PDA

View Full Version : Съвет за грим



Lady_Blue
05-12-2007, 18:04
Здравейте :) Искам да попитам по-компетентните от мен: какъв грим би отивал на следния тоалет: дълга бяла феерична пола и сиво бюстие. Косата ми е средно дълга тъмно червена и очите тъмно кафяви. Ако има значение- поводът е сватба и гримът ми трябва за следобедните часове и вечерта. Приемам всякакви съвети, ако имате и снимки- поставяйте. Мерси на всички за вниманието :)

05-12-2007, 18:20
emi ne moi6 li da otide6 na grimior...

05-13-2007, 05:06
emi ne moi6 li da otide6 na grimior...
Kakva otziv4ivost, kakvo nesht... ne moje li kato nqmate kakvo da kajete, prosto da zamyl4ite! Ako momi4eto iska, shte ide na grimior! Kato iska sama da se grimira, shte go napravi sama! Aman ot zaqdlivi, bezkomentarni mneniq!
A po temata- kakvo shte kajesh za opushen grim, v svetlo sivi- po4ti srebyrni njuansi, i po-tymno sivo v kraishatta na okoto. Cherna spirala i izviti migli zadyljitelno. Za syjalenie nqmam snim4ica, da ti pokaja, no dano si me razbrala.

merilin1
05-13-2007, 05:43
emi ne moi6 li da otide6 na grimior...
Kakva otziv4ivost, kakvo nesht... ne moje li kato nqmate kakvo da kajete, prosto da zamyl4ite! Ako momi4eto iska, shte ide na grimior! Kato iska sama da se grimira, shte go napravi sama! Aman ot zaqdlivi, bezkomentarni mneniq!
A po temata- kakvo shte kajesh za opushen grim, v svetlo sivi- po4ti srebyrni njuansi, i po-tymno sivo v kraishatta na okoto. Cherna spirala i izviti migli zadyljitelno. Za syjalenie nqmam snim4ica, da ti pokaja, no dano si me razbrala.

можеш и да очертаеш леко очите със черен молив, за да ги изразиш... но внимавай със него щот мн зависи от формата на очите и т.н. гледай да не прекалиш, щот той оптически смалява окото. Подчертай долния клепач с тънка линия и края на горния. Надявам се ме разбра :)
http://club.passion.ru/viewtopic.php?t=73410&postdays=0&postorder=asc&start=15&sid=576750bfd633fab078a28beeaf9483f4
ей тука има хубави идеи

05-13-2007, 10:04
Ако очите ти са големи ползвай и черен молив!Доколкото разбрах тоалета ти, ще е в тъмни студени нюанси (сиво, черно прелполагам ала бала)...имаш и тъмни очи...Черния молив много ги подчертава, цвета изпъква!Ако си с големи очи, сложи молива вътре..ако си с малки очи...може да сложиш молива отдолу иии може да ползваш очна линия, ще ти покажа!=)!Съгласна съм със мнението да пробваш със студени тонове...
Аз лично слагам и двете и на мен грима ми харесва!Даже ще се опитам да ти покажа със снимки на различните предложените от мен варианти!

Ако ще слагаш фон дьо тени, пудри и т.н. внимавай, да оцелиш тона с лицето си...ако си с тъмна кожа...може да сложиш по светла пудра например...тя ще даде по-светъл отенък и много ще се слее с "тъмния" ти грим!Ако си с естествено светла кожа и е хубава (без белези от пъпки, малки пъпчици и другите гадории) просто не слагай нищо..освен може би едно кремче...

оффтопик:думата "пъпки" е ужасна! :lol:

иии снимки след няколко минути ще предоставя=)

brain_stew
05-13-2007, 10:05
Ако очите ти са големи ползвай и черен молив!Доколкото разбрах тоалета ти, ще е в тъмни студени нюанси (сиво, черно прелполагам ала бала)...имаш и тъмни очи...Черния молив много ги подчертава, цвета изпъква!Ако си с големи очи, сложи молива вътре..ако си с малки очи...може да сложиш молива отдолу иии може да ползваш очна линия, ще ти покажа!=)!Съгласна съм със мнението да пробваш със студени тонове...
Аз лично слагам и двете и на мен грима ми харесва!Даже ще се опитам да ти покажа със снимки на различните предложените от мен варианти!

Ако ще слагаш фон дьо тени, пудри и т.н. внимавай, да оцелиш тона с лицето си...ако си с тъмна кожа...може да сложиш по светла пудра например...тя ще даде по-светъл отенък и много ще се слее с "тъмния" ти грим!Ако си с естествено светла кожа и е хубава (без белези от пъпки, малки пъпчици и другите гадории) просто не слагай нищо..освен може би едно кремче...

оффтопик:думата "пъпки" е ужасна! :lol:

иии снимки след няколко минути ще предоставя=)

тва бях аз хахахах!

vivian
05-13-2007, 11:13
spored men opu6eniqt grim 6te sedi mn dobre na kombinaciqta ti ot drehi.toi e mn podhodq6t za ve4erta,pod4ertava o4ite i gi pravi mn izrazitelni.mn haresvam takav grim.ako namerq snim4ici 6te postavq.

brain_stew
05-13-2007, 11:41
ето и снимките, които обещах!Не са особено добри, ама ще добиеш някаква представа! (малее обяснявам като на олигофрен,а със сигурност си ги знаеш нещата!) :lol:

с молив "отвътре" (http://i6.tinypic.com/4zkxw1h.jpg)

с молив "отвънка" :lol: (http://i2.tinypic.com/6c4x73b.jpg)

с "опушен" грим..моя е еднообразен, ти можеш да го.."разчупиш" малко! (http://i3.tinypic.com/66xhdh5.jpg)


бтв не забравяй, че трябва да сеъобразиш с големината на очите си, когато слагаш молива, защото, когато слагаш молива "отвънка" (под миглите на долния клепач) очите ти изглеждат по-големи, а когато слагаш "отвътре'' (в самото око) очите ти ще изглеждат по-малки!Ако очите ти са малки, не слагай молив, може просто да нанесеш една очна линия отгоре, с малко сенки и една спирала...ще бъде прекрасно според мен! :wink: Дано съм успяла да помогна!=)

Lady_Blue
05-13-2007, 15:54
Мн ви благодаря за предложенията :)