PDA

View Full Version : мъж



kuber
05-12-2007, 09:10
Истинският мъж е....

`Death`Whore``
05-12-2007, 09:12
Истинският мъж не робува на майка си. Истинският мъж е малоумен. Мразя мъжа си, но една от причините да го обичам е точно защото е мъж.

neverand
05-12-2007, 09:25
всички мъже,изключение правят само травестите(пак повтарям) :-D

DarknessInside
05-12-2007, 09:35
Аз

cherinka
05-12-2007, 09:38
не е жена.

koalka
05-12-2007, 10:03
Истинският мъж не трябва да бъде лигльо, защото отблъсква.

Extravaganza_GirL
05-12-2007, 11:21
лъжец

alkobalko
05-12-2007, 11:25
...уверен в себе си и действията си. Достатъчно отговорен, за да носи последствията от тези действия. Истинският мъж знае какво иска жената и знае как да я накарада се чувства щастлива и желана.

Valserp
05-12-2007, 12:05
Истинският мъж е космат, мирише на пот и псува на майка.

05-12-2007, 12:10
Истинският мъж е космат, мирише на пот и псува на майка.
почесващ слабините и гъзЪ си... :roll:

Digital
05-12-2007, 12:13
Истинският мъж е космат, мирише на пот и псува на майка.
вярно

не е жена.
вярно

Аз
не вярно

Истинският мъж е малоумен.
Това, че си се влюбила в малоумник не означава нищо друго освен това, че си глупава. Онова.

`Death`Whore``
05-12-2007, 12:28
Не казах "глупав", а "малоумен". Влагам специален смисъл в това и той не е обиден. Просто мъжете са такива.

Digital
05-12-2007, 12:30
Не казах "глупав", а "малоумен". Влагам специален смисъл в това и той не е обиден. Просто мъжете са такива.
:shock:
обясни ми разликата моля ти се

kuber
05-12-2007, 12:31
думата "малоумен" - не ме ласкае никак
какъв е положителния и смисал?

`Death`Whore``
05-12-2007, 12:34
Не мога да го обясня - просто сте мъже. Да кажем, че означава, че правите неща, които са ми непонятни и мислите по странен начин.

И не ми казвайте, че не мислите жените за досадни и ревниви същества - подобно е.

BAYO
05-12-2007, 12:37
Знае какво иска, как да го постигне и кви средства да използва.

Digital
05-12-2007, 12:39
Не мога да го обясня - просто сте мъже. Да кажем, че означава, че правите неща, които са ми непонятни и мислите по странен начин.

И не ми казвайте, че не мислите жените за досадни и ревниви същества - подобно е.
Аха. Нещо като "офца". бее е е е
sweet

kuber
05-12-2007, 12:39
Не мога да го обясня - просто сте мъже. Да кажем, че означава, че правите неща, които са ми непонятни и мислите по странен начин.

И не ми казвайте, че не мислите жените за досадни и ревниви същества - подобно е.

не съм съгласен, но няма и да тръгна да те опреквам в нещо...
темата съм я пуснал всеки за да може да даде мнението...

`Death`Whore``
05-12-2007, 12:42
Зависи с какво чувство използваш епитета.

Добре, де, с какво не си съгласен?

Digital
05-12-2007, 12:43
Зависи с какво чувство използваш епитета.

Добре, де, с какво не си съгласен?
бее е е е

`Death`Whore``
05-12-2007, 12:43
Прекаляваш. После аз съм била груба.

vikipf
05-12-2007, 12:44
Истинския мъж... Рядко се среща.... :-D

Digital
05-12-2007, 12:46
Прекаляваш. После аз съм била груба.
Ми това е нещо като "малоумен" за теб. "Офца". Не е ли яко ? Даже звучи по-мило от "малоумен".
"Ще викнеме тия офци и ще отидем на кафе довечера(happy)".
"Мисля че съм влюбен в тая офца..."
"Офца..."
сладко е

Digital
05-12-2007, 12:47
Истинския мъж... Рядко се среща.... :-D
абе ти трай че като ти видях коментара в темата на онова момиче едва се сдържах да не те нахраня

`Death`Whore``
05-12-2007, 12:48
Не си ироничен, не си и забавен. СЛЕД КАТО НЕ РАЗБИРАШ КАКВО ПИША, НЕ СЕ ОБРЪЩАЙ КЪМ МЕН В ПОСТОВЕТЕ СИ.

vikipf
05-12-2007, 12:50
Истинския мъж... Рядко се среща.... :-D
абе ти трай че като ти видях коментара в темата на онова момиче едва се сдържах да не те нахраня
ХАХАХАХАХАХА ИсТЪРКАНИ ЛАВчЕТА.... :lol: :lol: :lol: МЪЛчИ БЕ ГАД... СЕКИ МОЖЕ ГОВОРИ КВОТ СИ ИСКА... ;) АЙДЕ МИР ОТ МЕНЕ ;Р

Digital
05-12-2007, 12:51
Не си ироничен, не си и забавен. СЛЕД КАТО НЕ РАЗБИРАШ КАКВО ПИША, НЕ СЕ ОБРЪЩАЙ КЪМ МЕН В ПОСТОВЕТЕ СИ.
Ама аз не използвах ирония. Съвсем сериозно си пишех. o.O Или аз не съм схванал идеята ти за "малоумен" или ти не си схванала моята за "офца". Обясни ми по-подробно явно съм малоумен.

`Death`Whore``
05-12-2007, 12:52
#-o #-o #-o

vikipf
05-12-2007, 12:54
АБЕ ТУКА СЕ ИСКАТ НАщЕ МНЕНИЯ... СА ЗА КВО С ВСЯКО МНЕНИЕ НЯКОЙ ТРЯА СЕ ЗАЯЖДА... [-(

Digital
05-12-2007, 12:56
#-o #-o #-o
ебати и офцата

`Death`Whore``
05-12-2007, 12:57
Аз не говоря за мъжете като за "оня малоумник" и не се обръщам към тях по този начин. Престани, казах! В момента се държиш като момиченце.

vikipf
05-12-2007, 12:57
#-o #-o #-o
ебати и офцата
мЛЪКНИ БЕ.... ВСЕКИ С МНЕНИЕТО СИ... АЙДЕ МИР ВАМ...

Digital
05-12-2007, 13:01
мЛЪКНИ БЕ.... ВСЕКИ С МНЕНИЕТО СИ... АЙДЕ МИР ВАМ...
абе офцо не виждаш ли че се бъзикаме кво мелиш :lol:
Death hore@
Примемам възражнието и се оттеглям

Digital
05-12-2007, 13:02
хахаха не мога ще се пръсна от смях :lol:

RoSsY88
05-12-2007, 13:30
За Мен Един истински мъж е който излушва,който е честен и не лъже...който не го е страх да каже,че има друга,който не изневерява и не казва на всяка втора че обича.Който е верен...който казва обичам те само когато го изпитва...който не е за единият секс.Да е верен,да бъде нежен,да не удря жена..Такъф мъж съществува ли наситина или е просто идеал?!

Peter_Simon
05-12-2007, 16:48
За Мен Един истински мъж е който излушва,който е честен и не лъже...който не го е страх да каже,че има друга,който не изневерява и не казва на всяка втора че обича.Който е верен...който казва обичам те само когато го изпитва...който не е за единият секс.Да е верен,да бъде нежен,да не удря жена..Такъф мъж съществува ли наситина или е просто идеал?!

Ами да, аз съм такъв. Не мисля, че всичко това е толкова трудно да се постигне всъщност.
П.С. Хубава си на снимките. :wink:

`Death`Whore``
05-12-2007, 16:53
Истинският мъж е този, който казва на жената всичко в очите, когато не иска да е с нея повече.

cherinka
05-12-2007, 16:53
За Мен Един истински мъж е който излушва,който е честен и не лъже...който не го е страх да каже,че има друга,който не изневерява и не казва на всяка втора че обича.Който е верен...който казва обичам те само когато го изпитва...който не е за единият секс.Да е верен,да бъде нежен,да не удря жена..Такъф мъж съществува ли наситина или е просто идеал?!
Мъж - не, но момченца съществуват. Задръстеняците са такива.

assd
05-12-2007, 16:58
е те тва съм аз :lol:

05-12-2007, 18:57
Не мога да го обясня - просто сте мъже. Да кажем, че означава, че правите неща, които са ми непонятни и мислите по странен начин.

В такъв случай по-правилно би било "по-умен от мен" :wink:

05-12-2007, 19:01
За Мен Един истински мъж е който излушва,който е честен и не лъже...който не го е страх да каже,че има друга,който не изневерява и не казва на всяка втора че обича.Който е верен...който казва обичам те само когато го изпитва...който не е за единият секс.Да е верен,да бъде нежен,да не удря жена..Такъф мъж съществува ли наситина или е просто идеал?!

Незнам дали има такива мъже но има такива кученца :wink:

изгонена__от__рая
05-12-2007, 19:05
Истински мъж????Който знае какво иска,знае какво иска жената до него и го дава.(Абе моя :P )

IlLuSi0nS`
05-12-2007, 19:08
истински хах как е възможно някой изобщо да бъде истински в един фалшив свят, ограничен от фалшивите "истини" за фалшивата "реалност"? никак може би, а може би има начин..
истинския човек (мъж или жена няма значение) никога не може да бъде видян от останалите като такъф, просто защото те никога не биха го разбрали..

`Death`Whore``
05-12-2007, 21:33
Не мога да го обясня - просто сте мъже. Да кажем, че означава, че правите неща, които са ми непонятни и мислите по странен начин.

В такъв случай по-правилно би било "по-умен от мен" :wink:
И това ме дразни - жените задължително са по-глупави от вас. Какво, като съм жена? Какво, като съм емоционална? Това не ме прави по-глупава.

gPa3HuTeJl
05-12-2007, 21:36
Истинският м1ж - м1ж на място ! Каже ли нещо - изп1лнява го ! Това е !

`Death`Whore``
05-12-2007, 21:42
Да - и това!!!

Escarina
05-12-2007, 23:40
Истинският мъж е опора.Откровен и със силен характер.

05-12-2007, 23:49
Не мога да го обясня - просто сте мъже. Да кажем, че означава, че правите неща, които са ми непонятни и мислите по странен начин.

В такъв случай по-правилно би било "по-умен от мен" :wink:
И това ме дразни - жените задължително са по-глупави от вас. Какво, като съм жена? Какво, като съм емоционална? Това не ме прави по-глупава.

Не, това че си емоционална не те прави по-глупава
Това че имаш по-малко сиво вещество те прави по-глупава
Това че не те бива дори в една десета от нещата в които го бива средностатистическия мъж те прави по глупава
А всичко това те прави и жена
Да не мислиш че най-добрите във всяка област са мъже по случайност?
Извод:
Жените са по-глупави от мъжете
Разбира се изключения съществуват но те са малко

05-13-2007, 00:12
Не, това че си емоционална не те прави по-глупава
Това че имаш по-малко сиво вещество те прави по-глупава
Това че не те бива дори в една десета от нещата в които го бива средностатистическия мъж те прави по глупава
А всичко това те прави и жена
Да не мислиш че най-добрите във всяка област са мъже по случайност?
Извод:
Жените са по-глупави от мъжете
Разбира се изключения съществуват но те са малко










Разсъждаваш както разсъждавах в 4ти клас.
Жените не са по-глупави колкото и да ти се ще.
С това си мислене си лесна жертва на манипулации.
П.П. Сивото вещество и интелекта са различни работи.

05-13-2007, 00:19
Напротив
Жените са адски глупави

Шекспир е казъл : "Една жена трябва да е 2 пъти по умна от 1 мъж за да постигне и половината на успехите му"
Умни путки няма
Може да звучи тъпо , но вицовете за блондинките си казват думата .

Но ние затова сме създадени мъжете . За да бъдем по умни и преуспели от вас , да ви бъдем опора във всяко едно отношение . А вие за да ни допълвате в нещата за които или нямаме време или не можем да се справим . Но определено никога не би могло да бъде обратното . Запомнете вие сте по нежния , по тъпия и по слаб пол . Приемете го . Не сте създадени за бъдете умни , преуспели и разбрани ( последното е най - невъзможното от всичко :-D ) , вие сте създадени за бъдете обичани и ебани :smt007

05-13-2007, 00:24
Напротив
Жените са адски глупави

Шекспир е казъл : "Една жена трябва да е 2 пъти по умна от 1 мъж за да постигне и половината на успехите му"






Какво подяволите си мислиш, че е искал да каже Шекспир с това??



П.П.
Дай си скайпа и едитни поста.

`Death`Whore``
05-13-2007, 08:44
Но ти харесваш жените, нали? Харесваш глупави същества, значи си по-глупав от тях. Умното търси умно ;)

Deni4ka93
05-13-2007, 08:46
Истинският мъж е....

този,който посяга на жена!

Presley
05-13-2007, 08:48
Истинският мъж трябва да е на мястото се!Трябва да има достоънство ,когато даде дума,тя да се превърне във факт!

Presley
05-13-2007, 08:49
Истинският мъж е....

този,който посяга на жена!
:shock: :shock: :shock:

05-13-2007, 09:01
UMNOTO TURSI TUPOTO, ZA DA MOJE DA MANIPULIRA TUPOTO I DA PRAVI KAKVOTO SI ISKA S NEGO :mrgreen: :D :lol: :lol: :lol: :lol:

gazarka
05-13-2007, 09:17
krasiv,leko lo6,leko brutalen i v sa6toto vreme nejen,bogat,da znae kakvo iska i kak da go polu4i,malko revniv,da e silna li4nost i zaduljitelno s 4ustvo za humor

{CsKa}
05-13-2007, 09:49
na taq zemq neznam dali she se nameri istinski muj :-# No istinski muj znachi da e kavaler,da mi pomaga v trudni momenti,da pravi jertvi za men!!!Prosto ako nqkoi poznava takiva evalata mu pravim nachi e kusmetliq :}

05-13-2007, 12:02
Но ти харесваш жените, нали? Харесваш глупави същества, значи си по-глупав от тях. Умното търси умно ;)

Ако следваме тази логика то гейовете са по умни от нас :-D .
Еми да харесвам жените . Както казах те затова са създадени . Така че това не ме прави глупав .

05-13-2007, 12:04
Еми да харесвам жените . Както казах те затова са създадени . Така че това не ме прави глупав .



Тва не те прави глупав.
Глупав те прави факта, че спориш с разум като моя и се опитваш да излезеш прав.
Извод: Ти си глупав!

{CsKa}
05-13-2007, 12:16
xaxa =D> ako nie sme tupi..vie she ste oshte po tupi :mrgreen:

cherinka
05-13-2007, 12:33
Всичко, за което говори Гостът, е тръгнало от древна Елада.

По онова време в управлението на древна Елада настъпила криза. Тогавашните управляващи загубили някакви си там видни управници и се появили някакви жени, които били много по-мъдри и достойни за управници на държавата, но този, който заемал на виден пост в службата не могъл да допусне жена (или жени) да управляват държатвата му, защото това били срам и позор за мъжкото съсловие. Запазил тайната и направил така, че жените винаги да бъдат възприемани като по-слабите, по-глупавите от мъжете, също направил така, че те винаги да бъдат възприемани и като домакини.


Това не знам от къде го знам, но знам само, че съм го запомнила добре.
Също не знам колко е вярно и колко не, нито дали е истина или някакъв мит, легенда...

05-13-2007, 12:35
Еми да харесвам жените . Както казах те затова са създадени . Така че това не ме прави глупав .



Тва не те прави глупав.
Глупав те прави факта, че спориш с разум като моя и се опитваш да излезеш прав.
Извод: Ти си глупав!

Ако искаш да знаеш аз не се опитвам да изляза прав , АЗ СЪМ прав ! .
Извод : Аз не съм глупав...
Железни логики вадиш пич чак смешно ми става :lol: :smt005

05-13-2007, 13:06
Всичко, за което говори Гостът, е тръгнало от древна Елада.

По онова време в управлението на древна Елада настъпила криза. Тогавашните управляващи загубили някакви си там видни управници и се появили някакви жени, които били много по-мъдри и достойни за управници на държавата, но този, който заемал на виден пост в службата не могъл да допусне жена (или жени) да управляват държатвата му, защото това били срам и позор за мъжкото съсловие. Запазил тайната и направил така, че жените винаги да бъдат възприемани като по-слабите, по-глупавите от мъжете, също направил така, че те винаги да бъдат възприемани и като домакини.


Това не знам от къде го знам, но знам само, че съм го запомнила добре.
Също не знам колко е вярно и колко не, нито дали е истина или някакъв мит, легенда...

Учил съм древногръцка история , но такова нещо не е имало със сигурност . Тогава на жените им е било забранено да гласуват , а какво остава да бъдат управници и то на древна ЕЛАДА . Звучи сюрреалистично просто #-o

05-13-2007, 16:58
Не, това че си емоционална не те прави по-глупава
Това че имаш по-малко сиво вещество те прави по-глупава
Това че не те бива дори в една десета от нещата в които го бива средностатистическия мъж те прави по глупава
А всичко това те прави и жена
Да не мислиш че най-добрите във всяка област са мъже по случайност?
Извод:
Жените са по-глупави от мъжете
Разбира се изключения съществуват но те са малко

Разсъждаваш както разсъждавах в 4ти клас.
Жените не са по-глупави колкото и да ти се ще.
С това си мислене си лесна жертва на манипулации.
П.П. Сивото вещество и интелекта са различни работи.

И к'ъв е извода? Извода е че от четвърти клас прогресивно затъпяваш

05-13-2007, 17:00
Но ти харесваш жените, нали? Харесваш глупави същества, значи си по-глупав от тях. Умното търси умно ;)

Поредната мегатъпотия идва от теб

Digital
05-13-2007, 17:27
Всичко, за което говори Гостът, е тръгнало от древна Елада.

По онова време в управлението на древна Елада настъпила криза. Тогавашните управляващи загубили някакви си там видни управници и се появили някакви жени, които били много по-мъдри и достойни за управници на държавата, но този, който заемал на виден пост в службата не могъл да допусне жена (или жени) да управляват държатвата му, защото това били срам и позор за мъжкото съсловие. Запазил тайната и направил така, че жените винаги да бъдат възприемани като по-слабите, по-глупавите от мъжете, също направил така, че те винаги да бъдат възприемани и като домакини.


Това не знам от къде го знам, но знам само, че съм го запомнила добре.
Също не знам колко е вярно и колко не, нито дали е истина или някакъв мит, легенда...

Учил съм древногръцка история , но такова нещо не е имало със сигурност . Тогава на жените им е било забранено да гласуват , а какво остава да бъдат управници и то на древна ЕЛАДА . Звучи сюрреалистично просто #-o
owned

Digital
05-13-2007, 17:33
Разсъждаваш както разсъждавах в 4ти клас.
Жените не са по-глупави колкото и да ти се ще.
С това си мислене си лесна жертва на манипулации.
П.П. Сивото вещество и интелекта са различни работи.
Малчо, "умнотата" е нещо образно и много относително. Трябва да наблудаваш човек дълго време, да видиш начина по който живее и мисли и чак тогава евентуално да направиш някакъв извод. "Умнотата" може би е сбор от логическо мислене, обща култура, бързи реакции и способнпостта да не блокираш в екстремни ситуации. Частен случай на което е умението да изслушваш и анализираш ответната страна преди да си отвориш устата, колкото и да е голяма.
В следствие на което мога да заключа, че според това което си написал ти

Жените не са по-глупави колкото и да ти се ще.
си сравнително тъп.

Nassgerrack
05-13-2007, 17:34
Всичко, за което говори Гостът, е тръгнало от древна Елада.

По онова време в управлението на древна Елада настъпила криза. Тогавашните управляващи загубили някакви си там видни управници и се появили някакви жени, които били много по-мъдри и достойни за управници на държавата, но този, който заемал на виден пост в службата не могъл да допусне жена (или жени) да управляват държатвата му, защото това били срам и позор за мъжкото съсловие. Запазил тайната и направил така, че жените винаги да бъдат възприемани като по-слабите, по-глупавите от мъжете, също направил така, че те винаги да бъдат възприемани и като домакини.


Това не знам от къде го знам, но знам само, че съм го запомнила добре.
Също не знам колко е вярно и колко не, нито дали е истина или някакъв мит, легенда...


Пак са изказа неподготвена :P :o

LetiCherry
05-13-2007, 18:19
Истинският мъж има собствено мнение, когато има проблем говори за него, а не се крие и увърта, не се влияе лесно, мисли преди да действа, поема отговорност, знае как да накара една жена да се 4увства специална и оби4ана, не би изневерил, би направил вси4ко да задържи жената до себе си и не би загурбил вси4ките си приятели заради жената до себе си!

Истинският мъж е ...моят мъж! :wink:

cherinka
05-13-2007, 18:22
Бе, хора, не знам от къде го знам тва.
Айййй, голяма работа, няма да ставаме философи или велики учени, тъй, че дайте да си приказваме някакви по-прости неща. :)