PDA

View Full Version : Edno Priqtelstvo



RnB_Ku4kA
05-12-2007, 17:43
Kajete mi kakvo za vas e priqtelstvoto?Kakvo bihte napravili za nego i kakvo ne bihte?
Za men priqtelstvoto e mn vajno neshto v jivota vinagi trqbva da ima na koi da se doverqvash da spodelqsh i da znaesh che nikoga nqma da te predade choveka ot drugata strana!Imah takova priqtelstvo do predi nqkolko sedmica no tq reshi che az sum e bila izpolzvala za pari ili neshto ot toq rod iztukna!A takova neshto nqma nikoga ne sum i iskala pari ili neshto drugo , samo deto skoro tq pojela da mi KUPI edno moe qke staro za 15 lv i az se saglasih vupreki che predi tova mi go beshe vzela pak me popita az i otkazah i tq go nosi 2 meseca sled tova stana tova i kaza che shte mi gi dade po 5 shtoto nqmala pari i az se suglasih,chakah edin mesec i nqmashe pari a mi bqha nujni a tq se obarna i mi vika che sum bila s neq samo zaredi parite ...... osem godini li i iskam tiq pari ..che da sum bila s neq priqtelka ne moga da razbera neinoto mislene no kakto i da e zaqvi mi che ne sme bili poveche priqtelki..!Kakto si reshi ako go vidi tova vedna shte razbere che stava vapros za neq taka che neka chete ako iska i mnenieto si moje da postavi!E chakam vashite otgovori i mneniq!

mi6enceto
05-12-2007, 17:59
taq tema ima li smisal?

BWald0rf
05-12-2007, 20:54
Приятелите са мноооооооооооого важни за мен..Но само истинските,които са малко..На приятелите би трябвало да разчиташ за всико и т.н..Няма да разтягам клишета сега.Та за твоята приятелка-ами това момиче явно незнае какво иска..Просто е абсурдно всичко което е казала и направила...Няма смисъл да се опитваш да възстановиш приятелството ви ;)

кметицата:)
05-12-2007, 21:20
такива теми не само че има милион, ми нямат и смисъл даже! :x
всеки има избор да вярва или да не вярва в приятелството и никой не може да го убеди в противното на неговите вярвания!сега предполагам че ти е кофти заради "приятелката",но аз имам теория за причините,предизвикали случилото се.предполагам че сте 14-15-16 годишни момичета,средностатистиче ки,всяка със свои мечти и идеали.до тук всичко е добре,но ако в последните 8 години сте се разбирали добре, то с навлизането в пубертета между вас са възникнали различия и несъгласия, които вероятно са се оказали непреодолими.това не само че е нормално,но е и в реда на нещата.предполагам,че и двете с приятелката ти сте с тежки характери и не сте свикнали да правите компромиси,защото за разлика от повечето си връстници не зависите до такава степен от компания(или поне ти не споменава)и сте свикнали да се съобразявате само седна с друга.при еднаквостта на характерите,присъща на повечето лапенца на 5-6 годинки не сте имали за какво да спорите и това е станало нещо като навик и в по-нанатъшните ви отношения.но както споменах,промените настъпват без да ги усетите:ти започваш да харесваш една музика, приятелката ти друга;ти предпочиташ спортните дрехи,те-по-елегантните;ти цениш едни качества у човека,тя открива други,които смята за важни...това са само примери и се надявам да разбереш какво искам да ти кажа... променяте се и е възможно да сте се променимли до толкова,че тя вече да не се чувства добре с теб.в тази ситуация ти не можеш да направиш нищо,освен "да я пуснеш на свобода".
извинявам се за личната история, но точно в моята компания се случи нещо подобно.не случайно подчертавам думата компания защото вече те са това за мен-просто компания... мисълта ми беше че момичето,с което се познаваме от бебешки колички се промени откакто се събрахме с нови хора в нов клас.тогава тя вероятно под тяхно влияние направи нещо от което много ме заблоя и от тогаява отношението ми към компанията не е същото.привидно съм простила,но винаги имам едно на ум...
не веднъж съм писала в този форум че за мен истинските приятели са в семейството а останалото е както обича да се изразява баща ми "мижи да те лажем".за 1 000 000 път повтарям(за което се извинявам) че моя най-добър приятел е братовчед ми.след предателствата осъзнах че никога вече няма да мога да се доверя на някой освен на него макар че и за него... както и да е!
исках да ти кажа да се доверяваш само на себе си и да не страдаш за никой.научи се да се поставяш в центъра,макар и сама и ще бъдеш по-щастлива от всякога!казвам ти от опит :wink:

RnB_Ku4kA
05-14-2007, 12:15
Ami ne vsu6tnost az sum na 17 a tq na 16 no skoro pravi 17 :) ednakvi harakteri sme edin vkus za muzika i oblichane imame...znaem dosta lichni neshta edna za druga..spodelqhme si vsi4ko pravihme vsi4ko edna za druga :) tova e prosto az ne moga da razbera zashto taka postapi...ako imam vuzmojnost shte si vurna priqtelstvoto mi s neq zashtoto za mene tq znachi mnogo i nikoga nqma da kaja neshto losho za neq :) Tva e :) ami moje da nqma smisal temata za nqkoi za mene ima...a i da ima drugi temi nqma mn lesno da se namerqt zashtoto e pulno s razni drugi temi i taka :) ako ne vi haresva ne pi6ete