PDA

View Full Version : Възможно ли е?!



20petio
05-12-2007, 09:57
ОК положението е следното. С приятелката ми правихме секс преди ооло месец ... Около 1ви април ... презерватива беше здрав, накрая го проверих ... след това около Великден й дойде, както си му е по ред. На нея й идва периода 5-8ми на месеца. Оттогава не сме правили секс. Но вече е 12 май, а само 1 път е имала някакво леко кървене. Знам, че чисто биологически, след като й е дошло, няма как ние след като не сме правили секс след това да е станало, но кажете и вие. Много се притеснявам. Нещо закъснява ли й, моля кажете.

SINDEL
05-12-2007, 10:04
Ами както сам казваш, невъзможно е да сте направили белята. Най-вероятно просто й закъснява. Не можеш да о4акваш да й е като по 4асовник. Дори и по принцип да й идва редовно на една и съща дата, може да се слу4и да подрани или закъснее. При4ини да искаш - времето, някакви лекарства, които е пила, диета, на която се е подлагала, стрес...

FiToKa
05-12-2007, 10:18
Доколкото съм чел по Биология знам, че при менструацията клетката вече е разрушена, тоест не се е оплодила и няма как да е забременяла. След това започва отделянето на нова клетка от яйчниците, а след като не сте го правили, няма как да се оплоди сама. Сигурно е закъснение!

mi6ani
05-12-2007, 10:46
nqma veroqtnos da e bremenna spoko a moje prosto ad i zakasnqva :wink: