PDA

View Full Version : i kvo tolko sam kazala 4e toi taka reagira



i sa kvo
05-13-2007, 08:45
s priqtelq mi vodim poov jivot ot okolo 1 mesec i malko pove4e.oba4e sme go pravili nqkade kam 12 pati.toi mi e parviqt.i v4era tyragnaxme da go pravim i poneje nie po4ti nikoga ne stoim v edna poza a gi smenqme i izvednaj toi nali se drapna za da smenime pozata i mi kaza tam nqkva poza ma na mene ne mi xaresa ama izob6to i mu vikam " ne iskam" i toi malko mi se namra6ti i me pita nqkolko pati za6to ne iskam i az mu otgovorix 4e ne mi xaresva taq poza.i denska sutrinta az mu se obajdam i toi mi vika "v4era 6to taka mi kazaotkade znae6 4e ne ti xaresva tva kato ne si probvala.i po4nA DA Mi govori edva li ne 4e az imam drug i s nmego sam go pravila tva i ne mi e xaresalo i zatva sa ne iskam i nqkvi takiva. a az kak da mu obqsq na prost ezik taka 4e da me razbere 4e prosto ne mi xaresva tva i tolko.vse pak prez celiq mi jivot sam go pravila desetina pati i nito imam opit nito ni6to.6to tolko ne moje darazbere 4e prosto ne iskam.ako mi be6e govoril po normalno i spokoino moje bi 6tqx da se saglasq ma toi me izkara napravo...........ne znam.kvo da pravq .pls kajete mi .molq vi.iskam va6eto mnenie po vaposa

Sh@d0w
05-13-2007, 08:58
тоя трябва да е некъв комплексар.....

A_Loving_Girl
05-13-2007, 08:58
Ми кажи му,че си е за негова сметка като не ти вярва..ти като си знаеш че не си била с друг ,к'во ти пука.

beautiful.soul
05-13-2007, 08:59
спокойно и мойто гадже постоянно е така има съмнения че си имам друг и мн често ми подхвърля нещо такова, а и на мен той ми е първия и водя живот от 4 месеца и от както го направих той си мисли че спя със всичките си съседи в блока:) ахахха остави го просто нека да си го мисли

china_dragon
05-13-2007, 09:12
ne mu obry6tai vnimanie vse nqkoga 6te se osvesti :wink:

SINDEL
05-13-2007, 09:16
Абе тоя е луд да те подозира, само щото не си искала да го правите в няква поза... ](*,)

Sh@d0w
05-13-2007, 09:19
Абе тоя е луд да те подозира, само щото не си искала да го правите в няква поза... ](*,)

явно да :lol:

die
05-13-2007, 09:19
emi vij kvo kato toi tolkova iska trqbvat i kompromisi-napravi go ako tva 6te go naprai po-6tastliv

Sh@d0w
05-13-2007, 09:21
emi vij kvo kato toi tolkova iska trqbvat i kompromisi-napravi go ako tva 6te go naprai po-6tastliv

да ве нема начин...още от първите редове разбрах че тоя не си заслужава
няма да му се даваш да те командва като иска да се цупи-да се цупи...ше му мине :-D

Rammstein
05-13-2007, 09:21
s priqtelq mi vodim poov jivot ot okolo 1 mesec i malko pove4e.oba4e sme go pravili nqkade kam 12 pati.toi mi e parviqt.i v4era tyragnaxme da go pravim i poneje nie po4ti nikoga ne stoim v edna poza a gi smenqme i izvednaj toi nali se drapna za da smenime pozata i mi kaza tam nqkva poza ma na mene ne mi xaresa ama izob6to i mu vikam " ne iskam" i toi malko mi se namra6ti i me pita nqkolko pati za6to ne iskam i az mu otgovorix 4e ne mi xaresva taq poza.i denska sutrinta az mu se obajdam i toi mi vika "v4era 6to taka mi kazaotkade znae6 4e ne ti xaresva tva kato ne si probvala.i po4nA DA Mi govori edva li ne 4e az imam drug i s nmego sam go pravila tva i ne mi e xaresalo i zatva sa ne iskam i nqkvi takiva. a az kak da mu obqsq na prost ezik taka 4e da me razbere 4e prosto ne mi xaresva tva i tolko.vse pak prez celiq mi jivot sam go pravila desetina pati i nito imam opit nito ni6to.6to tolko ne moje darazbere 4e prosto ne iskam.ako mi be6e govoril po normalno i spokoino moje bi 6tqx da se saglasq ma toi me izkara napravo...........ne znam.kvo da pravq .pls kajete mi .molq vi.iskam va6eto mnenie po vaposaI tva kvo ma intirisyva?

Samanta Jones
05-13-2007, 09:25
измисли си ваша нова поза,подлуди го така,че да не може да си каже и малкото име,пък камо ли да иска нещо,което да не ти прави кеф,за да си избива комплексите на п*тката :-D