките и тихите мъже ... жените обичат грубите и тузарите.Всичко това Ви го казвам от личен опит

Айде лека вечер на всички ... :smt004

Em...малко си в грешка. Момичетата харесват силните по характер мъже.
Тва че повечето мъже с привидно здрав характер са тежкарите, не означава ,че са идеални.

Прав си обаче за уважението и добротата - повечето хора не си усещат границата и стават безгръбначни мекотели,които угаждат на жените с цел да им се харесат. Тва е тъпо, мъжете все още са по-силната половина от човечеството и тва което правят е женкарско :)
Момиче наистина не може да се свали с добро държание. Доброто държание не означава предизкивателство и авантюра, а покорство и монотонност. Не вярвам да има някой тук който да каже ,че иска да живее с безразлични и угодни хора.

Анонименчо
05-11-2007, 21:25
То тва е психология,пич. Около хубавите мацки има много мъже... Те си отсяват най-добрия обикновено...
Една жена иска да бъде пожелана. В момента,в който и даваш валидация,че я желаеш,правейки и безброй много комплименти и държейки се супер мило,тя губи интереса си към теб... И обикновено я печели някой,който не и е свалял "звезди от небето",а се е държал като истински мъж и не и е лизал подметките на обувките за да я впечатли... :wink:
Така си е ... както са казали хората . забраненото е най-сладко ... ;)

experiment_m
05-11-2007, 22:40
От много ходене по г*за на една жена е нормолно да й писне от теб.Ти би ли харесал някой, който по цял ден ти се мазни.Не нали?

airy
05-11-2007, 22:52
Да ти еба майката тъпа курвенска да еба!Педерасче мръсно ебано!

05-11-2007, 23:42
Не, че жените са тъпи ти си жалък.
Иначе всикчи жени във форума не го приемайте като комплимент, вие специално сте тъпи.

Escarina
05-12-2007, 00:07
Мда...ми виж са не можеш да кажеш,че всички жени са тъпи,защото това само по себе си е безумно тъпо...и това,че някоя се е държала така с теб не означава,че всички го правят!Има различни момичета и всяка харесва различни качества в едно момче.Ако някой се държи студено с мен директно шута.Не защото съм тъпа (в конкретния случай иначе малко... :-D ) а защото специално за мен в една връзка освен уважението трябва да има и топли и мили ако щеш и лигави сапунени отношения...Всички са различни пич недей да скачаш на мнозинството:)

kuber
05-12-2007, 05:35
Стига сте го нареждали човека бе...
Ами тъпи сте ко да се прави... няма се промни... има умни, но те са 1,2 на 100 , аз съм се премирил с това, че мнозинството от жени е просто, но за радост има и малцинство, което води многото и те ги следват като кон с капаци!

Много правилни отговори има в темата - вземете поразмишлявайте и тогава нартеждайте!

alkobalko
05-12-2007, 05:41
Не е вярно, че колкото по-мило се държиш, толкова по-гадно те ти отговарят. Много зависи от момичето. Ако е някоя разглезена лигла, която не може да оцени какво правиш, сигурно ще се отнесе по-този начин. Едно сериозно момиче обаче ще оцени действията ти и не би се подиграла с теб. Не отричам, че всяко момиче харесва момчетата с характер, които не са като безропотни кукли, а имат собствено мнение.

kuber
05-12-2007, 05:44
Не е вярно, че колкото по-мило се държиш, толкова по-гадно те ти отговарят. Много зависи от момичето. Ако е някоя разглезена лигла, която не може да оцени какво правиш, сигурно ще се отнесе по-този начин. Едно сериозно момиче обаче ще оцени действията ти и не би се подиграла с теб. Не отричам, че всяко момиче харесва момчетата с характер, които не са като безропотни кукли, а имат собствено мнение.

TORBALAN
05-12-2007, 09:30
абе ти си олигофрен приказваш пълни 'фафли' .. no comment

neverand
05-12-2007, 09:35
Здравейте,
Искам да ми отговорите на въпроса, "защо жените са толкова тъпи".Колкото по-мило се държиш с едно момиче, толкова повече започва да Ти лази по нервичките... Никога не бъдете мили с една жена ... показвайте уважението си към нея, но никога не показваите милост...Всички сме чували думи от вида на "много си мил... много си добър... много добре се държиш.." и други такива ... не си мислете, че с това ще впечетлите някое момиче(като показвате колко сте добричък..)...
... Вместо да търсят добричките и тихите мъже ... жените обичат грубите и тузарите.Всичко това Ви го казвам от личен опит

Айде лека вечер на всички ... :smt004
Съглсен съм с това,за мил,добър и че обичат повече Bad BOys,а добрите ги пазят само за приятелче :) Но не съм съгласен,че са тъпи ;)
Наистина едно момиче изпитва по голяма близост и се влюбва по лесно към момчетата държащи се по грубо и не показващи чувствата си,и все едно тогава те гонят,някак си май това ги привлича повече.Все едно доброто и мило момче е втора ръка,за съжаление всеки ден срещам такива момичета,говорещи така за свойте приятели,просто се лъжат много лошо,но нека,един ден всеки осъзнава ;) но пак повтарям,това не значи,че са тъпи ;)

Shmatko
05-12-2007, 10:45
Жалко че си го осъзнал чак сега :?

sladko_bebchence
05-12-2007, 10:46
tfa 4e na teb 1 jena ne ti iznasq ne zna4i 4e si4ki sa typi .po tvoita logika si4ki maje sa idioti ama ne sa 6tot ima i svetni nali??

648541
05-12-2007, 10:53
ti si tup :lol: :lol: :lol: :smt018

`Death`Whore``
05-12-2007, 10:55
ti si tup :lol: :lol: :lol: :smt018
Щом реагираш по този начин, значи ти си точно от този вид жени, който описа той. Жалко е, защото много жени са такива.

Digital
05-12-2007, 11:00
Мъртвата курва има мозък мама й деба. На фона на сички едноклетъчни от форума изглежда доста интелигентна.

`Death`Whore``
05-12-2007, 11:03
Това не прозвуча съвсем като комплимент. :smt017

648541
05-12-2007, 11:04
ti si tup :lol: :lol: :lol: :smt018
Щом реагираш по този начин, значи ти си точно от този вид жени, който описа той. Жалко е, защото много жени са такива.

hah gluposti viuob6te ne sum ot teq koito otisa toi...moga da ti kaja 4e vuob6te ne haresvam grubqnite i tn....mnogo po golqmo vpe4atlenie 6te mi napravi mom4e koeto e vuzpitano ot kolkoto nqkoi koito da mi se pravi na interesen....
po toq povod se ssetih edna priqtelka na maika mi kazva6e ne ti trqa umen muj..trqabva ti gluh i slqp :lol: :lol: (malko ne e po temata..ama ni6to) :)

`Death`Whore``
05-12-2007, 11:06
Хаххахаххаа, детенце...той говори за мили/груби мъже, не за възпитани/правещи се на интересни. Има разлика.

neverand
05-12-2007, 11:08
ti si tup :lol: :lol: :lol: :smt018
Щом реагираш по този начин, значи ти си точно от този вид жени, който описа той. Жалко е, защото много жени са такива. :wink:

gPa3HuTeJl
05-12-2007, 15:11
Това не прозвуча съвсем като комплимент. :smt017

Не'шо май се мазни..

assd
05-12-2007, 16:56
за да се различват от нас :lol:

white_chik
05-12-2007, 18:52
Не можеш да слагаш всички под общ знаменател.Вярно е,че има много жени(момичета),които са точно такива,каквито ги описа,но не всички.Все още има момичета,за които една розичка означава страшно много и таквива,на които като кажеш,че ге обичаш наистина са готови да направят всичко за теб

carevi4noto_momi4e
05-12-2007, 19:42
Здравейте,
Искам да ми отговорите на въпроса, "защо жените са толкова тъпи".Колкото по-мило се държиш с едно момиче, толкова повече започва да Ти лази по нервичките... Никога не бъдете мили с една жена ... показвайте уважението си към нея, но никога не показваите милост...Всички сме чували думи от вида на "много си мил... много си добър... много добре се държиш.." и други такива ... не си мислете, че с това ще впечетлите някое момиче(като показвате колко сте добричък..)...
... Вместо да търсят добричките и тихите мъже ... жените обичат грубите и тузарите.Всичко това Ви го казвам от личен опит

Айде лека вечер на всички ... :smt004
Хаха пак под общ знаменател. Тва, че си харесал некви шибани курвички (а и те по-голямата част са такива), незначи че всички са така.taka si e kakto pove4eto si padat po tuzarite taka i pove4eto mom4eta si padat po KURVITE

malina_90
05-13-2007, 11:01
Vij kakvo qvno ,nqma6 podhod kakto i mnogo drugi mom4eta!!!No ne noje6 ei taka 4e ti e skimnalo da ni obijda6 taka!!!I ne e vqrno 4e nie momi4etata,haresvame lo6i mom4eta ima momi4eta i momi4eta,kakto mom4eta i mom4eta!!!Napravi si izvodi. :mrgreen:

gazarka
05-13-2007, 13:10
Здравейте,
Искам да ми отговорите на въпроса, "защо жените са толкова тъпи".Колкото по-мило се държиш с едно момиче, толкова повече започва да Ти лази по нервичките... Никога не бъдете мили с една жена ... показвайте уважението си към нея, но никога не показваите милост...Всички сме чували думи от вида на "много си мил... много си добър... много добре се държиш.." и други такива ... не си мислете, че с това ще впечетлите някое момиче(като показвате колко сте добричък..)...
... Вместо да търсят добричките и тихите мъже ... жените обичат грубите и тузарите.Всичко това Ви го казвам от личен опит

Айде лека вечер на всички ... :smt004
kato jena 6te ti kaja 4e napulno si prav-izvinqvai no i majete ne obi4at jeni deto samo im se umilkvat i ti4at po tqh.i na men mi haresva da ima intriga-ne samo da mi povtarq kolko me obi4al

Chacho
05-13-2007, 13:23
Според мен момичетата си падат по разнообразните момчета...Аз го подкарах по едно време доста монотонно и...получи се една такава,че сега почти си не говорим.Според вас има ли шанс да опитам пак,с друг подход?

05-13-2007, 13:51
Големи путки сте всички пичове дето се оплаквате от жените! Що за мъж си ако нямаш самочувствие...

Digital
05-13-2007, 14:05
Големи путки сте всички пичове дето се оплаквате от жените! Що за мъж си ако нямаш самочувствие...
преебан

PeAcH
05-13-2007, 14:12
Vsqko momi4e predpo4ita mom4eto do neq da e milo,a ne da q nagrubqva,obijda i kvo li o6te ne.Ti prosto barka6 opredeleniqta pi4,tova 4e edin maj e mil i dobri4ak,4e se darji dobre s momi4eto,ne zna4i 4e ne e silen,a tezi momi4eta koito predpo4itat vtoriq tip maje,kazano s prosti dumi sa k....!!!!!

умно момиче о.0
05-13-2007, 14:21
Едно просто доказателство, че не всички жени са тъпи - аз не съм тъпа.
_____
А единственото приложение на тази тема е да псуваме бивши гаджета, замествайки имената им с 'всички жени'.

Krem4eto
05-13-2007, 14:27
Ами не мисля,че си прав...Просто не си попаднал на точната...Както аз не попадам...По твоята логика и момичетата не трябва да се държат мило с момчетата,за да не им се качват на глвата...