PDA

View Full Version : Chuvstvam se..poveche ot ujasno! Sgreshih!



tinna
05-12-2007, 19:52
Prosto veche ne moga da se pogledna i da se chuvstvam kakto predi,napravih nai-golqmata glupost v jivota si i sega bezumno sujalqvam,no nqma da vurna vremeto nazad! :( Imah priqtel,s kogoto uj mnogo se obichame...no...snoshti otidohme na kupon v edna moq priqtelka i az go vzeh sus sebe si,tq nqmashe nishto protiv...i tq ima gadje,ta i toi beshe tam! V edin moment moeto gadje otide do WC-to...i az ostanah sama..i gadjeto na priqtelkata mi mi vika ai da otidem otatuka,che N.(priqtelkata mi) iska da i namerq neshto,a az ne znam kude si durji tq neshtata,ti kato neina priqtelka tr da znaesh po-dobre..i az se ozadachih,popitah go kakvo tr da i donese i toi kaza ami edna bluzka :-s i vikam ee v garderoba she i e kude moje?? :? i toi e da de ama ti po-dobre i znaesh sig drexite az mn-mn ne se zaglejdam...vikam ami OKEY i otidohme s nego v neinata staq,N. ne ni vidq,to u tqh beshe golqma ludnica na toq kupon,a gadjeto mi ochevidno oshte e bil w toaltenata...i otidohme i az otvarqm garderoba i pitam Ami koq bluza? I toi kazva iska nqkakva chervena...s cherep na neq seshtash li se? I az oo ne..tq ne moje da ima takava ili pone ne sum q vijdala..! Toi : aide be... i izvednuj otide i zaklu4i vratata...az mu vikam kakvo pravish be lud zashto zakluchvash..? I toi-a ti ne se li seshta6...i az se sepnah hehehe dosetih se razbira se...no toi e golqm sladur...charovnik,razbirate li me,4ak...neshto mi stana...do toq moment si bqh kazvala nikoga ne bih izneverila na priqtelq si..no,toi me celuna strastno i az ne izdurjah..poddadoh se :((( I se izchukahme naburzo ... dokato go pravehme i za mig ne sujalqvah a prosto se naslajdavah,no sled tova...toi mi kaza :nqma da kazvash na N. inache az shte izdam na P.(gadjeto mi) i az mu kazah SHTE SI OSTANE MEJDU NAS!!qsno li e?! i toi se suglasi... i mu podmetnah vikam 4ervenata bluza s 4erepa a?? I se sepvam use6taiki se ,4e N. i gadjeto mi she se 4udqt kude sme se izgubili i mu vikam ai da izmislim versiq we...kude si bil ti i izmislihme che toi e pushil na terasata,..a az sum se grimirala v neinata staq,razbira se ne trugnahme da se opravdavame pred tqh i az izlzoh purva ot staqta..gadjeto na N.(s kogoto se izchukah ;( ) izleze sled 10 min. za da ne sme sumnitelni...kato se poqvih v hola gadjeto mi mi vika aide be sluncee kude se izgubi?? i me celuna..Oh,,po4uvstvah se otvratitelno prosto ne znaeh na koi svqt se namiram.. :( Malko po-kusno se poqvi i gadjeto na N. (vuprosniq...) i N. dosta se za4udi i se durja dosta drupnato,...tq mai imashe nqkakvi sumneniq....nqkak si......ne znam....i ne taka,az si trugnah s gadjeto mi sled polovin chas i ne si kazahme nishto s avera na N... ,a tq me gledashe nakrivo,mai podozirashe ne6to...tova se sluchi snoshti...i sega ne sum se 4yvala nito s N. nito s gadjeto i s kogoto pravixme sex...tolkova otvratitelno se 4uvstvam 4e postupih taka s moeto gadje,a toi daje nqma i sumneniq i tova me poburkva oshte povehce,..nezn kakvo da pravq imam chuvstvoto 4e 6te poludeq obi4am go i ne iskam da go izgubq no ako po nqkakuv na4in priqtelkata mi razbere shte susipe jivota tova na vsi4ki ni!! Kak da se oturva ot tvoa polojenie..jestoko sujalqvam za postupkata si,no nqma vrushtane nazad :smt009 KAKVOOO sledva sega? :? :? :?

Violenza
05-12-2007, 19:57
Сама си си виновна.
Най-добре им го кажи... поне на приятеля ти, ако го обичаш, в което силно се съмнявам...

JoeBanana
05-12-2007, 19:59
какво да следва.... поличката, мрежестия гащник и на тротоара при колежките http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

Chacho
05-12-2007, 20:00
Да си помислиш,дали си вярваш....Ако си вярваш,да си помислиш,за кво живееш,за какво се бориш и какво по дяволите е от значение в живота ти.И накрая,ако нещо не е станало както трябва,да си промениш начина на живот.Малко по-неразвратен да е,ок?

BuBsSs
05-12-2007, 20:01
Според мен ще е по-добре да кажеш на гаджето си какво е станало...И после заедно ще решита как да постъпите.Извини му се.По-добре си кажи всичко каквото те мъчи,за да не ти тежи.Направо си излей си душата. :wink: Обсъдете го.

nelence7o
05-12-2007, 20:01
Моли се никога да не се разчува.
Виждам,че сега се измъчваш не искам да те поучавам и да съдя,но найстина си постъпила ужасно. Ако все пак стигне до ушите им....Едва ли ще ти простят някога ...Аз лично не бих простила ...

MeTheMost
05-12-2007, 20:03
Ne kazvai na priqtelq si, tva 6te e nai tupoto ne6to. Ako go obi4a6, ostani s nego i se druj vse edno ni6to ne se e slu4ilo ;) A za tozi s koito si se iz4ukala..qvno si se poddala na momenta, nikoi ne e zastrahovan i koito i da mi kaje 4e nikoga ne bi izneveril na priqtelq si, qvno vse o6te ne e popadnal na 4oveka s koito 6te izneveri xaxa :D Ima hora koito izlu4vat sex...kofti za tezi okolo tqh :-D :lol:
Ne se sduhvai i ne se opitvai da se polu4ava "ne6to" s tozi ot sno6ti...priemi 4e e bilo prosto sex, i na 2mata vi e bilo qko i ako iska6 suvsem da ne preebava6 ne6tata s avera si, gledai drug put da udarji6 na izku6enieto ;)
Uspeh :wink:

krem4et0
05-12-2007, 20:13
Сега ли го съчини?
Ако е вярно написаното значи си боклук. Сладък бир. Абе, ако ще и да е Адам Броуди(моят идеал за момче) никога няма да се изчукаш с него, ако имаш чувства. заключил, че ти не можеш ли да го удариш по ташаците и даси отключиш, не можеш ли да пищиш. заслужаваш гаджето ти да те влачи по улицата за косата поне 1 час!

cvety_i_bebeto
05-12-2007, 20:19
Ами според мен (за жалост) най-доброто,което можеш да направиш е да кажеш и на двамата "макар,че ще съсипеш живота и на 4-има ви", обаче истина рано или късно се разбира,а по-късно ще бъде по-лошо,а и щтом приятелката ти се досеща.Сега имаш някакъв шанс да те разберат.Зависи от това какво разбират под изневяра,дали тя е само физическа или по-лошо не е. 8-[ .Не искам да те обвинявам,но си постъпила ужасно. :roll:

hip Hop Mace
05-12-2007, 20:44
Nishto ne kazvai na nikoi,ako kajesh na gadjeto si taka na nego shte mu stane po gadno ot kolkoto ti e na teb sega.A i ne si struva da zagubesh priqtelka zaradi taq greshka koqto si napraila,shtoto tq dalech nqma da si kaje che e prosto greshka.Istinata vinagi izliza naqve,no toq put moje da ne izleze ili puk da izleze no togava da e prekaleno kusno i veche nito na teb shte ti puka za gadjeto nito na priqtelkata ti za neinoto :D A sega dori da im kajesh jestoko se sumnqvam gadjeto i priqtelkata ti da ti prostqt i mojesh edinstveno da zagubish i dvamata :smt009

A s mackite koito razpraqt che nikoga ne biha izneverili i koito te uprekvaha moje da se zasechem pak v toq forum sled godina - dve i toq put te da sa avtorite na podobni temi....

tears_d0nt_fall^sexy_bebo
05-12-2007, 21:03
какво да следва.... поличката, мрежестия гащник и на тротоара при колежките
Да това е единя вариянт :smt005 :smt005 :smt005 Другия е найстина по добре кажи на приятелят, си защото е доста очевидно, че не си сигорна в чувствата си към него(не исках да кажа буквално, че не го обичаш).Той поне може да те разбере докато за приятелката ти ще седят по друг начин нещата ...

Adwokat
05-12-2007, 21:10
Po dobre ne kazvai na nikogo i se moli nikoi da ne razbere.

SuN4o_F
05-12-2007, 21:51
mnogo kofti situaciq ... kaji pone na priqtelq ti ako naistina go obi4a6...

krizbeto_zleto
05-12-2007, 22:42
nema dr izhod osven nojo vadi go i si napri harakiri
xaxaxa :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

machko
05-12-2007, 23:12
заслужаваш да те закарат на центъра и да те отрепят с камъни

05-13-2007, 04:05
на колко си лапенце? 14-15 някъде там нали? не ми говори за любов тогава...оня бил сладък, чаровник какво ли не...много цветно продължаваш да го обрисуваш...наслаждавала се на момента...като гледам на много моменти има да се наслаждаваш отсега нататък, но те няма да са истински...ти си поредното тъпо пишлеме и потенциално "леко дискотечно момиче"...

alkobalko
05-13-2007, 06:22
Ако наистина обичаш приятеля си, в което много се съмнявам, му кажи. Все пак поне това можеш да направиш. Също така според мен трябва да признаеш и на приятелката си. Да, ще е много обидена, но поне ще зареже онзи боклук.

die
05-13-2007, 09:51
opredeleno ne si postupila pravilno ama misla 4e ne trqbva da mu kazva6

Sh@d0w
05-13-2007, 09:54
opredeleno ne si postupila pravilno ama misla 4e ne trqbva da mu kazva6

напротив точно обратното-трябва да му каже защото рано или късно истината ще излезе и ще е още по -гадно

malka_sladuranka
05-13-2007, 10:04
:-s Това вярно ли е..? Е, ако е, излишно е да ти казвам, че си постъпила ужасно. По-добре си мълчи и не казвай. Само ще нараниш приятеля си, ако му кажеш.. Въпреки, че незнам как ще погледнеш приятелката си и приятеля си в очите..

SINDEL
05-13-2007, 10:16
Знаеш ли кво? Хи4 не ми и пука кво ше правиш и кво ше става с тебе. Сама си си го направила. Като толкова "оби4аш" гаджето си, не изневеряваш. То4ка. Колкото и да е сладък другият.
Както някой каза, заслужаваш да те вла4ат за косата по улицата..
И най-лошото е, 4е заради малки курвета като тебе, които ги засърбяло между краката и отшли да се из4укат с първия срещнат, без да им пука за 4увствата на другите, много мом4ета рядко взимат моми4етата насериозно. И ни излиза име на гадни курви ей така, по дифоулт.

lamzzzercho
05-13-2007, 12:27
я си трай за тва че ако се разбере наистина няма да имаш нито гадже нито приятелка ните (някой да те ебе :) )

Deni4ka93
05-13-2007, 12:32
Ако искаш да си с него-не му казвай,задръж го за себе си и се опитай да го забравиш...Ако искаш не се чувстваш толкова гузна-кажи му,но резултата няма да ти хареса...

FelisDirus
05-13-2007, 13:04
Сама си си виновна.
Най-добре им го кажи... поне на приятеля ти, ако го обичаш, в което силно се съмнявам...

И защо да им казва? Какъв е смисълът?

Заради едното чукане ще развали едно приятелство, ще изгуби гаджето си (в това съм убедена) и ще създаде допълнително главоболия на другата двойка.

Съжалявам, пиле, да си мислила навреме.
Сега ще си търпиш последствията - много ще ти тежи.
Не наранявай другите като им казваш истината. Не винаги човек трябва да бъде искрен.

Не очаквай да ти простят. Малко са хората, които биха те разбрали и преглътнали това.
Дръж се така все едно нищо не се е случило и гледай напред.

Ако им кажеш, ще направиш най-голямата грешка в живота си.

Имах приятелка, която имаше игри с едно мое гадже.
Да ти кажа честно, по-добре ми беше докато не знаех.
Все още сме много добри приятелки и я обичам.

Това са преходни неща и не си мисли, че едва ли не си си провалила живота с тази постъпка.
Утре може да не си с това момче, приятелката ти вече да не ти е толкова близа и т.н.
Не можеш да промениш нищо, а само да го влошиш, ако си отвориш устата.
Затова просто приеми нещата каквито са и продължавай!

victoriq
05-13-2007, 13:18
Ако не искаш това да ти тежи цял живот,кажи им!Замисли се!Щом гаджето на Н. е направил парвата крачка,значи не я обича...Но ако кажеш на Н. и твойто гадже ще разбера,но не онзи,с който си го направила,а ти му кажи-и на Н. и на гаджето ти...Обаче се съмнявам той да ти прости,а да не говорим за Н.Трябва да си понесеш последствията от глупавата ти постъпка,а не да се криеш!!! [-X

FelisDirus
05-13-2007, 14:21
Ако не искаш това да ти тежи цял живот,кажи им!Замисли се!Щом гаджето на Н. е направил парвата крачка,значи не я обича...Но ако кажеш на Н. и твойто гадже ще разбера,но не онзи,с който си го направила,а ти му кажи-и на Н. и на гаджето ти...Обаче се съмнявам той да ти прости,а да не говорим за Н.Трябва да си понесеш последствията от глупавата ти постъпка,а не да се криеш!!! [-X


Айде мислете малко преди да тръгнете да пишете.
Защо пък трябва да си носи последствията и да си го прави 63857348569847 пъти по-гадно на нея и на другите около нея.

Какво сте тръгнали да ми раздавате морал не мога да разбера.

Каквото и да прави човек първо трябва да помисли за себе си.
Нещата няма да се оправят, ако тя каже истината. Напротив - ще стане още по-зле. :smt011

05-13-2007, 14:39
Предлагам ти ако те измъчва съвеста да им кажеш какво се е случило.Имаш шансове и да ти простят но са малки.По-добре им кажи истината сега,от колкото по късно да разберат сами.(ако си чувала мисълта-По добре късно,от колкото никога)

~мЪртва~
05-13-2007, 15:09
Не ми е ясно едно.Защо вси4ки се нахвърлихте на моми4ето и запо4нахте да я обвинявате и обиждате?Нима е пуснала темата за да я съдите?4е кои сте вие за да го правите?Който се възмущава от темата въобще да не изказва мнение.Все пак темата е пусната за да му се дадът някакви съвети на това моми4е,а не купища обиди.Та относно темата.Наистина постъпката ти не е добра,но кой не прави гре6ки?Ясно е,4е неможеш да върнеш нищо назад,затова се опитай поне да запазиш 4есността си.Кажи на приятеля си какво си направила.Не вярвам да пренебрегне това,4е му казва6 истината..и така ще смек4иш поне малко вината си.Кажи и на приятелката си и се извини.Друг вариант от излизане от тази ситуация аз не виждам.По-добре е да признаеш какво си направила и вината си,отколко да продължаваш да си мъл4иш и да лъжеш приятеля си и приятелката си в о4ите а и така ти самата също се измъ4ваш...Но избора си е твой..Успех :wink:

radoto89
05-13-2007, 15:36
а ве аман от курви в тая държава - и да кажеш и да не кажеш се си гадна кучка

05-13-2007, 16:00
найш ли ко напрай.ела и аз да ти го туря

LetiCherry
05-13-2007, 16:15
Истината рано или късно 6те излезе наяве...дори и да не е сега, то като скъсат приятелката и тоя, дето си 4укала..А на мен ми е мн интересно как ей така оби4а6 и в следва6тия момент някъф те целува, а от там и секс и ти съгласна...Горкия ти приятел...Горката ти приятелка. Ако разберат, забрави и за двамата и 4овека МИСЛИ преди да действа особено когато ОБИ4А!

ThePainIsReaL
05-13-2007, 16:46
Нямаш друг избор. Ще си държиш плювалника затворен.
П.П. Ужасно ГНУСНА постъпка. Никога повече не прави така.

Mr.Videnov
05-14-2007, 22:34
mi kakvo da ti kaja macko ... to takiva kato tebe bol ....! kofti si postapila ama ........ ako sum na negovo mqsto .... nikoga pove4e nqmada me vidi6 ako razbera!

05-14-2007, 22:40
ти па НЕКАЗВАЙ НА НИКОГО ходи си гордо и си ::: и никой нема да подозира :wink:

05-15-2007, 06:29
аз ако сам на твоя приател ще ти отворя черепа и ше се исера в главата ти. ако е иситна това което пишеш дано да умреш от сифилис

exiled
05-15-2007, 07:13
Такива като тебе как ги мразя..дето две минути не могат да си държат краката затворени и дето само като им подметнеш че искаш да ги изчукаш и веднага готови....по добре кажи на приятеля си и след това отиди да живееш в някое село долу към южната ни граница....ебаси как може да има такива прости курви бе....(то не че и от момчетата ги няма) ........мале баси смотаната крава........