PDA

View Full Version : Моля помогнете ми



05-12-2007, 08:48
Здравейте :smt006
Това е още една тема за пиърсинг. Търсих в търсачката, но не успях да намеря решение на проблема ми. А той е-искам да си пробия езика, но ципата, която е под езика ми е доста напред и не се получава :cry: Знам, че трябва да се пререже и исках да попитам дали някой е имал подобен проблем и ако може някой да сподели нещо за извършващата се процедура! Моля ви, помогнете ми [-o< Благодаря предварително :smt008

BraInLesS_f
05-12-2007, 08:49
И мойта е така и затфа зех та си пробих ципата! :)

ABSOLUTme
05-12-2007, 13:59
Здравейте :smt006
Това е още една тема за пиърсинг. Търсих в търсачката, но не успях да намеря решение на проблема ми. А той е-искам да си пробия езика, но ципата, която е под езика ми е доста напред и не се получава :cry: Знам, че трябва да се пререже и исках да попитам дали някой е имал подобен проблем и ако може някой да сподели нещо за извършващата се процедура! Моля ви, помогнете ми [-o< Благодаря предварително :smt008

Не пречи.Бас държа,че тоя проблем ти си си го измислила.
Като бях малка не можех да казвам Р поради същата причина.Е,научих се и не са ми рязали ципата(те с това ме заплашиха и о,Боже,тя проговори :roll: ).
Тъй че консултирай се в някое студио и ще видиш,че могат да ти сложат.Аз самата имам и пиерсинг на,и ципа под езика,пък съм жива.