PDA

View Full Version : как да отслабна



михаела
05-12-2007, 09:32
здравейте.....преди известно време бях 60кг и ми бе6е добре,6от съм висока 173см.но се га напълнях и съм 85кг.... :smt010 и са нз кво да првя.сажалявам 4е темата се повтаря,но наистина нз кво да правя.направила съм малко корем4е и в краката съм надебеляла ина4е винаги съм била по-едра 6от съм с мъжка структура и имам по-едри кости(лекър ми го е казвал)надявам се без ебавки дам и отговорите и помогнете

Ice_Queen_
05-12-2007, 10:21
1.73? И си 60 кг?! :shock:
Значи аз съм болен мозък..на мен 57 на 1.71-2 някъде са ми мн и искам да сваля...но нвм.
Сега всеки ще ти каже че трябва да се лиши от сладките,тестени и пържени елементи в храненето.Също не пий газирано - най - хубави да сокчетата ,които са изцедени от плодове ( иначе казано Фреш).До колкото знам не се препоръчват нектарите от сорта на BB и т.н.Много консерванти и т.н.
За отслабване е хубаво кардиото.То ти е необходимо за изчистване на мазнините.За да смъкнеш коремчето 1во трябва да махнеш мазнините и после да спягаш(също и за бедрата).
Та кардиото упражнения са от вида : колело,скачане,бягане и т.н.
Хубаво е тренировки да правиш сутрин на гладно . Хапчета с вълшебно свойство няма за жалост..А колкото до кремчетата - и те не са вълшебни,но може да си вземеш - в съчетание с хубава диета и тренировка имат ефект :) .
Ако нямаш възможност за фитнес - танците и плуването са мн хубав вариант.Някой препоръчват и тае-бо.От 2 до 3 пъти седмично е достатъчно.
Солетките,активията,Хугаре нас и Сухарите не са диатични.Мн хора се бъркат :)
Мога да ти кажа от опит,че прясното мляко нагладно е бомба за стомаха ти.. :evil: ,както и диети от сорта на - изпийте 1.5 литра вода за 15 мин,само ще ти преебат бъбречетата.Лунната диета не помага.
За диета може да погледнеш из форума,има адски мн .
Също и в сайта на BB team (не помня дали точно така се пишеше) , Тялото.бг и т.н.

:)