PDA

View Full Version : С1вет като за 1 п1т..



gPa3HuTeJl
05-12-2007, 22:00
Здравейте. Бих искал с1вет да ми кажете какво да правя.. значи в прод1лжение на няколко седмици не излизах от нас, защото си бях контузил десният крак. Един приятел от моята компания си е хванал гадже от квартала. И сега аз излизам и тях с нас.. но тея дни виждам очуждаване от нейна страна и сега по скайпа я попитах какво има да не си е харесала някой друг. Тя каза че неможе да ми каже и аз се сетих, защото пред дните които тя излиза с нас ми метка ебаси погледите и т.н. Не искам да кажа на приятелят ми за чувствата и к1м мен ( защото тя е имала и преди да тр1гнат с него чувства к1м мен - обичала ме е ( нещо такова )), защото той много я обича и по този начин ще го нараня много а изобщо няма да ми стане приятно, но от друга страна някои така може да разбере и да каже на приятелят ми, че аз се забивам с гаджето му зад г1рба и просто да се скараме...
Но са и от една страна за вр1щането на чувствата и и аз с1м малко виновен, защото просто флирт1т ми е в кр1вта и немога да не флиртувам.Правя го просто с всяко момиче..
Дано ми дадете някои/друг полезен с1вет, че незнам какво да правя.. между чука и наковалнята с1м..

Digital
05-12-2007, 22:11
банално. как мислиш, ако остави приятеля си заради теб какво ще й попречи да остави теб заради друг ? ти си й интересен, а приятеля й е балък. той трябва да я остави, но няма да го направи. ти трябва да си запазиш приятеля като й обясниш колко е тъпа да очаква нещо от теб. а тя... тя е тинейджърка и напоследък е много объркана много са я наранявали и сигурно сега реве и оплаква болката си.
надявам се схвана накъде бия

LetiCherry
05-12-2007, 22:47
Ми кажи му, 4е тя има 4увства към теб, 36865945304% по-добрия вариант е отколкото той да разбере от друго място! А и по-добре да не е дълго в заблуда! Ина4е не мога да разбера за какво го прави6 - за6то флиртува6 с всяка!? Тогава и ти си си виновен за тази ситуация, но в никакъв слу4аи не споменавай, 4е си флиртувал с нея. Мъжете и без това не са толкова наблудателни и навярно не е забелязал. Бтв, ако има6 гадже и тя вижда, 4е флиртува6 с всяка няма ли да ти е гадно? Ами ако тя прави съ6тото ти как 6те се 4увста6? Преди и аз флиртувах с всеки, независимо дали ме интересува6е или не , и така много хора ме разбираха погре6но, явно и това моми4е е ре6ило, 4е има6 някакви 4увства към нея...

gPa3HuTeJl
05-12-2007, 23:35
Нещо ако имаш да ми казваш има ЛС за тая раота, а не да усираш темата и да ми се прайш на интересен.

Moderators моля изчистете темата от спама защото само я развалиха..

Valserp
05-13-2007, 00:49
Най-простото решение на въпроса е да не я забиваш зад гърба на приятеля си. Логично?
А па щом не можеш да се сдържаш и "флиртът ти е в кръвта", просто не излизай с нея/тях.

Аз печеля.

koalka
05-13-2007, 09:24
Говори с приятелката му и й кажи да те забрави и да си бъде с него, а от теб най-доброто, което можеш да направиш е да не флиртуваш с нея, колкото и да ти се иска.Все пак той ти е приятел, а не някой си там....прояви малко разбиране...

Uptown_soldier
05-13-2007, 09:40
Щом обичаш да флиртуваш - ок, но го прави с други момичета, за да не си развалиш приятелството.

05-13-2007, 09:59
prosto ne i obry6tai vnimanie... ostavi q..ako si istinski priqtel nqma da q pogledne6...a kakto kaza v edna druga tema ne bii predpo4el momi4e pred priqtel... a az za tva napylno te podkrepqm...gadjetata sa do vreme a priqtelite zavinagi :)

BAYO
05-13-2007, 10:19
Здравейте. Бих искал с1вет да ми кажете какво да правя.. значи в прод1лжение на няколко седмици не излизах от нас, защото си бях контузил десният крак. Един приятел от моята компания си е хванал гадже от квартала. И сега аз излизам и тях с нас.. но тея дни виждам очуждаване от нейна страна и сега по скайпа я попитах какво има да не си е харесала някой друг. Тя каза че неможе да ми каже и аз се сетих, защото пред дните които тя излиза с нас ми метка ебаси погледите и т.н. Не искам да кажа на приятелят ми за чувствата и к1м мен ( защото тя е имала и преди да тр1гнат с него чувства к1м мен - обичала ме е ( нещо такова )), защото той много я обича и по този начин ще го нараня много а изобщо няма да ми стане приятно, но от друга страна някои така може да разбере и да каже на приятелят ми, че аз се забивам с гаджето му зад г1рба и просто да се скараме...
Но са и от една страна за вр1щането на чувствата и и аз с1м малко виновен, защото просто флирт1т ми е в кр1вта и немога да не флиртувам.Правя го просто с всяко момиче..
Дано ми дадете някои/друг полезен с1вет, че незнам какво да правя.. между чука и наковалнята с1м..

Треа да и кажеш, да се занимава с тебе, щото хем си имаш сериозна приятелка, с която нямаш намерение да се разделяш, хем и приятеля ти е важен човек за теб. Просто тря да се разберете мноо на време. А тва че я блъфираш, че и пускаш "мигачи" примерно, моеш поне да се ограничиш, ако мислиш, че не можеш да спреш напълно.

Th3MaN
05-13-2007, 10:27
Не си струва да си рискуваш приятелството за едно момиче. Ако найстина те харесва и кажи директно че си си приятел с него и не искаш да се занимаваш с нея и тва е. И гледай да я избягваш.

gazarka
05-13-2007, 13:13
az puk bih te posuvetvala da si mal4i6.ostavi ne6tata taka i v nikakav slu4ai ne tragvai s neq!!!a ako priqtelqt ti razbere kaji 4e ne si i predpolagal 4e tq te haresva

Sirma
05-13-2007, 14:44
Толкова ли е трудно да й кажеш,че не искаш да разваляш отношенията с приятеля си, че си имаш приятелка и, че не може да има нищо м-у вас?

gPa3HuTeJl
05-13-2007, 15:00
Толкова ли е трудно да й кажеш,че не искаш да разваляш отношенията с приятеля си, че си имаш приятелка и, че не може да има нищо м-у вас?

Казал с1м и го, нищо общо не искам да имам с нея, но ме е яд защото го заблуждава и го в1рти на малкият си пр1ст. Казах му вече и тази вечер каза че ще види какво ще прави..Мноо ми стана гадно дано не си е помислил, че с1м му свалял гаджето - това никога няма да стане..

koalka
05-13-2007, 17:27
Добре е все пак, че си му отворил очите... :wink:

Digital
05-13-2007, 17:37
Толкова ли е трудно да й кажеш,че не искаш да разваляш отношенията с приятеля си, че си имаш приятелка и, че не може да има нищо м-у вас?

Казал с1м и го, нищо общо не искам да имам с нея, но ме е яд защото го заблуждава и го в1рти на малкият си пр1ст. Казах му вече и тази вечер каза че ще види какво ще прави..Мноо ми стана гадно дано не си е помислил, че с1м му свалял гаджето - това никога няма да стане..
превод :
Казал съм и го, нищо общо не искам да имам с нея, но ме е яд защото го заблуждава и го върти на малкият си пръст. Казах му вече и тази вечер каза че ще види какво ще прави..Мноо ми стана гадно дано не си е помислил, че съм му свалял гаджето - това никога няма да стане..
( 1 = ъ )

sladko_bebchence
05-13-2007, 17:48
emi taq e golqma kurva ama po-dobre e da kaje6 na priqtelq si pone spored mene
btw-stiga sa ebavahte s mom4eto kak pi6e ъ moje pak tai da e sviknal \:D/

cherinka
05-13-2007, 18:18
Като гледам колко много ти пука за приятеля ти.. пф няям думи.
Като не искаш да си разваляш приятелството с него, не ти коства мн мн да се осъзнаваш когато си до нея и да не й пускаш "мигачи" (както каза байо).
Ти, май май, тва девойче го искаш за себе си, не за приятеля ти. Но също така искаш и да си останеш приятел с него. Еми, мойто момче, много искаш.

Земи са отдалечи и от двамата за известно време (там, до като се оправят, нали каза, че там си говорил с него).. бла-бла.

Или си направете тройка.

gPa3HuTeJl
05-13-2007, 21:31
Digital

Не мога да разбера няк'1в проблем ли имаш ?
Ако беше забранено писането с 1 = ъ модераторите щяха да ми кажаш, не си човека, който ще ми каже какво да правя. Ако си много интересен и отворен нали ти казах к1де да ме намериш. Ако искаш и точен адрес ще ти дам нямаш никакви проблеми. Ела ми кажи какво имаш да казваш да се изясним, ако не престани ако обичаш да спамиш и да ми лазиш по нервите..

05-13-2007, 21:35
Digital
. Ако си много интересен и отворен нали ти казах к1де да ме намериш. Ако искаш и точен адрес ще ти дам нямаш никакви проблеми. Ела ми кажи какво имаш да казваш да се изясним, ако не престани ако обичаш да спамиш и да ми лазиш по нервите..



Мъ ти що не дойде на читалището ?

gPa3HuTeJl
05-13-2007, 21:37
Бях спрял с един мотор пред кафето и чаках, ама ти си комплексарче естествено и не дойде, смешник !

05-13-2007, 21:42
Бях спрял с един мотор пред кафето и чаках, ама ти си комплексарче естествено и не дойде, смешник !






Тъй ли аз очаквах да ми говориш за черен кадилак -.-

Поне кат си отворен по интернет идвай

gPa3HuTeJl
05-13-2007, 22:14
Разрешихме проблем-а отностно момичето и приятелят ми. Модераторите нека заключат темата, да предотв1ртят излишния спам..

cherinka
05-14-2007, 03:43
Усещам искри.

koalka
05-14-2007, 04:28
Считам темата за приключена.