PDA

View Full Version : Незнам на кой да вярвам



oburkana..
05-12-2007, 08:52
Здравейте,съжалявам,че ви занимавам с мойте глупости ама ми дойде до гуша!Та да карам по същество...Една моя приятелка (ще я нарека И.) харесва едно момче(ще го нарека Г.)и така И. харесва Г.,а аз и Г. се харесваме взаимно,но тя незнае и така онзи ден бяхме на екскурзия и И. ми каза,че са и казали,че Г. иска да говори нещо важно с нея и вчера И. ми казва,че Г. и е казал,че харесва Краси при което аз му пращам SMS със следното съдържание:"Знаех са,че не си различен,де*а,защо не ми каза,леле как може да ме лъжеш и аз да ти вярвам е хубаво дано си щастлив с Краси мерси,че ме излъга"при което той ми звъни и ми обясни,че не е звънал на Краси и не би и казач,че я харесва,защото тя е гадже на един от много добрите му приятели,и установех,че И. която ми се води за добра приателка ме лъже за да не го допусне до мен!ВИЕ КАК МИСЛИТЕ НА КОЙ ДА ВЯРВАМ??? П.П:sorry за правописните грешки ама бързах,моля ви помогнете ми!! :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

neverand
05-12-2007, 08:57
Ако въпросната И. ти беше добра приятелка,щеше да остави нещата на течението,а не да ти роши пътя :) Според мене,просто кажи открито на приятелката си,че харесваш Г. и да е наясно,няма да е най-приятната ситуация в която сте били,но поне всичко ще бъде ясно,и щом и двамата с него се харесвата,и двамата го знаете,тръгнете ;) На И. се един ден ще й мине,и ако наистина ти е приятелка ще се осъзнае и ще ти прости :) Успех.

oburkana..
05-12-2007, 09:07
да,но ми е трудно да и го кажа!

05-12-2007, 09:09
А забравих да кажа,че една друга приателка ме заплаши,че ще ми се разсърдо ако тръгна с Г. понеже с И. сме били приателко и щяло до и стане гадно

neverand
05-12-2007, 09:09
По трудно е да мълчиш :) сама виждаш колко ти е тъжно и объркано :) Като говориш ще ти е трудно само за миг :) после нещата ще се подредят :) малко тъга за повече щастие :) Действай,не го мисли толкова ;) Успех

П.П Приятелките не се заплашват ;) това й го кажи на въпросната друга приятелка :)

ThePowerOfLove
05-12-2007, 09:09
..тогава кажи на Г. да обясни на И. че харесва теб :roll:

05-12-2007, 09:18
..тогава кажи на Г. да обясни на И. че харесва теб :roll:мисля,че тъка ще е по-добре да направя ама Г. каза,че се е обадил на Краси да каже на И. да спри да говори групости което значи,че И. ще разбере всичко

oburkana..
05-12-2007, 09:31
..тогава кажи на Г. да обясни на И. че харесва теб :roll:мисля,че тъка ще е по-добре да направя ама Г. каза,че се е обадил на Краси да каже на И. да спри да говори групости което значи,че И. ще разбере всичкотово бях аз

05-12-2007, 09:35
be maa mu stara egasi serialite egasi ne6toto. G kazal na I 4e K kazala na G,4e I i bila kazala da kaje na G da ne kazva na I 4e K i e kazala...ala bala gluposti.kato go haresva6 i toi teb,budete zaedno kvo se ligavite?pravite se na nqkvi jertvi v "nevuzmojna liubov",kolko ste ota4qni...4u6ki. taka ili ina4e ako G-to te haresva,toi nqma da e s I-to,dori i da ne ste zaedno. Puk I-to ako ima malko akul v glavata 6e se seti 4e ne moje da zadurji nqkoi na sila pri neq. A puk K-to da ne se mesi kude ne i e rabota. kazah.to4ka

`Death`Whore``
05-12-2007, 09:36
ЪЪъ...нали уж твоята приятелка не знае, че го харесваш? Според мен е разбрала и те е излъгала.

oburkana..
05-12-2007, 09:39
ЪЪъ...нали уж твоята приятелка не знае, че го харесваш? Според мен е разбрала и те е излъгала.и аз мисля,че е разбрала ,защото онзи ден нещо ми разглеждаше телефона и може да е видяла някой SMS или номера му

neverand
05-12-2007, 09:39
be maa mu stara egasi serialite egasi ne6toto. G kazal na I 4e K kazala na G,4e I i bila kazala da kaje na G da ne kazva na I 4e K i e kazala...ala bala gluposti.kato go haresva6 i toi teb,budete zaedno kvo se ligavite?pravite se na nqkvi jertvi v "nevuzmojna liubov",kolko ste ota4qni...4u6ki. taka ili ina4e ako G-to te haresva,toi nqma da e s I-to,dori i da ne ste zaedno. Puk I-to ako ima malko akul v glavata 6e se seti 4e ne moje da zadurji nqkoi na sila pri neq. A puk K-to da ne se mesi kude ne i e rabota. kazah.to4ka
Леко нервно,но вярно :)

leko_otkachena
05-12-2007, 09:40
seriali,seriali ama tova momiche go izjivqva trudno vse pak te sa i priatelki i i pravqt mrusno!

TORBALAN
05-12-2007, 10:17
некои да го снима тфа ше стане добра сапунка :-D

05-12-2007, 11:15
ami ako pitate men hi4 ne sa i priqtelki,6tom i pravqt tolkova mrusno. i za tva ne trqbva da se vurzva tolkova- za6to da i puka za deitsviqta na nqkoi,na koito samiq ne mu puka za neq(govorq za "priqtelkite " i) nz tva e moe mnenie- ne ostavqi na drugite da te pravqt na bokluk i nz s vremeto se nau4ih,4e ne trqbva da se vulnuvam mnogo ot nestoinostinite hora

sladko_bebchence
05-12-2007, 11:58
:lol: tq ne ti e fr ,a e ovca.az na tvoe mqsto sh q s4upa

oburkana..
05-12-2007, 14:19
e да,но боят не решева всичко

lesstats
05-12-2007, 15:04
аве гледай своя собствен кеф
кажи на приятелката си
че искаш да си с това момче /на което би трябвало да вярваш/
и й кажи ако иска да се бори за него защото ти ще правиш същото
айде успех

бтв
разкрита си :-D
хахахахахахаха :twisted:

oburkana..
05-13-2007, 08:35
честно казано вече не ми пука,вчера се видяхме и тръгнахме не ме интересува вече кой какво мисли!

sladko_bebchence
05-13-2007, 08:54
честно казано вече не ми пука,вчера се видяхме и тръгнахме не ме интересува вече кой какво мисли!br macko neka tvoita "fr" se spuka dano :lol: \:D/

koalka
05-13-2007, 10:12
Не мога да ти кажа на кого да вярваш, но е тъпо да се карате за момче, а нейната реакция е разбираема-тя иска да го запази за нея си, а не да го отстъпва.