PDA

View Full Version : Зъбките - Проблем :(



05-13-2007, 08:25
Имам жълти зъби :( четох из форума и видях че има много такива теми .. обаче моя проблем незнам накво се дължи .. на 18 г съм .. непуша непия кафе .. рядко пия безалкохолно .. и си мия редовно зъбите .. и все пак те са по жълти от зъбите на мноо хора дето познавам дето пушат и кафе пият ... :oops: кви са тия аномалии ебаси кво ми е гадно и ся тва ми се е развило като некав комплекс и кат ги гледам другите как се усмихват ми става гадно .. някои друг имал ли е такъв проиблем и как го е решил ..

mid_get
05-13-2007, 08:44
Ами не виждам от какво трябва да се притесняваш - чувала съм, че зъбите на някои хора са с по-жълт оттенък в сравнение с тези на другите :wink: И това си е нормално, не са някакви аномалии, както ти каза :-D А иначе, ако толкова много те притеснява цветът на зъбите ти, можеш да отидеш на зъболекар, който да ти избели зъбите ;-) Успех :!: И не се притеснявай :smt006

krizbeto_zleto
05-13-2007, 14:37
emi nqkoi hora prosto sa si s takav cvqt na zabite moje da se podloji6 na izbelvane na zabite okolo 100 leva e ama ne ti ggarantirat 4e nqma da blesti6 v diskotekata na neonovata svetlina kato izvanzemno a pak ina4e ima nqkakvi izbelva6ti pasti i nz kvi si raboti za koito moje da popita6 v aptekata te sa s po slab efekt ot izbelvaneto i mai nai te ustroivat no im problem 4e sa malko skapi4ki

ThePowerOfLove
05-13-2007, 17:55
еми това си е вродено..някои имат по-бели, други не толкова. Но наистина може да отидеш на зъболекар...все ще има някакъв ефект