PDA

View Full Version : Оплакване.



cherinka
05-12-2007, 12:54
Много е яко да идеш на фризьор и да й обесниш точно каква прическа искаш и тя да ти каже "Мисля, че разбрах".
....
В момента иам страотна преческа ... :-#

`Death`Whore``
05-12-2007, 12:55
...и после защо нямам вяра на фризьори...последният път косата от едната страна се оказа, че е малко по-къса...много забавно.

05-12-2007, 12:57
И НИ КО ДА НАПРАЙМ??? ДА СИ ОБЯСНИЛА КАТО ЧОВЕК БЕ!
ГОЛЯМО ВАЖНО СТАНАЛО ВЕЧЕ!!!!!!КВО ОЧАКВАШ ДА ТИ ПИШЕМ В ТАЯ ТЕМА???ДА ТИ ВЪРНЕМ КОСАТА ЛИ?

SinisterDoll
05-12-2007, 13:16
В момента иам страотна преческа

Каква ти е прическата,какво са те направили?

05-12-2007, 13:35
затова отиди при някой хубав фризьорски салон може да ти излезе скъпо ама поне знаеш че после няма да приличаш на идиот.

Dragon
05-12-2007, 14:07
Последния път като си подстригах спря тока докато бях на половина и кото ме наръфа с ножицата главата ми беше като къдрава зелка :smt019

SmurkamDoZori
05-12-2007, 15:12
аз при моята фризьорка ходя от много малък и винаги ме е подстригвала добре нямам никакви оплаквания спрямо нея , но ида ли при друга попринцип не става гот ...

sladko_bebchence
05-12-2007, 15:16
predniq pyt pyk mn mi iztyniha kosata i tq de e rqdka syvsem rqdka stana oba4e sq pak kat me postrigaha sym mn dovolna .q obqsni kak to4no ta ufykaha

cherinka
05-12-2007, 18:35
predniq pyt pyk mn mi iztyniha kosata i tq de e rqdka syvsem rqdka stana oba4e sq pak kat me postrigaha sym mn dovolna .q obqsni kak to4no ta ufykaha
С един пръст бритон и стърчи такъв, приличам буквално на петел, и много трудно го правя прилегнал на долу по дължината на челото. А да не ти говоря за връхчетата в какво състояние са ми. Като хфана един солиден кичур, макар да е подстригано добре, то на мен не ми седи добре. Или може би аз не се харесвам, иначе чух отзиви, че съм добре. Но кой знае.. може да са ме излъгали.. :-D
Абе, здраве да е, квот такоа.

sladko_bebchence
05-12-2007, 18:53
predniq pyt pyk mn mi iztyniha kosata i tq de e rqdka syvsem rqdka stana oba4e sq pak kat me postrigaha sym mn dovolna .q obqsni kak to4no ta ufykaha
С един пръст бритон и стърчи такъв, приличам буквално на петел, и много трудно го правя прилегнал на долу по дължината на челото. А да не ти говоря за връхчетата в какво състояние са ми. Като хфана един солиден кичур, макар да е подстригано добре, то на мен не ми седи добре. Или може би аз не се харесвам, иначе чух отзиви, че съм добре. Но кой знае.. може да са ме излъгали.. :-D
Абе, здраве да е, квот такоа.ami briton4eto za da stoi dobre moje da go za6tipva6 s nqkoq fibi4ka nazade stoi qki4ko .ami ako moje dai pic da te vidq [-o<

Ice_Queen_
05-12-2007, 19:38
не съм ходила на фризьор от година ,2..майка ми върши по-добра работа от тая,пък и аз не се подстригвам,само връхчетата...
Отивам аз 2004 при фризьорката и казвам " Искам хубава прическа :-D ,ще пътувам за Англия"
Подстригва тя квото там..след дена заминавам аз..лудница ,вс,изобщо не си забелязвам с подробности косата..връщам се аз..и какво да видя ?!Косата ми от едната страна 5 санта по - къса от другата страна.. [-( #-o

cherinka
05-12-2007, 19:44
predniq pyt pyk mn mi iztyniha kosata i tq de e rqdka syvsem rqdka stana oba4e sq pak kat me postrigaha sym mn dovolna .q obqsni kak to4no ta ufykaha
С един пръст бритон и стърчи такъв, приличам буквално на петел, и много трудно го правя прилегнал на долу по дължината на челото. А да не ти говоря за връхчетата в какво състояние са ми. Като хфана един солиден кичур, макар да е подстригано добре, то на мен не ми седи добре. Или може би аз не се харесвам, иначе чух отзиви, че съм добре. Но кой знае.. може да са ме излъгали.. :-D
Абе, здраве да е, квот такоа.ami briton4eto za da stoi dobre moje da go za6tipva6 s nqkoq fibi4ka nazade stoi qki4ko .ami ako moje dai pic da te vidq [-o<
Ама толкова е къс, че дори не мога да го хфана с пръсти, камоли да се опитам да го закача с фиба :-D Ужс.

Adwokat
05-12-2007, 21:22
Na men edna priqtelka mi razpravq.. che nqkva friziorka kato otidesh pri neq i i obqsnish kakvo tochno iskash... friziorkata pravela kakvoto na neq i haresva... :smt005 :smt005

LetiCherry
05-12-2007, 22:55
Мен затва до 6 клас мама ме подстригва6е, после си намерих една фризьопка то4но до нас, която ми познава косата и знае как да си ме подстригва. Специфи4ното при мен е, 4е пътят ми винаги си е бил настрани и пове4ето фризьори гледат като паднали от Марс за6тото знаели как да подстригват само хора с път насредата :shock:

malkoto^f
05-13-2007, 08:23
edna priqtelka na maika mi e friziorka i vinagi hodq pri neq..imala sam razlichni pricheski i v parviq moment ne moga da se vazpriema ama posle mnogo se haresvam \:D/

Presley
05-13-2007, 08:57
Еми тва е -повечето фриэьори са некъдърници!!!!!!!! #-o И където и да отидеш никога няма гаранция ,че ще те раэберат..!А тииии cherinka някое пикче няма ли да ни дадеш? :roll:

vivian
05-13-2007, 11:20
edna pritelka sa6to q ureziliha taq sedmica.kvo da se pravi nekadarnici.za tva ili v po-hubav salon,kadeto ima profesionalisti ili pri nqkoq,koqto e ve4e probvana.

shadow4e
05-14-2007, 14:03
Аз затова вече сама се подстригвам. Последният път направих голяма грешка :lol: Ама поне знам, че аз съм си виновна и че вече няма да го правя, когато бързам :)
Когато ходих запоследно на фризьор ми скъси косата 3 пъти повече отколкото аз й казах.

koalka
05-14-2007, 14:23
Май трябва да смениш фризьора.Не знам колко пари ти взимат, но гледай да е някоя дето взима по-скъпо, пак повече шанс има да уцелиш някоя сносна.

strange_soul
05-14-2007, 17:07
mda..si4ko zapo4na kogata maika mi re6i da me podstrije.kakva golqma gre6ka!ze ta me podstriga nakrivo ta posle dokato me podravnqva6e to kosa ne ostana :smt010
za tova re6ih da otida na frizior. Ama tam edna kak ze da mi opuva kosata
to napravo grebena se oguna.tctctctc
az li ne6to ne slu4vam na frizior......

05-14-2007, 17:31
хахах аз само веднъж съм ходила на фризьор... и то преди два месеца.. никва вяра... за тва като отидох й занесох на тая принтирана прическата от различни страни... не я направи съвсем същата ама пак стана добре..

Ellie
05-14-2007, 17:33
Ходих на скъпо подстригване два поредни пъти(през седмица) и все не можеше да направи каквото искам.

На третия при друга фризьорка, сега съм доволна.

EniTyYy
05-14-2007, 17:51
men si me pravqt dobre \:D/ i friziorkata e mn qka :smt019

Cheesy
05-14-2007, 18:54
Вие се жалите...а мен веднъж бях отишла при една,уж"модерно" подстригвала.. :lol: Оная постоянно ми говореше колко й е лошо,как й се виждат звездички,как вижда цветни кръгове..и когато погледанх в огледалото я гледам оная си затворила очите за секунда :shock: После ме беше срам да се прибера...а салона беше на центъра..

rakiQ
05-14-2007, 19:02
и на мен ми се беше случило..
исках френско каре.... и тая овца ме направи на паница...както и да е сегасъм си пак сдълга коса и с бретон...и съм много доволна

live2beCooL
05-15-2007, 10:24
ami az ot maluk si hodq pri edin frizior ,ot cqla bulgaria idvat zvezdi pri nego :D verno vzima 8lv na postrigavane ama znam 4e 6e me naprai to4no kakto iskam.A i laf si praim :)