PDA

View Full Version : Фантазии



~fantazy~
05-12-2007, 16:02
Какви са сексуалните ви фантазии?

Dragon
05-12-2007, 16:47
3-ка с близначки да кажем O:)

sladko_bebchence
05-12-2007, 16:49
s 1 moi sau4enik kak go pravim u tqh auuu super tfa mi e me4tyta :twisted:

cherinka
05-12-2007, 17:01
На брега на океана/морето, на пясъка.. ама съм чувала, че пясъка се врял на всякъде, да предпочитам да е върху някакъв чаршаф на цветчета и плодчета :D

Също ми е мечта да повторя върху скърцащо легло. :-D

Иначе до сега не съм обмисляла някакви фантазии с подробностите.

Също ми е мерак и в тоалетната на някой влак :-D и на някоя къщичка върху дърво. :-D Ахха.

Schnitzer
05-12-2007, 17:04
Един път видях едни двама да се чукат в морета ама много бързо се умориха... :lol: :lol: Аз пък искам 3ка с два мацки или по възможност повече 8)

mi6enceto
05-12-2007, 17:07
sex v nqkoi park ;) na nqkoq peika :)) :D

Schnitzer
05-12-2007, 17:08
Един път видях едни двама да се чукат в морета ама много бързо се умориха... :lol: :lol: Аз пък искам 3ка с два мацки или по възможност повече 8)

Barbie
05-12-2007, 17:54
В момента единствената ми фантазия е да си се върна в София и да си видя момчето. Иначе искам да отидем някъде на почивка, по възможност сред природа и да редуваме разходка-секс-разходка-секс... (зажадняла съм да се измъкна от тоя бетонен ад тука, освен това и е невероятна жега...) На море нямам шанс да го замъкна, но определено бих правила секс на уединен плаж на фона на залязващото слънце (:lol: На времето баба ми ме е увредила нещо с тия сериали, дет постоянно сърцераздирателно квичаха от екрана.) И искам пак да си се чипкам с него...беше много весело. :-D Размечтах се, стига сте ме дразнили! :evil:

alkobalko
05-12-2007, 17:56
На брега на океана/морето, на пясъка.. ама съм чувала, че пясъка се врял на всякъде, да предпочитам да е върху някакъв чаршаф на цветчета и плодчета :D

На плажът е невероятно. Наистина е добре да се взема някакво чершавче, но и без става. :wink:

vikipf
05-12-2007, 17:59
Ми...... В асансьор... :-D Много ме радва... Ама е така седим си двамата (а кога ще сме пак заедно в асансьор :smt010 ) и по едно време загася тока... и ние си оставаме вътре... (ах.. мечти, мечти )
Ама сегА не ми с емисли за тва... Сега бленувам само дори за прегръдка от него.. Поне една последна... :smt010

vikipf
05-12-2007, 18:16
Ми...... В асансьор... :-D Много ме радва... Ама е така седим си двамата (а кога ще сме пак заедно в асансьор :smt010 ) и по едно време загася тока... и ние си оставаме вътре... (ах.. мечти, мечти )
Ама сегА не ми с емисли за тва... Сега бленувам само дори за прегръдка от него.. Поне една последна... :smt010

Фаща ме фобията и откачам там :)

Е ако е от ония големите... Абе може си... :-D А и ако си с мене в асансьор ти гарантирам че няма те фане фобията... ;Р

cherinka
05-12-2007, 18:22
Ми...... В асансьор... :-D Много ме радва... Ама е така седим си двамата (а кога ще сме пак заедно в асансьор :smt010 ) и по едно време загася тока... и ние си оставаме вътре... (ах.. мечти, мечти )
Ама сегА не ми с емисли за тва... Сега бленувам само дори за прегръдка от него.. Поне една последна... :smt010

Фаща ме фобията и откачам там :)

Е ако е от ония големите... Абе може си... :-D А и ако си с мене в асансьор ти гарантирам че няма те фане фобията... ;Р
Не ми пипай мъжа.

vikipf
05-12-2007, 18:28
Ми...... В асансьор... :-D Много ме радва... Ама е така седим си двамата (а кога ще сме пак заедно в асансьор :smt010 ) и по едно време загася тока... и ние си оставаме вътре... (ах.. мечти, мечти )
Ама сегА не ми с емисли за тва... Сега бленувам само дори за прегръдка от него.. Поне една последна... :smt010

Фаща ме фобията и откачам там :)

Е ако е от ония големите... Абе може си... :-D А и ако си с мене в асансьор ти гарантирам че няма те фане фобията... ;Р
Не ми пипай мъжа.
Опа току що прочетох... Оставям ти го :-D ДАно бъдете щастливи... ;)

cherinka
05-12-2007, 18:43
Ми...... В асансьор... :-D Много ме радва... Ама е така седим си двамата (а кога ще сме пак заедно в асансьор :smt010 ) и по едно време загася тока... и ние си оставаме вътре... (ах.. мечти, мечти )
Ама сегА не ми с емисли за тва... Сега бленувам само дори за прегръдка от него.. Поне една последна... :smt010

Фаща ме фобията и откачам там :)

Е ако е от ония големите... Абе може си... :-D А и ако си с мене в асансьор ти гарантирам че няма те фане фобията... ;Р
Не ми пипай мъжа.
Опа току що прочетох... Оставям ти го :-D ДАно бъдете щастливи... ;)
Аз тайно съм влюбена в хихи.
Но не му казвай.

vikipf
05-12-2007, 18:44
Тайна само между нас ;) :-D

cherinka
05-12-2007, 18:48
Тайна само между нас ;) :-D
Определено. :smt008

vikipf
05-12-2007, 18:51
Виждам ще се разбираме с теб :-D :smt008

ThePainIsReaL
05-12-2007, 19:29
Тези си мисли не ги споделям с никого пък. O:) Може би .. някога .. на определения човек ще се осмеля да му ги кажа.

olive_oil
05-12-2007, 20:05
някой с мн мускули... подивял

teardrop
05-12-2007, 22:25
Искахме с гаджето в асансьор - направихме го. Искахме в хижа - направихме го. Аз тайно си искам с момиче или тройка. И по-романтично - много искам под дъжд.

lamzzzercho
05-12-2007, 22:26
аз и ръката ми в едно :smt005