PDA

View Full Version : kak da se promenq



05-12-2007, 11:30
molq kajete mi kak da se promenq!!! az sam na 12 i ve4e sam s nadnormeno teglo teja 47 kg a tiq ot moq klas po 42-43 .osven tova sam mnogo potisnata!!?? po4ti nqmmam priqtelki a mom4etata ne govorqt s men za6toto imam nqkolko izli6ni kilograma.obli4am se samo v 4erno za da izglejdam po slaba.priqtelkite mi se podigravat i postoqnno mi zavijdat 4e imamm xybavi drexi. molq vi kajete mi kak da se promenq mnogo iskam da svalq 5 kilograma pone.neznam kak da si namerq dobri priqtelki koito da me razbirat a dosega sam sre6tala samo predatelki.ako nqkoi moje da mi pomogne da pi6e tyk ili na e-mail mira163@abv.bg;zaichetomimi@abv.bg ili skype sladkoto_mimi25

sladko_bebchence
05-12-2007, 11:40
za tvoqta vyzrast dieti ne sa podhodq6ti no ograni4avane ot hranata-da.zna4i sega ve4e e lqto po4ti ima6 nujda ot mn te4nost pii po 2-3 litra voda na den (taka i kojata ti sh se po4isti ako ima6 pypki i t.n) ograni4avai se ot hlqb,testeni izdeliq,vafli4ki,si4ko sladko i qj nai-ve4e plodove i zelen4uci.kogato useti6 4e si gladna izqjdai po edna krastavi4ka ,no bez sol,qbylki i dr plod4eta,no ne i banani 6toto sym 4uvala 4e ot tqh se pylnee.i v nikakav slu4ai nedei sa spira6 da qde6 ili da minava6 na dieta 6toto posle sh si vyrne6 kilogramite 4e i malko otgore.sportuvai-pravi koremni presi kato za na4alo po4ne6 po 20 na den ,a posle i po pove4e,pravi gimnastika-tq 6te ti oformi po dobre tqloto,ako moje6 da vyrti6 obry4 -izlizai na vynka i vyrti za da si oformi6 kryst4e,lqtoto sutrin predi da e napeklo mn slynce otivai da bqga6 kazvam ti naistina 6 ima efekt i drugata u4ebna godina sh ima6 pove4e fr .spored men oba4e e typo da ne sa ti priqteli samo 6toto si po-pylna.4ovek se gleda glavno haraktera,ne vyn6niq vid.i ne nosi 4erno osobenno sega v jegite ,a nosi po -svetli i veseli cvetove dete si se pak ako se setq ne6to dr shte pi6a \:D/