PDA

View Full Version : istinskite 4uvstva



^liglata^
05-11-2007, 21:49
naitina obi4am edno mom4e mn go obi4am i ne znam kakvo da pravq to kazva 4e ne iska liubov na tezi godini no az vse pove4e i pove4e razbiram kolko mn go obi4am pomognete mi iskam i toi da izpitva su6toto kum men ne znam kak da go nakaram da se vliubi oba4e tova e ne6toto zaradi koeto jiveq...pls pomognete ne znam kak no i ne znam ot kogo da iskam suvet

gPa3HuTeJl
05-11-2007, 21:51
Ако той не изпитва нищо к1м теб просто няма как да го накараш. Трябва усилия да му зав1ртиш главата, постоянтсво да не се отказваш лесно и здрав инат.. т'ва е ..

experiment_m
05-11-2007, 22:10
Поддържам мнението на gPa3HuTeJl. Когато знаеш, че ще сте заедно и най-вече насаме обличай дрешки, които ти прилягат и подчертават женствеността ти.Вярвай ми трудно се издържа някое разголено момиченце до ти се върти около очите ти и да стоиш безучастно,особено когато знаеш че имаш шанс.Поне за един път ще го имаш.А остане ли доволен,кой знае - може и за повече.
:smt008 Успех със свалката!

05-12-2007, 00:46
Поддържам мнението на gPa3HuTeJl. Когато знаеш, че ще сте заедно и най-вече насаме обличай дрешки, които ти прилягат и подчертават женствеността ти.Вярвай ми трудно се издържа някое разголено момиченце до ти се върти около очите ти и да стоиш безучастно,особено когато знаеш че имаш шанс.Поне за един път ще го имаш.А остане ли доволен,кой знае - може и за повече.
:smt008 Успех със свалката!

и какъв е смисъла да го има за един път после ще и е още по-гадно,тя кавза ОБИЧАМ ГО,а не ИСКАМ ДА СПЯ С НЕГО ЕДИН ПЪТ!
Ако ти не правиш разлика това е друг въпрос,а и едва ли ще му направи добро впечатление това,ще му е прекалено лесно,за да сабуди интерес за нещо по-нататък,така че идеята да го имаш за един път определено не е добра и ако наистина имаш чувства и искаш нещо серизоно не разчитай само на дрешките както те съветват,и не избързвай с тези неща.Не сте в час ако си мсилите че това е начина да завъртиш главата на едно момче!

coteto
05-12-2007, 05:31
ponqkoga ne moje6 da napravi6 ni6to drugo osven da 4aka6!!
vremeto 6te si pokaje vsi4ko.ostavi go da si ide ako se varne zna4i e tvoi zavinagi!!ne si mislete 4e tva e nqkakvo tapo spomen4e pi men be6e sa6toto .

alkobalko
05-12-2007, 05:35
Не можеш да накараш друг човек да се влюби в теб. Единственото, което можеш да напраиш е да чакаш.

05-12-2007, 13:02
nikoga dosega ne sum imala vruzka.mnogo mi e kofti.mislq samo za tova.ne sum grozna i dori mom4etata ne me haresvat.kvo da pravq .napravo umiram ot sram.daite mi suvet mnogo sum ot4aqna :(

05-12-2007, 13:04
na 15 godini sum i nikoga ne sum se celuvala.offfffffff mnogo mi kofti zaradi tova.pls daire suvet

Uptown_soldier
05-12-2007, 13:23
nikoga dosega ne sum imala vruzka.mnogo mi e kofti.mislq samo za tova.ne sum grozna i dori mom4etata ne me haresvat.kvo da pravq .napravo umiram ot sram.daite mi suvet mnogo sum ot4aqna :(

Въпроса не е как изглеждаш, а за каква те приемат околните. Но не мога да ти кажа нищо друго тъй като информацията, който споделяш е прекалено малка. За да ти дам съвет трябва да знам повече за това как се отнасяш към другите и как те ти отвръщат.

JoeBanana
05-12-2007, 13:25
na 15 godini sum i nikoga ne sum se celuvala.offfffffff mnogo mi kofti zaradi tova.pls daire suvet
гледай да не станеш на 30 и да не си се целувала http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
тогава вече е тревожно

Uptown_soldier
05-12-2007, 13:29
na 15 godini sum i nikoga ne sum se celuvala.offfffffff mnogo mi kofti zaradi tova.pls daire suvet

Кофти ти е защото непрекъснато виждаш целуващи се двойки. Това те кара да се самоизмъчваш, че ти още не си го направила дори веднъж. Не трябва да се впрягаш толкова. Когато се влюбиш в някой, ще можеш да си го целуваш винаги. Но няма нужда да търсиш гадже само за да го целунеш. За целуването няма възраст - не се притеснявай, че си на 15, няма за къде да закъснееш.

neverand
05-12-2007, 14:12
Не е проблем това,че не можеш да се целуваш,нито е проблем,че не ти се обръща много внимание,време има,но проблема е там че днешното поколение са прекалено заблудени и ако кажеш на някой,че неможеш да се целуваш или си нямала гадже той ще те погледне с презрение.Наистина гадно,но има време,се ще срещнеш човека,знам че думите не помагат,но просто имай вяра ;)

sladko_bebchence
05-12-2007, 14:52
probvai s lubovna magiq hahaha...4ovek koito ne te obi4a ne mislq 4e moje6 da go nakara6 da go napravi i mislq 4e mom4eto mn delikatno ti e obqsnil 4e neiska da e ni6tu s tebe.mm nespodelenata lubov boli..moje6 da go 4aka6 ,no ne garantiram ni6tu [-X

malkoto_sladur4e
05-12-2007, 15:24
Ако той не изпитва нищо к1м теб просто няма как да го накараш. Трябва усилия да му зав1ртиш главата, постоянтсво да не се отказваш лесно и здрав инат.. т'ва е .. :smt023

BeBsItO
05-12-2007, 16:23
ako obi4a6 nqkogo go pusni na svoboda,ako se varne pri teb zn i toi te obi4a ...........akjo ne prosto go ostvavi na mira,istinskite 4ustva se vmestvat v tova da pravi6 4oveka do teb 6tasliv ,bez da iska6 v zamqna. kolkot i da ti e tejko, go priemi :( moje bi taka e po dobre ,sabdata si zn rabottata

BWald0rf
05-12-2007, 19:49
Ами след като толкова го обичаш значи можеш да го чакаш....Но неможеш да го накараш да се влюби в теб..това може да стане само..Просто понякога се иска само търпение и постоянство ;)

FunkyFresh
05-15-2007, 19:20
ako toi ne te obi4a ti kvo moje6 da napravi6.Vsi4ko otnositelno moje sled vreme toi da se vliubi v teb,no moje i togava ti da nqma6 4uvstva kum nego.Dano skoro 4uvstvata vi da sa vzaimni! :smt055

iohanka_sladuranka
05-15-2007, 19:49
MILA AKO NAISTINA GO OBI4A6 A TOI TEB NE,PO DOBRE SE OTKAJI ZA6TOTO NE MOJE6 DA NAKARA6 NQKOI DA TE OBI4A NA SILA.ILI TE OBI4A ILI NE,A V SLU4AQ TOI NE TE OBI4A,PO DOBRE NEDEI DA SE UNIJAVA6,SEGA SI MISLI6 4E GO OBI4A6,NO SLED VREME VSI4KO 6ET OTMINE I NQMA I DA SI SPOMNQ6 ZA NEGO...JIVOTA PRODALJAVA I SASS I BEZ NEGO...IMA I DRUGI MOM4ETA KOITO 6ET TE OBI4AT.POJELAVAM TI MNOGO 6TASTIE I LUBOV!