PDA

View Full Version : дискомфорт



Anyyyy
05-12-2007, 20:37
момичета според вас тъпо ли ще е да кажа да на приятелят ми да си направи кол маска на краката има доста косми, но ако му кажа може да ми се обиди :? иначе много съм влюбена в него но някак си само това не ми допада в него. ходиме от скоро иначе 1 месец някаде. като го правиме не че пречи но де да знам.

cherinka
05-12-2007, 20:41
Що, бе, космите са признак на мъжественост. :-D
Кажи му, кажи му, няма какво да се чудиш.
Или може просто да го попиташ какво мисли за момчетата, които се обезкосмяват, и чак тогава да си прецениш от отговора му дали да му кажеш и той да се обескосми. Но, също, отбележи, че не ти пречи така, (както ти сама каза).

experiment_m
05-12-2007, 21:02
Вярно че питаш момичетата, но по-добре му кажи,вместо до се чувстваш дискомфортно и да оставиш проблема да ти разваля удоволствието.

Adwokat
05-12-2007, 21:04
Po dobre mu kaji... nqma losho da si maxa kosmite..

Chacho
05-12-2007, 21:10
Кажи му,мисля че няма как да реагира лошо.Можеш да му подметнеш да отидете двама на кола маска или знам ли какво.

ПП:Мерси,че писа темата.Интересно ми беше кво мислят момичетата,ама ме мързеше да търся теми ;)

JoeBanana
05-13-2007, 05:55
момента, в който някоя пача.... така де, любовта, светлината на моя живот, приятелката ми, каже да си обръсна краката - шута и си свиркам http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

alkobalko
05-13-2007, 06:15
Ако толкова те притесняват му кажи. Не знам как ще реагира, защото не г познавам, само ти си знаеш дали ще се обиди.

silver_angel
05-13-2007, 07:27
Ако толкова те притесняват му кажи. Не знам как ще реагира, защото не г познавам, само ти си знаеш дали ще се обиди.
;)
no ako ne my kaje6, 100% 6te trqbva da se primirqvash

ANYyyy
05-13-2007, 08:09
e hubavo az shte go pitam daje az moga mu napravq :lol: principno ako se saglasi koe e nai dobro topla kola maska ili studena sigurno shte go napravq :D

HYPE
05-13-2007, 08:18
e hubavo az shte go pitam daje az moga mu napravq :lol: principno ako se saglasi koe e nai dobro topla kola maska ili studena sigurno shte go napravq :D

ако се съласи пробвай първо с Veet или някво подобно кремче, виж дали ще му хареса да е оезкосмен. Ако е съгласен да го прави за напред, тогава му предлагай кола маска

A_Loving_Girl
05-13-2007, 08:46
e hubavo az shte go pitam daje az moga mu napravq :lol: principno ako se saglasi koe e nai dobro topla kola maska ili studena sigurno shte go napravq :D

ако се съласи пробвай първо с Veet или някво подобно кремче, виж дали ще му хареса да е оезкосмен. Ако е съгласен да го прави за напред, тогава му предлагай кола маска

+1 =D>

beautiful.soul
05-13-2007, 09:02
Точно така признак на мъжественост е и за мен честно казано не е от значение дали ще е с косми или без:)
Кажи му го той няма как да знае, не му го намеквай, защото може да се обиди

SINDEL
05-13-2007, 09:13
Ееми кажи му, но имай предвид, 4е не вси4ки мъже биха си бръснали краката. Тва е признак на мъжественост, един вид, а тези, които си махат космите са педали. Така де, нищо не пре4и да му намекнеш, 4е би искала да ги махне, но ако ти откаже, по-добре недей го насилва. Нищо хубаво няма да излезе