PDA

View Full Version : Дали ще успея



05-12-2007, 21:05
Казвам накратко (доколкото е възможно)
Преди година харесвах едно момче ,осле просто искахда сме приятели, но сега той още мисли че го харесвам, казваче съм се психирала и че ме мрази!
Писна ми да се караме, но иподозирам, че не той, а един от неговите приятели е виновен за дърането му! Страшно мн искам да се разберем ,защото не издържам вече!
Преди го мразех, но вече не ме интересува, но просто голяма част от мен не ми дава да оставя нещата просто така - недоизяснени!
Дали ако говоря с него ще успеем да се разберем! Омръзна ми да се обиждаме без никаква причина!
И ако ми прости , имаме ли някакъв шанс да станем приятели?Въпреки,че вече мн отдавна не го харесвам, си личи, че той е добро момче.
Вие как мислите? :)

cherinka
05-12-2007, 21:08
Ако смяташ, че ти е нужен като приятел, човек и личност - отивай и говори с него.
Но ако си само за едното оправяне на недоразумението.. според мен няма какво да се занимаваш, защото все пак не знаеш каква ще е реакцията му и няма защо да си губиш времето с него.
Но ако наистина ти пука с него, тогава би трябвало въобще да пробваш да говориш с него, за да видиш как стоят нещата според него (дай боже да ти каже) и такам.

iNl0Ve_wItX_liFe
05-12-2007, 21:30
Ако смяташ, че ти е нужен като приятел, човек и личност - отивай и говори с него.
Но ако си само за едното оправяне на недоразумението.. според мен няма какво да се занимаваш, защото все пак не знаеш каква ще е реакцията му и няма защо да си губиш времето с него.
Но ако наистина ти пука с него, тогава би трябвало въобще да пробваш да говориш с него, за да видиш как стоят нещата според него (дай боже да ти каже) и такам.
СЪгласна съм, но според мен е по-добре да си се разберат и да се сдобрат! Ако е толкова разбран,колкото казваш,нямадаимаш проблеми :wink:

Just_say_no
05-13-2007, 08:16
hmmm... ako be6e tolkovo to4no mom4e kakvoto ti kazva6 ... nqma6e da se darji tai nali? :smt102 ako misli6 4e ima6 nujda ot nego (kato priqtel) togava pogovorete. no ako ne - ne se habi moje i da ne te razbere.

koalka
05-13-2007, 09:06
Според мен трябва да спреш да му обръщаш внимание и да се занимаваш с него и да се надяваме, че ще спре.Не бих погледнала човек, който ме смята за луда и ме мрази.

05-13-2007, 12:32
Добре де,ще идада говоря снего ,но не искам да оплескам нещата! :?

05-13-2007, 12:35
Добре де,ще ида да говоря с него ,но не искам да оплескам нещата! :?
Имам предвид, искам да сме си фр,но нз дали ще стане! Как да го убедя със сигурност,че него харесвам?

05-13-2007, 12:40
Добре де,ще ида да говоря с него ,но не искам да оплескам нещата! :?
Имам предвид, искам да сме си фр,но нз дали ще стане! Как да го убедя със сигурност,че него харесвам?
НЕ ГО! Сори,спейса не баца :smt005

sladko_dete
05-13-2007, 12:49
Neeee, vaob6te ne govori s nego, e da de moje - da mu kajesh da si gleda rabotata :P Ne mislq che iskash priqtel koito te misli za "psihqsala", koito te mrazi i koito se poddava na chujdoto mnenie, bilo to i na priqtel.Prosto se pravi che ne sashtestvuva za teb, ima tolkova hora koito mogat da bydat tvoi priqteli i nqma da te mislqt za takava i takava i da ti sazdavat glavoboliq :)

05-13-2007, 13:13
Neeee, vaob6te ne govori s nego, e da de moje - da mu kajesh da si gleda rabotata :P Ne mislq che iskash priqtel koito te misli za "psihqsala", koito te mrazi i koito se poddava na chujdoto mnenie, bilo to i na priqtel.Prosto se pravi che ne sashtestvuva za teb, ima tolkova hora koito mogat da bydat tvoi priqteli i nqma da te mislqt za takava i takava i da ti sazdavat glavoboliq :)
Той ме мисли за такава, защотоне е разбрал,ченего харесвам,а и няква му е разправяла абсолютни лъжи за мен , и ако не говорим, познай на кого ще вярва! :-s
Проблема е,че трябва да повярва на мен , което ще е малко трудно след вс тва което е чул! :x :?

05-13-2007, 14:15
Плс отговорете, че в 6 трябва да излизам и мисля тогава да му кажа! Кажете как да го убедя ... и дали ще може да станем приятели :-s

ice_cream_f
05-13-2007, 18:53
Spored men trqabva da govori6 s nego :wink: dori i da e s nqkoi negov fr

vikipf
05-14-2007, 12:43
Ха да бе и а зимах такова момче.. :-D Само че моя е "тъпа овца която знае само да блъска една дъска и да пие кока-кола по НДК" :-D
Зарязвай го тоя... Да не ти пука... Много момчета има които могат да са ти фр... За кво ти е пък точно тоя... Или може би още имаш чувства... Не го крий... Щото знам колко лесно е да се каже така.. ;)

05-14-2007, 18:21
Не ,че го харесвам,н си е някъв специален 8-[
немога обаче да събера смелост да говоря с него, въпреки, че имам хиляди възможности, а колкото повече го мисля, толкова повече се разколебавам в това дали да говоря с него изобщо, защото имам чувството, чеще се изложа мн яко! :? :-s ](*,)

BWald0rf
05-14-2007, 18:25
Не се занимавай с този човек.Не си заслужава ;)

05-14-2007, 18:51
немога 8-[

05-14-2007, 19:45
em ti se vla4i sled too ...! Tctctc mani go!

05-16-2007, 09:25
HAhahhaaa bebeta ne6tasnk! Kak moe da praite takiva gluposti i posle ..... :D:D:D:D:D:D

BAYO
05-16-2007, 09:52
Поговори с него и не го мисли толко. Неа кфо да оплескаш. А и друго, кфото и да си мислиш, че ше му кажеш, наркая съвсем нищо от тва , което си си мислила няма да му кажеш, за тфа... тресни му се там и го подхвани : )

ice_cream_f
05-16-2007, 10:15
Поговори с него и не го мисли толко. Неа кфо да оплескаш. А и друго, кфото и да си мислиш, че ше му кажеш, наркая съвсем нищо от тва , което си си мислила няма да му кажеш, за тфа... тресни му се там и го подхвани : )Tova e istinata =D> :smt023

iNl0Ve_wItX_liFe
05-16-2007, 12:52
Aйде де! Колко хора ти дадоха отговори, ходи там,ане пиши във форума :)

Uptown_soldier
05-16-2007, 14:57
Казвам накратко (доколкото е възможно)
Преди година харесвах едно момче ,осле просто искахда сме приятели, но сега той още мисли че го харесвам, казваче съм се психирала и че ме мрази!
Писна ми да се караме, но иподозирам, че не той, а един от неговите приятели е виновен за дърането му! Страшно мн искам да се разберем ,защото не издържам вече!
Преди го мразех, но вече не ме интересува, но просто голяма част от мен не ми дава да оставя нещата просто така - недоизяснени!
Дали ако говоря с него ще успеем да се разберем! Омръзна ми да се обиждаме без никаква причина!
И ако ми прости , имаме ли някакъв шанс да станем приятели?Въпреки,че вече мн отдавна не го харесвам, си личи, че той е добро момче.
Вие как мислите? :)

Е, аз ще бъда много кратък: едва ли ще станете приятели някога, но успех все пак.

ice_cream_f
05-17-2007, 06:33
Казвам накратко (доколкото е възможно)
Преди година харесвах едно момче ,осле просто искахда сме приятели, но сега той още мисли че го харесвам, казваче съм се психирала и че ме мрази!
Писна ми да се караме, но иподозирам, че не той, а един от неговите приятели е виновен за дърането му! Страшно мн искам да се разберем ,защото не издържам вече!
Преди го мразех, но вече не ме интересува, но просто голяма част от мен не ми дава да оставя нещата просто така - недоизяснени!
Дали ако говоря с него ще успеем да се разберем! Омръзна ми да се обиждаме без никаква причина!
И ако ми прости , имаме ли някакъв шанс да станем приятели?Въпреки,че вече мн отдавна не го харесвам, си личи, че той е добро момче.
Вие как мислите? :)

Е, аз ще бъда много кратък: едва ли ще станете приятели някога, но успех все пак.vsi4ko e vuzmojno na toq svqt

bqsna_teenagerka
05-17-2007, 06:45
просто му кажи че си внушава и информацията му е грешна,тъй като единственото нещо което искаш е просто приятелство :?