PDA

View Full Version : уааа в истерия съммм ;(



~ShaDoW~
05-12-2007, 18:47
днес за мой ужас си купих ново кантар4е...и милото ми то показа 55кг!!! а съм висока 161... направо ми идеше да умра.. (то и сега така де) не изглеждам зле,супер стегната съм си (10 години съм спортувала активно,а съм само на 16) сега искам да сваля поне едно 4-5 кг но не ми е много ясно как :( вкъщи имам велоаргуметър... та дайте някакви съветчета моля ви!!! :-k :-k :-k [-o< [-o< [-o< до юли ттрябва да ги махна,защото ми предстои важно събитие а си нямам на идея какво да правя ;( (вече не тренирам нищо,но от началото на юли почвам с киокушин,евентуално)


[-o< [-o< [-o< [-o<

05-12-2007, 19:05
Ами един мой познат свали така доста килограми....Не е нужно да се спазват строги диети.Просто не ядеш след 7 часа вечерта.Не ядеш никакво сладко.Ограничаваш се с една филийка хляб за предпочитане типов или някакъв зеленчуков.Можеш да си хапваш добре,но полезни неща...и вечер си правиш серийките от по 10 коремни преси...малко упражнения за 15-20 мин. са достатъчни.... :D

^sladyranka`
05-12-2007, 20:10
Ka4ila si kilcata za6toto si sprqla da sportuva6.Az sa6to sportuvam aktivno ot 10 god. i ot na4aloto na u4ebnata godina do sega ne sam ka4ila vaob6te!Prosto sport i normalno qdene ti e neobhodimo !Zapo4ni otnovo nqkakva deinost i 6te vidi6 kak do iuli 6te si vav forma \:D/

happy-go-lucky
05-12-2007, 20:26
Ми мога да ти кажа,че само спорт,постоянство и здравословна храна ще те оправят(не че смятам,че имаш нужда от отслабване ама щом така си решила).С диетите единствено си отслабваш организма и постигаш временен резултат.Успех.

05-13-2007, 07:02
Е мила как така ? Значи до ся си си харесвала тялото и всичко и изведнъж виждаш колко килограми си и трява веднага да ги свалиш така ли ? Защо ти пука колко килограми си ти гледай да си имаш хубаво тяло какво ти пука за тези килограми

Presley
05-13-2007, 09:20
Е мила как така ? Значи до ся си си харесвала тялото и всичко и изведнъж виждаш колко килограми си и трява веднага да ги свалиш така ли ? Защо ти пука колко килограми си ти гледай да си имаш хубаво тяло какво ти пука за тези килограми
Съгласна съм!Това какво ти покаэва кантара не е важно!По-важно е как се виждаш в огледалото и дали се харесваш виэуално!!!!!!Ако се харесваш иэобщо не се мъчи...

koalka
05-13-2007, 10:26
Ми карай велоергометъра.