PDA

View Full Version : Изневяра????



Притеснената
05-12-2007, 16:41
Имам проблем... Вчера баща ми ме помоли да му включа ММС-а и ... случахно попаднах на снимки на някаква жена, изглеждаше ми на 25 някъде. Никога не съм я виждала, но знам че баща ми снима само най-близките си хора като сестра ми и мен, майка ми и т.н. Много се зачудих и реших да се разровя в последните му обаждания и намерих там женско име, което никога не бях чувала... Чудя се какво да правя, да го попитам ли, да кажа ли на някого... Не съм споделяла това на никого, но много се притесних дали не изневерява на майка ми. Моля ви помогнете ми! :cry: :smt009 :cry: :smt009 :cry: :smt009

Dragon
05-12-2007, 16:43
само не казваи на майка ти защото ще бъде сасипана

SweetTeEscaPe
05-12-2007, 16:46
Опитай се да поговориш с него,пък оттам нататък трябва вече да си правиш изводите от разговора ви! :wink:

Притеснената
05-12-2007, 16:59
Дори да го попитам не вярвам да ми каже истината, а най-вероятно ще се панира и ще ми се разкрещи защо съм му ровила в телефона... Чудя се дали искам въобще да разбера... Ами ако е вярно? Какво да правя тогава?

Притеснената
05-12-2007, 17:03
А и честно казано не знам как да му го кажа, не знам как да започна... Ох моля ви помогнете ми, как бихте постъпили вие? Много ми е гадно :cry: :cry: :cry:

05-12-2007, 17:16
Ox, gaden problem.. no ne se pritesnqvai, govori! I da ti se skara,4e si mu rovila v GSma, pak ne se spi4ai, vse pak po-vinovniqt e toi i toi trqbva da se sramuva ot sebe si... govori s nego,razpitai go kakva e taq i mu pokaji,4e ti e gadno da gleda6 kak ti se razbiva smeistvoto. Nakarai go da se pozamisli i budi smela. Jelaq ti uspeh, smelost i pi6i kakvo e stanalo!