PDA

View Full Version : Пострадали...



Muse_of_Madness
05-12-2007, 15:05
Какъв е поводът ви да ненавиждате определена субкултура? Разкажете случка с някой от членовете й, без да се опитвате да бъдете обективни, наблегнете на това, което ви е отвратило. Няма да се включвам в темата и нека няма препирни-целта е да се сравнят гледните точки и житейските философии на форумците. Тийнпроблем бъка от радикални чешити и радикални анти-чешити...

05-12-2007, 16:28
Ми към никоя нямам нищо против. Всеки може да бъде какъвто си иска. Е имал съм караници с някои от тях ама тва е заради човека срещу мен а не заради субкултурата !!!

cherinka
05-12-2007, 16:48
Какъв е поводът ви да ненавиждате определена субкултура? Разкажете случка с някой от членовете й, без да се опитвате да бъдете обективни, наблегнете на това, което ви е отвратило. Няма да се включвам в темата и нека няма препирни-целта е да се сравнят гледните точки и житейските философии на форумците. Тийнпроблем бъка от радикални чешити и радикални анти-чешити...
Много сложни думи си използвал, бе, мойто момче. Я, обесни с по-прости думи.

Ся, да видим, кво съм разбрала..
Ами, не ми допада да се събират хора "на ръб" и да пият 10 души директно от шише с бира като някакви бездомници. Все едно нямат пари да идат в някое дори долнопробно заведение да пият по едно кафе (кола/спрайт/тоник/водка/бира/джин/уиски (макар, че са по-скъпи от бирата))
Та, тва е. А и е нехигиенично да пиеш от шише, което преди това е минало през устните/устата на хората, че даже и понякога не ги познаваш тия хора..

`Death`Whore``
05-12-2007, 16:51
Започваш да не ме кефиш. Може да им харесва да са сред природата например и да не дават пари за злобно обслужване в заведение. :) И да са свободни в поведението си, а не да се съобразяват с другите.

Аз пък ненавиждам хора, които мислят по този начин - само защото не ходиш по кафета, си като бездомник, нечистоплътен си и едва ли не пропаднал. По-яко е в задимено кафене, разбира се.

Barbie
05-12-2007, 17:21
Нямам нищо против пийването "сред природата" :-D Ич даже. Но, верно, след като някое шише е минало през 10-ина господа и дами се двоумя дали да се възползвам от съдържанието му. Но с хората, с които съм излизала, това се е случвало много рядко, пък и в повечето случаи сме достатъчно близки. (А и моя милост се подсигурява с достатъчно...в моя случай не бира,но напитки...според личните си нужди. :-) )

Иначе не съм имала никакви сблъсъци с която и да е била субкултура. Водя се достатъчно толерантна...уж :-) Всичките си имат своя чар :wink:

Disrespect
05-12-2007, 17:26
Просто не ни харесва. :smt017

`Death`Whore``
05-12-2007, 17:27
Нямам нищо против пийването "сред природата" :-D Ич даже. Но, верно, след като някое шише е минало през 10-ина господа и дами се двоумя дали да се възползвам от съдържанието му. Но с хората, с които съм излизала, това се е случвало много рядко, пък и в повечето случаи сме достатъчно близки. (А и моя милост се подсигурява с достатъчно...в моя случай не бира,но напитки...според личните си нужди. :-) )

Иначе не съм имала никакви сблъсъци с която и да е била субкултура. Водя се достатъчно толерантна...уж :-) Всичките си имат своя чар :wink:
Теб те харесвам :)

Barbie
05-12-2007, 17:38
Теб те харесвам :)

Еми, това сме ние, природолюбителите :-D Подкрепяме се.

Valar
05-12-2007, 17:44
Kакво ти пука какво мислят другите за субкултурата към която си!
щом си в нея значи на теб ти харесва кефите да си с тези хора и тва е.
За бутилката наскоро видях една дама да гълта бира като за световното в една градинка директно от шишето!
Е чесно казано много ми падна мнението за нея....
НО всеки си избира.

Barbie
05-12-2007, 17:59
Kакво ти пука какво мислят другите за субкултурата към която си!
щом си в нея значи на теб ти харесва кефите да си с тези хора и тва е.
За бутилката наскоро видях една дама да гълта бира като за световното в една градинка директно от шишето!
Е чесно казано много ми падна мнението за нея....
НО всеки си избира.

Че бирата от къде се пие? :shock:

Аз бира не пия принципно де, но така си пийвам ментичката/ водчицата/ джинчето като съм била нейде по пейките. Това ми припомня една особено весела игра на филми миналото лято... :-D

Valar
05-12-2007, 18:03
Е имах предвит сипваш си в чашка па пиииваш!
А не на пейката директно от шишето на мен такава гледка на жена ме отвръщава...
Принципно като съм с момиче и то жмуца какъвто и да е алкохол ми е гадно и не комфортно щот и аз не пия по принцип! :wink:

Muse_of_Madness
05-12-2007, 18:06
Какъв е поводът ви да ненавиждате определена субкултура? Разкажете случка с някой от членовете й, без да се опитвате да бъдете обективни, наблегнете на това, което ви е отвратило. Няма да се включвам в темата и нека няма препирни-целта е да се сравнят гледните точки и житейските философии на форумците. Тийнпроблем бъка от радикални чешити и радикални анти-чешити...
Много сложни думи си използвал, бе, мойто момче. Я, обесни с по-прости думи.

Ся, да видим, кво съм разбрала..
Ами, не ми допада да се събират хора "на ръб" и да пият 10 души директно от шише с бира като някакви бездомници. Все едно нямат пари да идат в някое дори долнопробно заведение да пият по едно кафе (кола/спрайт/тоник/водка/бира/джин/уиски (макар, че са по-скъпи от бирата))
Та, тва е. А и е нехигиенично да пиеш от шише, което преди това е минало през устните/устата на хората, че даже и понякога не ги познаваш тия хора..
Ъъъъм... Момиче съм...

cherinka
05-12-2007, 18:30
Започваш да не ме кефиш. Може да им харесва да са сред природата например и да не дават пари за злобно обслужване в заведение. :) И да са свободни в поведението си, а не да се съобразяват с другите.

Аз пък ненавиждам хора, които мислят по този начин - само защото не ходиш по кафета, си като бездомник, нечистоплътен си и едва ли не пропаднал. По-яко е в задимено кафене, разбира се.
Ами и аз нямам нищо против за пийването сред природата, а просто визирах хора, седнали "на ръб" (ако знаеш какво е това) насред главната, подмятайки шише бира и обикаляйки възрастните хора да им искат я 20стинки, я 30стинки, за да си купят бира.
Авторката на темата каза да опоменем такива случки и събития.
Никъде не съм казала, че тези, които случат различно от чалга и електронна музика са такива.
Всякакви ги има и аз говорех конкретно за това, което ме е възмутило.

Mo6no3
05-12-2007, 18:44
Не навиждам циганската субкултура и циганският начин на живот. Има много българи. За съжаление има много българи, които го практикуват

malka_sladuranka
05-12-2007, 20:34
Какъв е поводът ви да ненавиждате определена субкултура? Разкажете случка с някой от членовете й, без да се опитвате да бъдете обективни, наблегнете на това, което ви е отвратило. Няма да се включвам в темата и нека няма препирни-целта е да се сравнят гледните точки и житейските философии на форумците. Тийнпроблем бъка от радикални чешити и радикални анти-чешити...
Много сложни думи си използвал, бе, мойто момче. Я, обесни с по-прости думи.

Ся, да видим, кво съм разбрала..
Ами, не ми допада да се събират хора "на ръб" и да пият 10 души директно от шише с бира като някакви бездомници. Все едно нямат пари да идат в някое дори долнопробно заведение да пият по едно кафе (кола/спрайт/тоник/водка/бира/джин/уиски (макар, че са по-скъпи от бирата))
Та, тва е. А и е нехигиенично да пиеш от шише, което преди това е минало през устните/устата на хората, че даже и понякога не ги познаваш тия хора.. Ъъ... това е така. Преди 10мин се прибирам и пих биричка пред блока с мой близък приятел от едно шише, но той ми е като брат. Иначе, ако сме повече, които не са ми никакви, а са просто от компанията, предпочитам всеки да си земе по една биричка, сокче или там каквото е, иначе ми изглежда гадно, всеки да ми пуска водолази в това което пия. Даже като сме в нас и пушим наргиле, честно ми е малко кофти, като знам, че 10 човека са го олигавили... Абе гадна работа.

Иначе има някакви такива....интересни...както са наречени субкултури, които просто не ги рабирам, не принадлежа към тях, нямам нищо общо с тях и никога няма да ги разбра. Не, че не разбирам отделните "разновидности" хора, към които не принадлежа, напротов, имам доста изтрещели приятели, с които се разбирам. Даже повечето ми приятели не са като мен, ами дори са точно от тези които наричам "изтрещели", емм разбирам ги, кефат ме, но аз съм различна.. Все едно, Бих казала, че не бих дискриминирала някой само защото принадлежи към еди какъв си "вид", ами защото като човек не го оценявам и не го разбирам...

cherinka
05-12-2007, 21:05
Не харесвам хората,които говорят/пишат наизуст и плюят/хвалят някой без да са прочели и 5 реда от историята... Плюят по Хитлер без да се замислят,че той е направил повече за България и е върнал повече територии на България,отколкото всички български политици след освобождението взети заедно...
Или пък тези субекти (така популярни в този форум),които се кефят на комунизма без да осъзнават,че за 50 години комунистите съсипаха България и българите повече,отколкото турците за 500 и ще ни трябват поне още 50 години да се оправиме (ако изобщо това стане някога)... И вие се кефите на тея гадове? Моля?! :-$
Това беше добър поста. Накара ме да се замисля защо не се интересувам от политика, а трябва.


Еххх...

някой хора само Хитлер и комунисти са им в главите...
Те субкултура ли са??
Нищо, човека казва какво го вълнува и кара другите да се замислят. хаха. :lol:

Barbie
05-12-2007, 22:39
Не харесвам хората,които говорят/пишат наизуст и плюят/хвалят някой без да са прочели и 5 реда от историята... Плюят по Хитлер без да се замислят,че той е направил повече за България и е върнал повече територии на България,отколкото всички български политици след освобождението взети заедно...
Или пък тези субекти (така популярни в този форум),които се кефят на комунизма без да осъзнават,че за 50 години комунистите съсипаха България и българите повече,отколкото турците за 500 и ще ни трябват поне още 50 години да се оправиме (ако изобщо това стане някога)... И вие се кефите на тея гадове? Моля?! :-$

Може би взимаме под внимание и другите "управленски" решения на Хитлер? :-s (Така де, аз само да вметна... 8-[ )

teenkopele
05-13-2007, 05:16
Просто не ни харесва. :smt017

Именно. :wink:

_donna_
05-13-2007, 07:18
А и е нехигиенично да пиеш от шише, което преди това е минало през устните/устата на хората, че даже и понякога не ги познаваш тия хора..

хахахаха,а дали е по-хигиенично да се хванеш в автобуса?!

тряяло да ходим по кафета,че като седим "на ръб" /wtf?!?/ сме гадни клошари.хахахаха..присъеди явам се към мнението на death`whore,че обслужването е доста злобно.погледът им просто крещи "ако няма да си вземеш нищо повече от едно кафе с кола и не оставиш бакшиш 50 стинки си заминавай.." Let's not.

LunaTriCk
05-13-2007, 08:54
на бордюра, i think ?

05-13-2007, 09:01
Какъв е поводът ви да ненавиждате определена субкултура? Разкажете случка с някой от членовете й, без да се опитвате да бъдете обективни, наблегнете на това, което ви е отвратило. Няма да се включвам в темата и нека няма препирни-целта е да се сравнят гледните точки и житейските философии на форумците. Тийнпроблем бъка от радикални чешити и радикални анти-чешити...
Много сложни думи си използвал, бе, мойто момче. Я, обесни с по-прости думи.

Ся, да видим, кво съм разбрала..
Ами, не ми допада да се събират хора "на ръб" и да пият 10 души директно от шише с бира като някакви бездомници. Все едно нямат пари да идат в някое дори долнопробно заведение да пият по едно кафе (кола/спрайт/тоник/водка/бира/джин/уиски (макар, че са по-скъпи от бирата))
Та, тва е. А и е нехигиенично да пиеш от шише, което преди това е минало през устните/устата на хората, че даже и понякога не ги познаваш тия хора..
Ъъъъ... автора всъщност е ТЯ!... май 8-[

мен нз, обаче ме дразнят имота-та като цялата им идеология, не става дума за случка... :roll:

quench
05-13-2007, 09:01
така като се замисля, май само идеологии ненавиждам :) изобщо, нямам нищо против персоните, които ги изповядват, просто ненавиждам глупостта у тях - а да си призная, виждал съм умни деца да навлизат в тея мътни води и съм съжалявал за загубата - защото след година постоянно циклене около една тема, с помощта на психотропни вещества и алкохол, мозъкът се изтрива и мястото му се заема от една развалена плоча

LunaTriCk
05-13-2007, 09:03
true, true...даже си го записах в книжката с лафове...
иначе нямам груби случки с хора от субкултурите. хора с които нямам общи интереси и не са ми полезни, не се занимавам.

cherinka
05-13-2007, 12:10
А и е нехигиенично да пиеш от шише, което преди това е минало през устните/устата на хората, че даже и понякога не ги познаваш тия хора..

хахахаха,а дали е по-хигиенично да се хванеш в автобуса?!

тряяло да ходим по кафета,че като седим "на ръб" /wtf?!?/ сме гадни клошари.хахахаха..присъеди явам се към мнението на death`whore,че обслужването е доста злобно.погледът им просто крещи "ако няма да си вземеш нищо повече от едно кафе с кола и не оставиш бакшиш 50 стинки си заминавай.." Let's not.
Едно е микробите да попаднат в устата ти, друго е да са по дланите ти.
Не знам защо така извъртяхте думите ми, че "тряяло се ходи по кафета, а не на ръб" и т.н.
Естествено е като имаш омърлушен външен вид и сервитьорките да ви гледат на криво.
А и не във всички кафета обслужващия персонал е такъв /злобен/.

Вие не знам как си представяте това, което аз съм видяла, но, в интерес на истината, няма нищо общо с вашата представа.


Ще го опиша още веднъж.
Нали знаете главната улица в Пловдив. Е, до пощата, точно до х-л "Тримонциум" има квадратни градинки и по тях има тревичка и цветя. Е, точно на тея градинки, хората, които описвам, са седнали на бордюра ("на ръб"), и пият. И през деня, и вечерта.
Най-грозното от всички това е, че на ден минава почти половината град през тези места и ги виждат. Е, извинявайте, в очите на чужденците 'нашите' хора как мислите, че изглеждат. Още по-малко, че сега е панаира и да не ви говоря къв гъч е на главната и тея ми се тропнали там...

Пак ще се повторя - и в долнопробна кръчма да идат, пак по-добре!

sherry
05-13-2007, 12:23
Не мисля, че има субкултура, която да ненавиждам. Ако един човек ми е направил лошо впечатление, трябва ли да намразвам и другите от обкръжението му? :roll:

magesniko
05-13-2007, 18:54
тука преди време някой беше написал нещо много вярно:

"Има тенденция да се съди за дадена група хора,по най-лошите и членове"

или нещо от тоя сорт.

05-13-2007, 18:57
Не обичам простаци

cherinka
05-13-2007, 20:24
тука преди време някой беше написал нещо много вярно:

"Има тенденция да се съди за дадена група хора,по най-лошите и членове"

или нещо от тоя сорт.
То, попринцип, и за човек се съди по лошите му качества.

А, то пък хептен попринцип, хората винаги гледат лошото в другия.

Злото винаги надделява.

..или нещо от сортта.


Чакайте да ви дам един глупав пример.
Като не измиете чините вкъщи и вашите ви дигат скандали, за това, че не сте ги измили. А като ги измиете, те, дори, не забелязват, още по-малко и едно браво да ви кажат.

Опа, сру, отплеснах се от темата. Ем, тва исках да споделя:)

Както повечето казват - избиване на комплекси. :-D