PDA

View Full Version : Какъв му е проблема?



05-12-2007, 12:27
Харесвам едно момче, видаме се веднъж седмично в едни курсове и той ту се държи мн мило и се закачка ,ту се дърви супер тъпо и дума не обелва! Буквално все едно не съществувам!Супер тъпо е тва!

iNl0Ve_wItX_liFe
05-12-2007, 12:35
Харесвам едно момче, видаме се веднъж седмично в едни курсове и той ту се държи мн мило и се закачка ,ту се дърви супер тъпо и дума не обелва! Буквално все едно не съществувам!Супер тъпо е тва!
Еми явно е поредното лапе дет нз и то кво иска :-D

XisoNe
05-12-2007, 12:37
Ми явно не те харева това че понякога се държи супер яко не значи нищо ако всеки път се държи добре значи има нещо. Ако наистина го харесваш много покажи му някоя ласка или нещо от сорта ако поче да ти отвръща продължавай напред

05-12-2007, 12:38
Оф БОЖЕЕЕЕЕ. Що пък да иска нещо?!?!?! Се едно нямате приятели момчета... то тва според вас значи, че всяко момче което ви погледне или ви говори значи иска нещо от вас... ПОРАСНЕТЕ!

BAYO
05-12-2007, 12:46
Приема те кат няк'ва играчка явно. Закача си се , ала бала. Те тва ние момчетата доста често го прайм. Понякога и без ник'ва цел даже.

Forslor
05-12-2007, 13:00
Ето защо, не трябва да казвате на малките момиченца ,че са сладки и т.н . После може да се чудите ,абе защо ме вкараха в затвора с обвинения в блудство с малолетни (а пък тея малолетни само едно - Здрасти сладурано .. да им кажеш и вече си мислят ,че искаш да ги боднеш анално) .

:-s

Uptown_soldier
05-12-2007, 13:39
Харесвам едно момче, видаме се веднъж седмично в едни курсове и той ту се държи мн мило и се закачка ,ту се дърви супер тъпо и дума не обелва! Буквално все едно не съществувам!Супер тъпо е тва!

Прелагам ти да опиташ следното, за да разбереш защо се държи така.
Когато отидеш отново на курс изчакай да започне, да се закача с теб или сама го предизвикай. След това му се развикай и го попитай направо какво иска от теб или нещо такова и виж как ще реагира.
Но ако наистина си му хвърлила око изчакай 2-3 дни, а след това усилено започни да флиртуваш с него, а ако те попита защо си му се развикала му кажи, че си имала тежък ден.

kuber
05-12-2007, 13:44
Ето защо, не трябва да казвате на малките момиченца ,че са сладки и т.н . После може да се чудите ,абе защо ме вкараха в затвора с обвинения в блудство с малолетни (а пък тея малолетни само едно - Здрасти сладурано .. да им кажеш и вече си мислят ,че искаш да ги боднеш анално) .

:-s

верно е так :smt005 :smt005

gPa3HuTeJl
05-12-2007, 13:49
Приема те кат няк'ва играчка явно. Закача си се , ала бала. Те тва ние момчетата доста често го прайм. Понякога и без ник'ва цел даже.

Флирт1т просто ни е в кр1вта..

neverand
05-12-2007, 14:09
Харесвам едно момче, видаме се веднъж седмично в едни курсове и той ту се държи мн мило и се закачка ,ту се дърви супер тъпо и дума не обелва! Буквално все едно не съществувам!Супер тъпо е тва!
Еми явно е поредното лапе дет нз и то кво иска :-D

sladko_bebchence
05-12-2007, 14:57
abe vie nqkoe mom4e ako se dyrji dobre s vas ili vi obyrne malko vnimanie trqbva da vi obi4a i haresva li :-k ??

BeBsItO
05-12-2007, 17:47
q mu tegli edna na toq we macko.......... toa neznaq kvo iska spored men,koeto 6e e normalno za m na 14-15 primerno.....ama tuka govorime za ''ot moq kurs e'' .....=>e nad 20 :)

05-12-2007, 18:33
q mu tegli edna na toq we macko.......... toa neznaq kvo iska spored men,koeto 6e e normalno za m na 14-15 primerno.....ama tuka govorime za ''ot moq kurs e'' .....=>e nad 20 :)
Всъщност е на 14 :-D

HYPE
05-12-2007, 18:47
q mu tegli edna na toq we macko.......... toa neznaq kvo iska spored men,koeto 6e e normalno za m na 14-15 primerno.....ama tuka govorime za ''ot moq kurs e'' .....=>e nad 20 :)
Всъщност е на 14 :-D

ми той е дете още бе, не знае дали му се е** или пика :mrgreen:

изгонена__от__рая
05-12-2007, 18:52
Еми 1-во,че не знае какво иска,а пък и може да е чепнат характер

Slave4You
05-12-2007, 19:21
Ам преди време и с мен един се държа тей .. днеска мн миличко и т.н. пък на другия не да не ми обръща внимание ам направо ми крещи. Знаеш ли кво направих-заебах го и вече не ми пука. Такива момченца не ти трябват.

05-12-2007, 19:53
може би си има приятелка... преди време на мен ми се случи същото и излезе че той идва при мен само когато с приятелката му са скарани... когато разбрах му бих шута :D

koalka
05-13-2007, 09:34
Явно наистина не знае какво иска...