PDA

View Full Version : Само аз ли не съм такава?!



05-12-2007, 12:30
Както си разглеждах темите попаднах на това мнение... какво да кажа, много момичета отговарят на него, но аз лично не съм така.



То тва е психология,пич. Около хубавите мацки има много мъже... Те си отсяват най-добрия обикновено...
Една жена иска да бъде пожелана. В момента,в който и даваш валидация,че я желаеш,правейки и безброй много комплименти и държейки се супер мило,тя губи интереса си към теб... И обикновено я печели някой,който не и е свалял "звезди от небето",а се е държал като истински мъж и не и е лизал подметките на обувките за да я впечатли... :wink:

Та въпросът ми е: Има ли нещо, че моят образ е напълно противотечив на написаното по горе???

`Death`Whore``
05-12-2007, 12:32
Не. Аз лично обичам милото отношение, но да ми свалят звезди мразя. Мразя да ми се мазнят и да ме свалят като цяло. Но да харесвам мъж, който се държи с мен като с приятелите си - грубо и тъпо, няма начин.

Digital
05-12-2007, 12:33
Де да знам. Тва е подсъзнателно.

BeBsItO
05-12-2007, 12:36
az mislq 44e vsi4ko si ima granici,i nqma ni6to lo6o edno mom4e da e milo, no ne i da ti lije podmetkite de......nz seki si e razli4en,az li4no nqmam ni6to protiv :mrgreen:

dajdostih
05-12-2007, 12:38
Prosto si jena i ne moje6 da go razbere6
v smisala,v koito go e kazal
Toi e prav,ne go razbirai pogre6no
,napisanoto otrazqva dvete krainosti
,a istinata,kakto znaem,e vinagi posredata
(ne me razbirai i men pogre6no)

`Death`Whore``
05-12-2007, 12:39
Prosto si jena i ne moje6 da go razbere6
v smisala,v koito go e kazal
Toi e prav,ne go razbirai pogre6no
,napisanoto otrazqva dvete krainosti
,a istinata,kakto znaem,e vinagi posredata
(ne me razbirai i men pogre6no)
Всъщност истината е, че държането трябва да идва отвътре, а не да се чудите "Сега какво да направя, за да я впечатля?" и да се мазните като луди...

vikipf
05-12-2007, 12:41
Ми аз попринцип съм такава... Попринцип винаги избирам момчета които смятам че не биха ме харесали... И като се окаже твърде лесно да ги спечеля.... ГИ КЪСАМ... Мразя ги "пияните от любов" на които всяка дума ми е "ако ме оставиш ще умра" ... Обичам малкото думи... Малкото но прсти думички... "обичам те" ми стига... Мойто гадже попринцип е някво лигаво същество... Каато го гледаш мъж ... А като се разлигави и почне с фразите като " Ще ти давам да лапаш кебапчето...", "Искаш ли да праим деца за износ" , "К*чкооооо"... Мн ясну че не е приятно... Ама се пак предпочитам пред.... "Обичам тееее... Ако ме зарежеш ще умра.... Няма да оживея..."...

Digital
05-12-2007, 12:41
Prosto si jena i ne moje6 da go razbere6
v smisala,v koito go e kazal
Toi e prav,ne go razbirai pogre6no
,napisanoto otrazqva dvete krainosti
,a istinata,kakto znaem,e vinagi posredata
(ne me razbirai i men pogre6no)
Всъщност това е най-точния коментар до сега.

XisoNe
05-12-2007, 12:43
недей лиза подметки там е най - мръсно :wink: отнасяй се с нея както с момиче което не харесваш и не те притеснява как говориш с него.

BAYO
05-12-2007, 12:57
Всичко си идва от вътре на човек. Не тря мисли отрицателно, да е позитивен, да е самоуверен, че без самочувствие, макар и малко нема напрай нищо. Нещо такова...

neverand
05-12-2007, 14:08
важи за всичките момичета :) Просто някой го правят без да се усещат ;) Това важи и за момчетата ;) Просто рядко се усещаме,но е истина :)

malka_nejna
05-12-2007, 18:53
ima i takiva. nali znaesh chovek kato specheli ne6to i gubi interes kum nego... e az ne s1m takava...dali i edin p1t se e slu4valo da zagubq taka interes poprincip obi4am nestandartinite ne6ta ne obi4am da mi vikat "ku4kooooooo" ama i dugata krainost mi se vijda napravo izkustvena :smt011 predpo4itam malkite jestove , pogleda da govori pove4e ot ustata i mnogo trudno kazvam "obi4am te" prosto za6toto znam zna4enieto..mrazq mom4eta koito na 2rata sedmica kazvat na mackata 4e q obi4at.. :smt012

05-12-2007, 19:02
Както си разглеждах темите попаднах на това мнение... какво да кажа, много момичета отговарят на него, но аз лично не съм така.



То тва е психология,пич. Около хубавите мацки има много мъже... Те си отсяват най-добрия обикновено...
Една жена иска да бъде пожелана. В момента,в който и даваш валидация,че я желаеш,правейки и безброй много комплименти и държейки се супер мило,тя губи интереса си към теб... И обикновено я печели някой,който не и е свалял "звезди от небето",а се е държал като истински мъж и не и е лизал подметките на обувките за да я впечатли... :wink:

Та въпросът ми е: Има ли нещо, че моят образ е напълно противотечив на написаното по горе???

Има, да
Нарича се "Ли-це-ме-рие"

IlLuSi0nS`
05-12-2007, 19:23
хаха това сега ли го разбирате.. постижимото не е интересно.. то е вече достигнато и победено.. но онова, което е или изглежда невъзможно винаги ни кара да мечтаем, да го искаме все повече и повече именно защото то не може да бъде наше, защото е нещо "по-добро" от онова, което вече имаме.. стремеж към "повече".. и ако незнайно как "невъзможното" стане наше минаваме на по-горно ниво един вид, защото вече имаме "повече".. имаме "невъзможното".. имаме си сбъдната мечта.. но човек трябва да продължи да мечтае за "по-горното ниво".. стремеж към самоусъвършенстване и самодоказване..

BWald0rf
05-12-2007, 19:24
Еми всеки е такъв какъвто е и си има собствен вкус.Наистина е хубаво да се държат мило с теб и да ти обръщат внимание,но има момичета които си падат по "лоши момчета"...Е ами неможе всички да харесваме еднакви момчета в крайна сметка.И това че харесваш мили и добри момчета не би трябвало да те притеснява по никакъв начин.

krem4et0
05-12-2007, 19:57
Не е нужно да ми се обяснява в любов на всеки 5 минути. Не е нужно да ми прави безчет комплименти и да ми вири носа. Аз искам с мен да е искрен, да ме цени, да ме уважава, да се държи като с равна. А и аз познавам моя човек вече близо 3 години. видяла съм за това време и добрата и лошата му страна, видяла съм го мил и обожаващ, видяла съм го бесен на глупостите ми. 3 години не можеш да играеш театър. Аз край себе си искам човек. Разбира се, че 1 комплимент е приятен. Иначе относто цитирания пост. Моето гадже в началото не показваше грам интерес към мен. И аз се вбесих. навих си на пръста, че ще е мой и въпреки, че той ама изобщо не искаше да сме гаджета. И от среща на среща сме заедно вече 2 години и 8 месеца и се обичаме много силно. Това, че го имам обаче не ме е отказало от чувствата ми или ги е намалило, напротив.

literbebe
05-12-2007, 20:07
Блях,мн мразя някой да ми се мазни,ама пък още пове4е ме дразни някой като се държи грубо и недостъпно,за мене най-важното е да се държи естествено,а не наистина както казаха по-горе само да си мисли как да ме впе4атли,защото то изкуственото се вижда отдале4е :)

koalka
05-13-2007, 09:31
И аз съм нещо такова като Дет Хор.Прекаленото мазнене може да ме отблъсне.