PDA

View Full Version : Срам



05-12-2007, 22:49
Зна4и на 15 съм и съм доста срамежлив никога не сам имал приятелка и не съм целувал моми4е не 4е не ме харесват дори има6е едно моми4е което ми казва6е 4е ме оби4а но просто незнам какво да правя може би за6тото когато бях по малък предложих на 1 моми4е и тя ми каза не и от тогава просто сяка6 се затворих и незнам какво да правя напоследък има едно моми4е което харесвам усе6там 4е има не6то и когато сме заедно понякога тя ме хва6та за коляното и ме поглежда в о4ите тогава просто... и когато сме на пейка или не6то такова тя лека по лека се приплазва и се сгу6ва в мен но просто ме е срам из4ервявам се и в такива слу4ай просто или казвам не6то тапо или ни6то неказвам и кажете някакав да разбера дали тя ме харесва за6тото понякога тя сяка6 наро4но отива и запо4ва да флиртува с други мом4ета оба4е мисля 4е това е за6тото когато ме види в у4ели6те обикновенно се виждаме само в коридорите там 4есто има по 1 моми4ета който си говорят с мен или са ме преърнали

gPa3HuTeJl
05-12-2007, 22:56
Като каза че се доближава до теб... аз когато бях като тебе си поставих за цел всяко момиче, което ми харесва като човек и визия, доближи ли се на по малко от 15 сантиматра от лицето му да я целувам... това ми стана навик и до ден днешен. И мога да ти кажа, че този навик ми е помагал много в някои случай..

rakiQ
05-13-2007, 08:07
ми аре кат имате нещо да се разбирате пишете си на лична бре...тцтцт :P
а са по темата...мии момко не тряя да се притесняваш шото нема за кфо ..... колко повече се притесняваш-нищо не стаа

koalka
05-13-2007, 09:10
Трябва да се опитваш да преодолееш срамежливостта си и да я поканиш на среща.Така пропускаш куп възможности.

malina_90
05-13-2007, 09:44
Ami ne se pritesnqvai tolkova.I az sum sramejliva i tova dosta mi pre4i,no se opitvam da go preodoleq.Sigurna sum 4e si mnogo gotino mom4e i 6te nameri6 momi4e,koeto da te zaslujava!!!Uspeh:)

Uptown_soldier
05-13-2007, 09:57
Проблема е, че когато човек е още млад и неопитен, и хареса момче или момиче, започва да се притеснява защото го е страх, да не се изложи. На практика обаче се случва, че опасенията се сбъдват. За това е най-добре човек да се успокои - това няма да е последната му възможност за сериозна връзка.

Presley
05-13-2007, 10:02
Ами трябва по някакъв начин да преодолееш таэи бариера и тоэи срам...!покани въпросното момиче да иэлеэете ,прмерно след училище!И се дръж естествено,колкото и банално да ти эвучи-така самият ти ще си по-спокоен!Не обмисляй всяка дума и всеки жест,просто действай,эащото иначе ще пропуснеш много въэможности :) Късмет