PDA

View Full Version : Moderated: Препоръчайте ми някакво овлажняващо кремче



05-12-2007, 13:10
Здравейте ! Имам едно въпросче ! Значи започнах да използвам Garnier Pure 3 v 1, обаче страшно много ми изсушава кожата и можете ли да ми препоръчате някое кремче да не ми е чак толкова суша кожата ?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

05-13-2007, 14:02
Тази серия на Garnier като цяло е отврат, както и повечето подобни продукти, които съдържат цинк. Просто са много агресивни към кожата. Предполагам, че имаш смесена или мазна кожа. В такъв случай ти препоръчвам флуид, не крем. Той е много по-лек от крема, попива за секунди. Много по-подходящ е за такъв тип кожа и овлажнява перфектно без да омазнява. Eucerin имат много хубав, но е малко по-скъп, но за мен е перфектен, защото матира леко и е със SPF. Но такива имат и L'oreal и Garnier, които също не са лоши, а и на поносима цена.

SINDEL
05-14-2007, 08:09
На Garnier Total fresh крем4етата са много хубави. Също така Happyderm на L'Oreal и някво на Nivea бях ползвала, което ми хареса, но не си спомням какво беше то4но

..:::Sweet_girl:::..
05-14-2007, 09:03
На Garnier Total fresh крем4етата са много хубави. Също така Happyderm на L'Oreal и някво на Nivea бях ползвала, което ми хареса, но не си спомням какво беше то4но

а тези кремчета на какви цени са горе-долу ? :-k