PDA

View Full Version : Тея пусти сърби !!!



тутиІфрутиІф
05-12-2007, 22:02
Еее 5то място за нас,а заслужавахме 1во!! Какво ще кажете за победителите и мислите ли,че е заслужено ?

`Death`Whore``
05-12-2007, 22:03
Напълно заслужено е. Бъди поне малко обективен. Но според мен ние заслужаваме 2-ро или 3-то място.

a~n~i~t~y
05-12-2007, 22:08
kak 6te e napalno zaslujeno.. ok bg na 5to, ama imashe tolkova po dobri pesni ot taq na sarbite....prosto se 4udq kfa e taq izlagaciq..pri nali4ieto na pone 4 po dobri vavc vsqko otno6enie pesni na taq ot sarbiq

05-12-2007, 22:09
Песента не беше лоша, но не за 1 място а за челната 5тица :lol:

evrovision fenka !
05-12-2007, 22:11
`Death`Whore`` : na teb pyk kakvo ti haresa v izpylnenieto na Syrbia :smt005 :smt005 kolko si prost/a ! Moje biii gotinata pevica deto prilichashe po skoro na prasence v kostiumche .. ? damm... mmm .. kolko e sladkaaa :smt005 :smt005 :smt005
BULGARIA zaslujavashe pyrvoto miasto , ne zaradi tova che Syrbia imat grozna pevica , a zashtoto piahme dosta po-dobre ot vsichki dyrjavi , biahme nestandartni , ekscentrichni i naistina unikalni ! Gordeia se s predstavianeto im i naistina viarvam che nie sme pobeditelite nezavisimo ot rezultatite :) Evala na tezi , koito obichat i ceniat bylgarskoto. ;-)

madlencheto:)
05-12-2007, 22:12
Айде поне е по-добре от миналата година, когато спечелиха ония финландци ](*,) ..иначе в сегашния конкурс България заслужаваше поне 2-ро или 3-то място;)

05-12-2007, 22:13
За пореден път се доказа... ШУРБАДЖАНАЩИНА FTW!
Строго погледнато пред нас има сръбски хермафродит, руски курви, украински травестит, необичайно грозен резняк и абсолютно незабелижимите и невзрачни беларусци (дори не съм сигурен че са те)
Което някак си щях да преглътна ако всички те не бяха музикални инвалиди... уви те са точно това
Поредното фиаско!

А това което преля чашата беше че резняците ни изпревариха с НАШИ гласове ](*,) ](*,) ](*,)

`Death`Whore``
05-12-2007, 22:13
Противоречиш си, госте. Изпълнението няма общо с красотата. Много известни певици са грозни, и какво от това? И не съм проста, ти си прост. Аз слушам музиката, слушам пеенето, а ти гледаш циците. Ако българката беше грозна и дебела, нямаше да си за нас 100%.

05-12-2007, 22:14
За пореден път се доказа... ШУРБАДЖАНАЩИНА FTW!
Строго погледнато пред нас има сръбски хермафродит, руски курви, украински травестит, необичайно грозен резняк и абсолютно незабелижимите и невзрачни беларусци (дори не съм сигурен че са те)
Което някак си щях да преглътна ако всички те не бяха музикални инвалиди... уви те са точно това
Поредното фиаско!

А това което преля чашата беше че резняците ни изпревариха с НАШИ гласове ](*,) ](*,) ](*,)

И като вземем това в предвид
Да, определено заслужавахме да спечелим

a~n~i~t~y
05-12-2007, 22:15
pesenta na finlandiq ot minalata godina e po dobra ot tazi na sarbiq 2007.... prosto nqmam dumi...nz kak moja da se stigne do ova 1vo mqsto...pesenta na ukraina be6e napravo parodiq n apesen no bih predpo4ela tq da be6e na 1vo mqsto dori...

05-12-2007, 22:16
Противоречиш си, госте. Изпълнението няма общо с красотата. Много известни певици са грозни, и какво от това? И не съм проста, ти си прост. Аз слушам музиката, слушам пеенето, а ти гледаш циците. Ако българката беше грозна и дебела, нямаше да си за нас 100%.

Ти не си проста
Ти си малоумна
Пропусна ли реда в който пише че бих могъл да преглътна неизброимите им дефекти ако не бяха музикални инвалиди
Но те са точно такива
А като нямаш нито гласови данни, нито визия, нито добър инструментал просто трябва да се разкараш от сцената преди телевизията да загуби децката аудитория

05-12-2007, 22:17
Противоречиш си, госте. Изпълнението няма общо с красотата. Много известни певици са грозни, и какво от това? И не съм проста, ти си прост. Аз слушам музиката, слушам пеенето, а ти гледаш циците. Ако българката беше грозна и дебела, нямаше да си за нас 100%.

Ти не си проста
Ти си малоумна
Пропусна ли реда в който пише че бих могъл да преглътна неизброимите им дефекти ако не бяха музикални инвалиди
Но те са точно такива
А като нямаш нито гласови данни, нито визия, нито добър инструментал просто трябва да се разкараш от сцената преди телевизията да загуби децката аудитория

Опа
Ще прощаваш :)
Реших че говориш на мен :oops:
Сорка :)

1cKaTa
05-12-2007, 22:18
Ми тоя унгареца със звездата на главата. Само за тфа трябва да е на последно място, а текста е без никъв смисъл. "7,7,7 и 1,2,3" тфа пеят през цялото време. ](*,) А доколкото турците ми идва да :smt013 :smt011

eurovision fenka !
05-12-2007, 22:21
Противоречиш си, госте. Изпълнението няма общо с красотата. Много известни певици са грозни, и какво от това? И не съм проста, ти си прост. Аз слушам музиката, слушам пеенето, а ти гледаш циците. Ако българката беше грозна и дебела, нямаше да си за нас 100%.

hahahahahah , ti shto ne chetesh kakvo pisha maaaaaaa ! napisah slednoto : "BULGARIA zaslujavashe pyrvoto miasto , ne zaradi tova che Syrbia imat grozna pevica , a zashtoto piahme dosta po-dobre ot vsichki dyrjavi , biahme nestandartni , ekscentrichni i naistina unikalni ! "

GOVORIA ZA MNOGO PO-DOBRI GLASOVI DANNI NA BYLGARIA A ZA BONUS - I DOBRA VIZIA ZA RAZLIKA OT SYRBIA.

Boje .. - kakvi malumno glupavi hora ima na toz sviat , deto se praviat na kompetentni.. tc tc :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

05-12-2007, 22:21
tr e po napred ot bg mnou sa radvam i bez tva pesenta e po qka ot balgarskata

05-12-2007, 22:23
tr e po napred ot bg mnou sa radvam i bez tva pesenta e po qka ot balgarskata

:smt098
Малоумник

`Death`Whore``
05-12-2007, 22:23
Не ми говори така. Не съм глупава, не се прави ти на много интелигентна. Каза го, хубаво, но на второ място. Добре, нашата има гласови данни и е готина. Не че е много умна, но това няма значение. А мъжът е грозноват. Защо не го оплювате?

eurovision fenka !
05-12-2007, 22:23
шовинизъм...

nai mrazia takiva individi neznachitelni , kato tebe da puskat samo mnenia s cel : " Hey , vijte me - az sym tuka i sym jiv i mnoogo gotin. "

Trai si tam be , chuk. :smt005

05-12-2007, 22:25
Не ми говори така. Не съм глупава, не се прави ти на много интелигентна. Каза го, хубаво, но на второ място. Добре, нашата има гласови данни и е готина. Не че е много умна, но това няма значение.

А ти си гениална, а? ПХахахахахахаха

Kак разбра че не е умна само не ми е ясно
В кристалната топка ли гледа?

Впрочем Стоян адски ми прилича на Кръстев от Господари на Ефира
И определено не е грозен
Но дори и да беше той остава на заден план в песента

eurovision fenka !
05-12-2007, 22:26
Не ми говори така. Не съм глупава, не се прави ти на много интелигентна. Каза го, хубаво, но на второ място. Добре, нашата има гласови данни и е готина. Не че е много умна, но това няма значение. А мъжът е грозноват. Защо не го оплювате?

da be da , groznovat - drug pyt! V sravnenie s tazi ot Syrbia , napravo si e cvete za mirisane .. ! Ti kato tolkova mnogo se kefish na Syrbia , shto ne zemesh da se mestish tam :smt005 Go Go Go ! :smt005

the_o.c_girl
05-12-2007, 22:27
1-во Сърбия бяха добри, Но не по-добри от нас!
2-ро трябваше да вземем поне 2-ро място.
3-то има украинци и турци по цял свят!
4-то ВСЕ ПАК 2008 100% СМЕ НА ФИНАЛИ КАКЪВ НИЕ ПРОБЛЕМА :)

`Death`Whore``
05-12-2007, 22:27
В сравнение с теб ми се струва, че съм Айнщайн и то в почти всички области...но това е друга тема.

Гледах И интервю, дете. Не бих го казала, ако нямам поне малко доказателство. А ти ме наричай глупава и се излагай още повече. :)

Да - доказваш все повече, че си малоумна.

eurovision fenka !
05-12-2007, 22:27
Не ми говори така. Не съм глупава, не се прави ти на много интелигентна. Каза го, хубаво, но на второ място. Добре, нашата има гласови данни и е готина. Не че е много умна, но това няма значение.

А ти си гениална, а? ПХахахахахахаха

Kак разбра че не е умна само не ми е ясно
В кристалната топка ли гледа?

Впрочем Стоян адски ми прилича на Кръстев от Господари на Ефира
И определено не е грозен
Но дори и да беше той остава на заден план в песента


Dragi goste , neka si stisnem rycete ! :mrgreen:

ProstoAz
05-12-2007, 22:30
Песента е хубава!

05-12-2007, 22:34
В сравнение с теб ми се струва, че съм Айнщайн и то в почти всички области...но това е друга тема.

На мен пък ми се струва че си удивително тъпа дори в сравнение с тухла четворка... но това е друга тема


Гледах И интервю, дете.

O rly?


Не бих го казала, ако нямам поне малко доказателство.

О, да
Наблюденията на малоумен социопат върху едно интервю са неоспоримо доказателство


А ти ме наричай глупава и се излагай още повече. :)

А плиткоумна става ли?

`Death`Whore``
05-12-2007, 22:35
По-добре ли се чувстваш, наричайки ме тъпа и плиткоумна? Окей, чувствай се велико човешко същество.

05-12-2007, 22:38
По-добре ли се чувстваш, наричайки ме тъпа и плиткоумна? Окей, чувствай се велико човешко същество.

Всъщност се чувствам отвратително че има 'хора' като теб в България и хич не ми олеква като те храня но може би ако продължа ще има промяна
Бас ловя че си от еничарите гласували за резняците

05-12-2007, 22:40
Турската песен е ужасна но е на такова високо място заради хилядите турски емигранти в различните страни.Тея бъкат цяла Европа,бати.
Украинската е една огромна простотия,мислех че ние европейците не сме станали като амареканците ама на...
Сърбия според мен заслужено са си на първо място,е не и без помощта на многото си бивши републики....
За мен най-хубавата песен тази година в Евровизия беше тази на МОЛДОВА :!:

`Death`Whore``
05-12-2007, 22:41
Не гласувам за подобни глупости. Грях ли е, че харесвам песента? Какво лошо има в това? Трябва ли да съм за нещо единствено защото е продукт на страната ми? Чалгата например? Ако на Евровизия отиде най-долната чалга, ще гласуваш ли за нея?

05-12-2007, 22:44
Все пак да погледнем към разпределянето на гласовете
Съветските републики си направиха взаимно по една свирка също като скандинавските а междувременно цялостното промиване на мозъци в доста балкански държави очевидно е дало резултат и сърбофилите са мнозинство
Междувременно Бай Доган и Бай Мангау са на правия път към повторното завладяване на България
Евалата на гърците и шурбаджанащина FTW!

05-12-2007, 22:46
death whore-bi li dal/a link s interviuto na bg pevicata :)
mn im e gotina pesenta na na6te no mojeha i po dobra da napravqt :roll:

05-12-2007, 22:47
Не гласувам за подобни глупости. Грях ли е, че харесвам песента? Какво лошо има в това? Трябва ли да съм за нещо единствено защото е продукт на страната ми? Чалгата например? Ако на Евровизия отиде най-долната чалга, ще гласуваш ли за нея?

За пореден път блесна гениалността ти
Не бих могъл да гласувам за българска песен освен ако не съм в чужбина
И това е направено именно за да няма "аз си гласувам за наще пък ти си гласувай за ваще и да видим накрая кой е с по-бързи пръсти"
Очаква се това правило да спомогне за победа на най-добрата песен
Уви не се получава заради тонове гъзолизки изпълнения

И да, трябва да подкрепяш българското
Особено когато е наистина добро (и определено по-добро от останалите помии и бози)

`Death`Whore``
05-12-2007, 22:48
В "Господари на ефира" беше интервюто. И да подчертая - не съм казала, че е глупава, а че не видях да блести с особен акъл.

05-12-2007, 22:52
В "Господари на ефира" беше интервюто. И да подчертая - не съм казала, че е глупава, а че не видях да блести с особен акъл.

Амчи да
Всеизвестно е че в блиц интервюто 2в1 на Господари на Ефира задават въпроси извадени от тестовете за интелигентност на МЕНСА
Като например "Кой ти е любимия цвят?" или "Слушаш ли други песни освен собствената си"
:roll:

`Death`Whore``
05-12-2007, 22:54
Не говоря за отговорите на въпросите.

05-12-2007, 23:00
Не говоря за отговорите на въпросите.

Oooooo... значи измерваш IQ-то на хората по външния вид? Ново 20

05-12-2007, 23:15
Уви там не се гласува за красивото, доброто и по вкус
Там се гласува за баджанака и балдъзата

05-12-2007, 23:27
Това е виждането на всеки който може да сметне колко е 2 и 2
Погледни пак кой на кого е давал точки бе, лешпер

05-12-2007, 23:37
Извинявам се, прав си...

Сега като се поинтересувах и видях ясно отличаващите се дълги пипала на юдео-масонската марсианска антибългарска ложа, която е наредила всичко... ](*,)

Смърт за неверниците, които не са гласували за нашата песен, ЗА БЪЛГАРИЯ, ЗА ВОЛЕН!!! :smt019

Ти си идиот

Я наистина виж точките
Съветските републики си дават точки едни на други, повечето балкански държави дават точки на сърбия (а ако не ми вярваш за промиването на мозъци там с цел размножаване на сърбофилите хвърли едно око в братска Македония и си спомни за битите българи там преди време), скандинавските държави също си обменят големите точки и накрая наистина добрите песни остават на сухо (защото имаше някои наистина много хубави песни които се наредиха доста по-назад) а гадните песни на разни травестити и хермафродити заемат призовите позиции

Но май това е твърде сложно за да го асимилираш, а?

05-12-2007, 23:45
](*,)

Боже какви обитаци има тук...

LostDemon`
05-13-2007, 05:16
Лелеее как ме е яд, много се надявах ние да я спечелим, но кога сме печелили някое голямо състезание :? иначе наща песен РУЛЛЗ 8)

ProstoAz
05-13-2007, 07:07
Има нещо вярно в това шуробаджанашко разпределение на гласовете и ВСЕ ПАК Сърбия беше един от фаворитите и на мн. други държави, ако разчиташе само на подкрепата на Македония, Босна и Херцеговина, Словения...нямаше да достигне първото място с такъв брой точки. :wink:
Виж вече бившите соц. републики прекалено много и незаслужено сякаш издигнаха Украйна и Русия. :x
А колкото до скандинавските държави - ако не си бяха направили този малък жест щяха да висят на последните места с по 10-15 точки, наред с Великобритания, Ирландия, Франция и Испания. :lol: Тяхната подкрепа не се отрази толкова, защото така или иначе трудно щеше да им е да достигнат челните позиции.

`Death`Whore``
05-13-2007, 08:41
И да обясня какво съм имала предвид, пак ще ме обявят за тъпа. Все едно. Останете си с мечтите някога България да спечели. Давайте. Девойката пее хубаво, песента е интересна и е основана на българския фолклор, който е хубав, но никоя от скандинавските държави не ни даде точки.

Казах още от началото - исках да сме на 2-ро или 3-то поне място, но се радвам, че свясна песен спечели, а не някоя чалга или лигава денс песничка. Както се радвах миналата година.

05-13-2007, 08:43
`Death`Whore`` : na teb pyk kakvo ti haresa v izpylnenieto na Syrbia :smt005 :smt005 kolko si prost/a ! Moje biii gotinata pevica deto prilichashe po skoro na prasence v kostiumche .. ? damm... mmm .. kolko e sladkaaa :smt005 :smt005 :smt005
BULGARIA zaslujavashe pyrvoto miasto , ne zaradi tova che Syrbia imat grozna pevica , a zashtoto piahme dosta po-dobre ot vsichki dyrjavi , biahme nestandartni , ekscentrichni i naistina unikalni ! Gordeia se s predstavianeto im i naistina viarvam che nie sme pobeditelite nezavisimo ot rezultatite :) Evala na tezi , koito obichat i ceniat bylgarskoto. ;-)

WTF? evrovision fenka ti ot kyde idva6 we brato? lele super Typ/a si
za men pesenta be6e hubava
est,4e iskah na6ite da sa na 1-vo mqsto (tva e normalno), no nqma nikakvo zn dali Maria prili4a na ''prasence'' ili ne!
jenata si ima mn hubav glas i tova e!
nie trqbva6e da sme pone na 2 ili 3-to mqsto, no ne 4ak na 5-to!

Presley
05-13-2007, 09:06
Амиии песента им беше хубава,но не беше като эа Евровиэия!!!!!!!!!!!!!!А на мен МНОГО ми харесаха Турция и Окрайна-бяха направо жестокии !!!!!!!!Но и ние се представихме много добре и 5-тото място е доста добро,като се има в предвид ,че все пак сме БЪЛГАРИЯ!Много добър реэолтат,догодина по-нагоре ;-) Водааа :lol:

05-13-2007, 09:43
Амиии песента им беше хубава,но не беше като эа Евровиэия!!!!!!!!!!!!!!А на мен МНОГО ми харесаха Турция и Окрайна-бяха направо жестокии !!!!!!!!Но и ние се представихме много добре и 5-тото място е доста добро,като се има в предвид ,че все пак сме БЪЛГАРИЯ!Много добър реэолтат,догодина по-нагоре ;-) Водааа :lol:
Научи се да пишеш на български....много ме дразнят такива !

05-13-2007, 10:03
Presley`n`Sum podkrepqm te s dve race \:D/ =D>

_donna_
05-13-2007, 10:16
за кво изобщо го гледате тва? .. ](*,)

krizbeto_zleto
05-13-2007, 13:42
spored mene mn nadejdi zalagahte na na6ata pesen koqto sux a ina4e i sarbite ne bqha za 1 mqsto tree6e na parvo mqsto da e verka serduchka mn qkq pesen :D i mn zabavna ama ostana 2

strange_soul
05-13-2007, 14:05
ne 4e im e lo6a pesenta na surbite, ma se 4udq kakvo puk 4ak tolkoz i haresaha.I po-dobri ima6e :-k

05-13-2007, 22:53
spored mene mn nadejdi zalagahte na na6ata pesen koqto sux a ina4e i sarbite ne bqha za 1 mqsto tree6e na parvo mqsto da e verka serduchka mn qkq pesen :D i mn zabavna ama ostana 2

Ама ти наистина си малоумен
Украинците трябвало да са първи? Баси дори Азис е по-свестен от онова украинско изчадие

tedinci_
05-14-2007, 07:41
Еее 5то място за нас,а заслужавахме 1во!! Какво ще кажете за победителите и мислите ли,че е заслужено ?
Подкрепям!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =D> =D> =D> =D>

Presley
05-14-2007, 16:49
Амиии песента им беше хубава,но не беше като эа Евровиэия!!!!!!!!!!!!!!А на мен МНОГО ми харесаха Турция и Окрайна-бяха направо жестокии !!!!!!!!Но и ние се представихме много добре и 5-тото място е доста добро,като се има в предвид ,че все пак сме БЪЛГАРИЯ!Много добър реэолтат,догодина по-нагоре ;-) Водааа :lol:
Научи се да пишеш на български....много ме дразнят такива !
И кое по-точно те драэни???????????????????? #-o

05-15-2007, 19:50
Противоречиш си, госте. Изпълнението няма общо с красотата. Много известни певици са грозни, и какво от това? И не съм проста, ти си прост. Аз слушам музиката, слушам пеенето, а ти гледаш циците. Ако българката беше грозна и дебела, нямаше да си за нас 100%.
Без дървени философи моля!