PDA

View Full Version : Много съм щастлива



Hapy girl
05-12-2007, 14:51
едно уточнение.не съм "малка"-бях.и откакто се омъжих ме ебе само съпругът ми. а иначе,когато станах на 18,с татко посетихме турция.исках да разгледам истанбул.прекарахме там три невероятни седмици.видяхме сума ти концерти,изложби,забележит елности.и,естествено,прави ме секс нонстоп.оставаха няколко дни до прибирането.и тогава той ми каза,че иска да ми направи един незабравим подарък.поведе ме,без да казва къде няколко часа по-късно. в старата част на истанбул.каза,че ми предстояло нещо,което зависело само от мен.ако ти хареса-оставаме,ако не-тръгваме си.така каза.влязохме в расива стара сграда.не беше никак голяма.очевидно ни очакваха.настаниха ни в малък салон с красива ненатрапчива обстановка.и чак тогава татко ми обясни,че това е "къща за удоволствия".дръпна една завеса и пред очите ми се разкри най-прекрасната баня на света.малък басейн,пейки,мраморна маса за масаж.започвах да се досещам.засмях се.притиснах се до татко,целунах го,пуснах ръка надолу-беше надървен.попитах го дали ще го правим тук тази нощ.татко каза-с мен,ако искаш.погледнах го неразбиращо.и той допълни-подаръкът,принцесо.твоят подарък за 18 рожден ден.и посочи към банята.някак си там междувременно се бяха озовали двама мъже.единият-на възрастта на баща ми.с прошарена чуплива коса,идеално катинарче,матова кожа и невероятни зелени очи.страхотно тяло.изваяно,едро.прималя ми.татко застана зад мен,нежно заразтрива циците ми и прошупна в ухото ми-харесва ти,нали.можеш да правиш с него,каквото пожелаеш.каквото искаш. погледнах другия.млад.по-млад от мен.сладък.русоляв.с вид на ангел.и чак тогава забелязах,че са голи.с по една препаска само.татко продължаваше да мачка едната ми цица,другата му ръка бъркаше в путето ми.усещах колко е надървен.чувах го като през пелена-ако искаш,си тръгваме.ако не...и двамата са твои.аз ще се включа,ако искаш и както искаш.не се безпокой,има достатъчно презервативи... не можех да мисля.гледах онзи мъж.те просто седяха там и чакаха.не знам дали ни виждаха.попитах татко дали са турци.каза-възрастният да,той е омар.онзи малкият не знам.и името му не помня.искаш да се ебеш с него,нали,сладка?с омар?познавам те...да...исках...исках...преди да си изгубя ума съвсем,обърнах се,извадих чепа на татко,подпрях се на една маса и го попитах защо прави това.той ми го вкара с един тласък и каза-защото искам да имаш хубав спомен.да знаеш какво е.и да решиш за себе си какво искаш.после започна много бързо и много силно да ме клати.изпразних се здраво,дръпнах се и го поех в уста.смучех го и си мислех за онзи огромен турчин оттатък...татко свърши след секунда.каза-хайде,сладка.сега ще се измием и решаваш.дакато се оправяхме реших.влязохме в басейна само с по една хавлия.онези идвамата говореха английски.явно знаеха,че са подарък за рожден ден.татко се изтегна в един шезлонг наблизо.а омар беше наистина невероятен.почти забравих за русото хлапе.чак вътре видях,че в помещението имаше и някаква ниша.а вътре-едно удобно,примамливо легло.но сега за сега седях загърната в хавлия до масажната маса и гледах като хипнотизирана омар.малкият се приближи гърбом и протегна ръце към циците ми.още бях възбудена от ебането с татко.той ги омачка нежно и преди да разбера какво става-вече лежах по гръб на масата.започнаха да ме галят,да ме целуват,лижеха ме.обезумях.дръпнах препаските им почти едновременно.и ахнах.накарах ги да си сменят местата.малкият заби език в путката ми,а аз налапах кура на турчина.какъв кур,ммммммммммм!!!аз го смучех,а той ми мачкаше циците и стенеше от кеф.малкият беше виртуоз с езика,но очевидно вече му идваше отгоре.усетих как започна да гали клитора ми с главичката на чепа си.аз обаче имах други намерения.извадих чепа на турчина от устата си.онзи разбра.хлапето застана до мен,омар разтвори краката ми и ми го наби с един тласък.започна да ме ебе бавно,методично,без да бърза.крещях като обезумяла,виках да и още.за момент погледнах татко.беше се излегнал и гледаше.гол и усмихнат.кура му стърчеше огромен и корав.блъснах омар и накарах малкия да легне.нанизах му се.не беше зле,никак не беше зле...омар ми го подаде в устата,но преди да го налапам,изведнъж ми дойде една мисъл.усмихнах се,масажирах го леко и го насочих към устата на русия младеж.той го пое и го засмука жадно.това ме побърка.възбуди ме страхотно.татко се приближи-мръсница,на татко мръсницата малка.очевидно вече искаше нещо повече от чекия.поех го и го засмуках,докато омар се изпразни с мощен тласък в устата на малкия.татко плисна струя сперма върху циците ми.а онзи още и още беше корав и готов за ебане.слязох от него,застанах на четири крака,започна да ме чука на задна прашка.последва баня и почивка.после аз гледах-омар наеба малкия,докато той лапаше кура на татко.беше невероятно-много се изкефих.после отново омар ме ебеше и лапаше кура на малкия.след това татко ми го вкара в путката,малкия в дупето,а турчина-в устата.беше невероятно!на сутринта бях готова да изчукам още цял взвод еничари...бях наебана до откат и готова за още...

cacegka_3a_cekc
05-12-2007, 14:59
mnogo sex istorii 4ete6 mi se stryva...i nas kvo ni boli?!?!?!?! ](*,) :smt013 :smt011 :smt019 :smt018

Edna`Ot`Vsichki
05-12-2007, 15:10
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> :smt038 :smt038 :smt038 :smt038
искам ощееее ;)

JoeBanana
05-12-2007, 15:18
симди де сикими яла http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
чок пезевенк, чок уруспу, ясин юч маймун таша !
нонош, готош, ибне, гьотверен.
аферим!
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

ninsy
05-12-2007, 15:18
стахотно направо да ти повярва човек :-D

Edna`Ot`Vsichki
05-12-2007, 15:20
симди де сикими яла http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
чок пезевенк, чок уруспу, ясин юч маймун таша !
нонош, готош, ибне, гьотверен.
аферим!
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

атръим гьот далине ... :twisted:

ProstoAz
05-12-2007, 15:33
11 точка от правилника!